مشاوره و سفارش

تابلوفرش ماشینی

می دانیم که کاربرد اصلی تابلو فرش ها زیبایی است پس زیبایی ظاهری در تعیین بهترین تابلو فرش ایرانی موثر است. بالا رفتن شانه و تراکم بافت ظریف و زیبا را به ما می دهد. نخ های هیت ست شده یا مواردی مانند نخ ابریشم زیبایی طرح را دو چندان می کند. استفاده از طرح و نگاره ای با رنگ آمیزی جذاب و گیرا، ترکیب رنگ هایی که با یکدیگر هارمونی دارند، استفاده به جا از عناصر و نماد های اصیل مانند طرح بوته جقه و … ، همه و همه از مواردی هستند که بر زیبا تر شدن تابلو فرش و در نهایت بهتر شدن تابلو فرش هایی ایران اثر مستقیم دارند.

موکت

حال که نوع و جنس موکت خود را انتخاب کرده‌اید، نوبت به انتخاب رنگ می‌رسد. متراژ فضا را در نظر بگیرید و با توجه به آن محدوده رنگی خود را مشخص کنید. به طور کلی کفپوش‌هایی با رنگ روشن فضا را بزرگ و دلباز نشان می‌دهند و کفپوش‌های تیره باعث کوچک به نظر رسیدن فضا می‌شوند. اگر فضای کوچکی دارید و می‌خواهید بزرگ و روشن به نظر برسد، در هنگام انتخاب رنگ موکت به سراغ مدل‌هایی با تنالیته رنگ‌های روشن بروید.

مزایای موکت تایل

مزایای موکت تایل در محیط اداری و ارتباط آن با فضاهای اداری و تجاری و بخش هایی که نیاز به پوشش موکت دارند. در واقع بخش اعظمی از فضاهای شهری ما را در برمیگیرند. اینگونه فضاها بدلیل اهمیت بالایشان بایستی از شرایط محیطی مطلوبی برخوردار باشند. افراد و فعالیت هایی که روزانه با چنین مکان هایی در تعامل هستند، منجر به ایجاد آلودگی صوتی در حجم زیاد میشوند. استفاده از موکت تایل برای اینگونه فضاها یک موهبت محسوب میشود. چرا که استفاده از موکت تایل در محیط اداری جدای از زیبایی و دوام فوق العاده ای که دارد با آرامش بیشتر در فضا همراه است. و این آرامش در محیط کاری به معنای بازدهی بیشتر افراد حاضر در آن است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
تابلوفرش ماشینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
موکت-سفارشیموجودتماس بگیرید
تایلهای اداری-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

info@iranarugs.com

درباره ما :

مجموعه ما، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه بازرگانی ایرانا

مژگان فرجی

Call Now Buttonتماس بگیرید