مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده موکت چاپی در مشهد

موکت به عنوان یکی از کفپوش های سنتی از دیرباز در فرهنگ ایرانی جایگاه خاصی داشته است. امروزه با تکنولوژی و پیشرفتی که در زمینه انواع کفپوش ها ایجاد شده است، تولید کننده های موکت نیز با تنوع در طرح و بافت سعی کرده اند که جدیدترین طرح ها را در بازار عرضه کنند.

موکت چاپی مشهد نیز یکی از جدیدترین طرح های موکت است، که در رنگ و طرح های مختلف متناسب با هر نوع دکوراسیونی در بازار عرضه می شود.

پخش کننده موکت چاپی در مشهد

انواع موکت بر اساس نوع بافت

انواع موکت بر اساس نوع بافتموکتی که به عنوان کف پوش استفاده می شود، از لحاظ نوع بافت نیز متنوع است و به صورت کلی در تقسیم بندی انواع بافت موکت، می توان موکت ها را در دو گروه موکت های نمدی و تافتینگ تقسیم بندی کرد.

در گروه موکت های نمدی که موکت هایی از نوع کلاسیک هستند، بافت آنها بیشتر فشرده و متراکم است و پرزهای کوتاهی دارند. تنوع طرح و رنگ این دسته از موکت ها بسیار بالاست و با پیشرفت تکنولوژی در زمینه دکوراسیون، تولیدکننده های موکت نیز تنوع در تولید این نوع از موکت را افزایش دادند تا بتوان با هر نوع دکوراسیونی از طرح مورد نظر موکت استفاده کرد.

موکت های تافتینگ در گروه موکت های جدید و مدرن قرار دارند که در بیشتر دکوراسیون های مدرن می توان از آنها استفاده کرد. بافت این نوع از موکت ها از تراکم کمتری نسبت به نمونه های نمدی و کلاسیک برخوردارند و پرزهای آنها نیز بلندتر هستند. نرمی و لطافتی که در این نوع از موکت ها وجود دارد باعث شده است که خیلی زود جایگاه خود را در بین مشتریان باز کند.

برای مکان هایی مانند اتاق کودک که نرمی و لطافت محیط از اهمیت بالایی برخوردار است، برای کف اتاق از موکت های تافتینگ استفاده می کنند که تنوع طرح و رنگ بسیار بالایی دارد.

انواع نخ و الیاف در تولید موکت

انواع نخ و الیاف در تولید موکتکیفیت موکت ارتباط مستقیمی با کیفیت موادی دارد که در تهیه آن استفاده شده است. در تهیه موکت ها از دو نوع الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. 

از الیاف طبیعی می توان به پشم و پنبه اشاره کرد که برای تهیه موکت از پشم استفاده می شود. ولی امروزه تعداد موکت هایی که صد در صد از الیاف طبیعی تشکیل شود بسیار کم است و دلیل اصلی آن هم قیمت بالای الیاف طبیعی مانند پشم است. معمولا در موکت هایی که پشم در تهیه آن به کار می رود، آن را با الیاف مصنوعی ترکیب کرده و استفاده می کنند.

از الیاف مصنوعی نیز می توان به نایلون، پلی استر و تریسکتا اشاره کرد که امروزه بیشترین مصرف در تهیه انواع موکت از الیاف مصنوعی است. نایلون نزدیک به 70 درصد از تجارت موکت را به خود اختصاص داده است و جزء قویترین الیاف مصنوعی به حساب می آید که حالت ارتجاعی بالایی دارد.

جنس الیاف موکت یکی از دلایل اصلی در نرمی، لطافت و ماندگاری آن است. شرکت ها و تولیدکننده های معتبر در تولید موکت از بهترین الیاف در تهیه انواع طرح ها و مدل ها استفاده می کنند.

فروش عمده موکت چاپی مشهد به طور مستقیم

فروش عمده موکت چاپی مشهد به طور مستقیمتولید کننده های موکت در مشهد از عرضه کننده های اصلی این صنعت در داخل کشور هستند که تنوع بالایی از طرح و رنگ را تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنند.

فروش موکت چاپی نیز به عنوان یکی از پرطرفدارترین موکت های عرضه شده در بازار، معمولا به صورت عمده و خرد عرضه می شود. تقاضای بالای این نوع از موکت به دلیل تنوع بسیار زیادی است که دارد. طرح های آن هم به صورت مدرن و هم کلاسیک انتخاب شده اند تا همه بتوانند در تمام محیط ها آن را به کار ببرند.

خرید موکت چاپی از تولید کننده های اصلی باعث می شود که کالا را با قیمت خیلی مناسب تهیه کرد و در صورتی که خرید در حجم های بالا و عمده باشد، حاشیه سود و قیمت تمام شده برای هر دو طرف بسیار به صرفه است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0