مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چمن مصنوعی تولید ایران با کیفیت فوق العاده

چمن مصنوعی تولید ایران با کیفیت فوق العاده با استفاده از مرغوب ترین نوع مواد اولیه انجام می شود. این محصول ها با مرغوبیت های هر چه تمام تر در اختیار خریدارها قرار می گیرند. طبیعتا جمن های تولیدی ایران به دلیل نوع کیفی بالایی که دارا هستند هم در داخل کشورمان و هم در خارج از ایران به میزان زیادی به فروش می روند. زیرا دارای مشتری هایی در بازار داخلی کشور و در بازار بین المللی می باشد. دلیل این امر هم کیفیت بسیار زیاد این محصول ها می باشد. 

 چمن مصنوعی تولید ایران با کیفیت فوق العاده

تاریخچه چمن مصنوعی

تاریخچه چمن مصنوعی در رابطه با تاریخچه چمن مصنوعی باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که اولین بار در حدود 150 سال پیش این چمن ها در آمریکا به طور آزمایشی تولید شدند و ابتدا در دانشگاه تحت آزمایش قرار گرفتند.

سپس بعد از مدت ها استفاده از این چمن ها در زمین های ورزشی کشورهای دیگر نیز در صدد استفاده از آن برای ورزش هایی مانند گلف و فوتبال بر آمدند.

امروزه نیز در صورتی که امکان رویش چمن های طبیعی در برخی از مکان ها وجود نداشته باشد مسئول ها سعی می نمایند که نمونه های مصنوعی از این چمن ها را تهیه کنند و مورد استفاده قرار دهند. 

در قدیم از این چمن ها به عنوان پادری نیز استفاده می شد که امروزه هم پادری های طرح چمن تولید می شوند و در دسترس مشتری ها قرار می گیرند. به طور کلی این محصول ها در دنیای امروز دارای کاربردهای گسترده ای در عرصه ورزش و حتی غیر ورزشی نیز می باشند. 

صادرات چمن مصنوعی ایرانی به کشور های جهان

صادرات چمن مصنوعی ایرانی به کشور های جهانهمان طور که در بخش اول توضیح دادیم چمن مصنوعی ایرانی در خارج از کشور نیز خواهان زیادی دارد. به همین خاطر روند صادرات این محصول توسط شرکت وارداتی و صادراتی انجام می شود تا از این طریق این کالاهای مرغوب در دسترس مشتری ها در سطح خارجی گذاشته شوند. 

صادرات چمن مصنوعی ایرانی به کشور های جهان به دلیل درخواست های زیادی مشتری هایی انجام می شود که در منطقه های مذکور حضور دارند و خواهان این چمن ها می باشند. 

بیشتر کشو.رهای همسایه ایران از جمله کشور عراق از آن دسته مناطقی هستند که خواهان چمن های تولید شده در ایران می باشند. زیرا مشتری هایی که در عراق حضور دارند بر این باور هستند که چمن های ایرانی بسیار منحصر به فرد و یکپارچه می باشند و رنگ فوق العاده ای نیز دارند. 

این چمن ها در ابعاد مختلف به کشورهای متقاضی ارسال می گردند. 

میزان صادرات سالیانه چمن مصنوعی

میزان صادرات سالیانه چمن مصنوعیمیزان صادرات سالیانه چمن مصنوعی در ایران در سال بسیار بالا می باشد. زیرا این چمن بسیار نرم است و از نظر ظاهر شبیه به نمونه های طبیعی می باشد. به همین جهت توجه مشتری ها در تجارت جهانی را به خود جلب نموده است. 

از این چمن ها در سالن های تنیس و در تزئین باغ ها و در باشگاه های گلف در کشورهای مختلف به میزان زیادی استفاده می شود. از این رو توسط مشتری ها به طور عمده خریداری می شود تا از این طریق خریدارها بتوانند این کالاها: 

  • با قیمت های ارزان 
  • به میزان زیاد 
  • تهیه نمایند. از آن جا که میزان صادرات این چمن ها از ایران به بازار خارجی بسیار زیاد می باشد کارخانه تولید کننده برتر نیز بر آن شده است که بتواند میزان زیادی از این محصول ها را به مرحله تولید وارد نماید و به تجارت خارجی صادر کند. 

تمام این محصول ها با کیفیت های عالی و منحصر به فرد به تجارت جهانی و بین المللی ارسال می گردند تا از این طریق رضایت خریدارها نسبت به نوع کیفی این محصول ها به دست آید و از طرفی هم کالاهای ایرانی به درجه بالایی در این بازار دست پیدا نمایند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0