مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولیدی فرش ۷۰۰ شانه قیطران

کارخانه تولیدی فرش ۷۰۰ شانه قیطران با داشتن بیش از ۳۰ سال سابقه در بافت و تولید انواع فرشهای ماشینی یکی از برترین تولیدکنندگان فرش در ایران است. فروش ویژه فرش ۷۰۰ شانه طرح قیطران با کیفیت عالی که یکی از زیباترین و بهترین نمونه های فرش در ایران است،  توسط فروشگاه های پخش انحصاری در بازار و همچنین فروشگاه های اینترنتی انجام میگیرد. قیمت مناسب، کیفیت، طرح عالی و همچنین قابلیت استفاده از این فرش در تمام نقاط منزل از جمله عوامل بسیار مهمی است که باعث می شود این فرش همیشه مورد استقبال خریداران باشد.

  

کارخانه تولیدی فرش ۷۰۰ شانه قیطران

انواع فرش ۷۰۰ شانه قیطران و ویژگی هر یک

انواع فرش ۷۰۰ شانه قیطران و ویژگی هر یک

به طور کلی طبقه بندی فرش از لحاظ شانه به ۴ گروه ۵۰۰، ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ تقسیم می شود. رابطه بسیار عمیقی بین ظرافت و زیبایی فرش با شانه و تراکم بالا وجود دارد به عبارتی دیگر فرش هایی با تعداد شانه بیشتر، ریزبافت و شلوغ تر هستند و به فرش های دستبافت شباهت دارند. اما تراکم همان طور که از اسمش مشخص است به فشردگی فرش مربوط است. وقتی فشردگی بین ریشه ها زیاد باشد، امکان باز شدن گره و ریشه ها کمتر شده و در نتیجه فشردگی بافت بیشتر شده و آسیب پذیر نیست. 

نخ استفاده شده در کلیه فرش های قیطران صددرصد آکریلیک است که از نخ های بسیار با کیفیت موجود در بازار بوده و در برابر حرارت و گرما بسیار پایدار و با ثبات و بدون هرگونه پرزدهی می باشد. همچنین پرزهای آن کوتاه و سبک و نرم و روان است. از لحاظ طرح و رنگ نیز فرش های قیطران به دو دسته ساده و گل برجسته و با طرح های کلاسیک و سنتی تقسیم می شوند.

فرش ۷۰۰ شانه قیطران به طور کلی یکی از زیباترین و با کیفیت ترین فرش های ماشینی در کاشان است و کلیه مشخصات کامل و دقیق یک فرش ماشینی ممتاز را داراست و با رنگ های متنوع تولید و روانه بازار می شود.

عوامل موثر در قیمت گذاری فرش ۷۰۰ شانه قیطران

عوامل موثر در قیمت گذاری فرش ۷۰۰ شانه قیطران

در صنعت فرش و بازار عوامل متعددی بر قیمت نهایی فرش ۷۰۰ شانه قیطران موثر است. این فرش با کیفیت بافته شده با نخ با کیفیت و دارای ضمانت نامه می باشد که این موضوع خیال خریداران را از هر بابت راحت می کند. لازم به ذکر است قیمت فرش با بالا رفتن تراکم و شانه بیشتر می شود.

برخی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت فرش قیطران به شرح زیر می باشد

  • ابعاد و سایز فرش
  • نخ و الیاف بکار رفته در آن
  • تعداد شانه و تراکم
  • کیفیت مواد اولیه
  • تعداد و تنوع رنگ
  • آهار
  • نوع ماشینی که فرش با آن بافته شده

راهنمای انتخاب بهترین فرش ۷۰۰ شانه قیطران

راهنمای انتخاب بهترین فرش ۷۰۰ شانه قیطران

فروش فرش ۷۰۰ شانه به دلیل تنوع طرح و رنگ در صدر فروش فرش است و طرفداران بی شماری دارد. فرش یکی از مهم ترین وسایل در منزل است که باعث ایجاد زیبایی و حس راحتی می شود. تنوع ابعاد این فرش به گونه ای طراحی شده تا با توجه به نیاز مصرف کنندگان در فضاهای مختلف قابل استفاده باشد.

مکانی که فرش در آن استفاده می شود به شما برای انتخاب بهترین فرش کمک می کند. فرشی که برای اتاق های پذیرایی و مکان های پر رفت و آمدتر مناسب است باید مقاومت بیشتری در برابر ضربه، فشار و گرد و غبار داشته باشد. برای اتاق های خواب نیز فرش هایی نرم تر و با طیف رنگی روشن تر مناسب تر است. فرش های روشن تر فضای شما را بزرگ تر نشان می دهد و به طور کلی طرح و رنگ فرش نقش مهمی در بزرگ نمایی یا کوچک نمایی خانه دارد. همچنین شایان ذکر است طراحی فرش ۷۰۰ شانه مرغوب افشان به گونه ای است که با تمام سلیقه های اجتماعی و فرهنگی مطابقت داشته و به دلیل داشتن قیمت مناسب تر و ماندگاری بالا تمامی اقشار در جامعه توانایی خرید آن را دارند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0