مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده فرش ۷۰۰ شانه گردویی به بازار فرش تهران

فرش یکی از وسایل ضروری در زندگی است که معمولا در هر خانه ای انواعی از آن به صورت ماشینی یا دستباف وجود دارد. فرش ۷۰۰ شانه گردویی در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین انواع فرش می باشد. پخش کننده فرش ۷۰۰ شانه گردویی به بازار تهران بهترین نمونه های این فرش را با بهترین قیمت در بازار عرضه می کند.

پخش کننده فرش ۷۰۰ شانه گردویی به بازار فرش تهران

تفاوت فرش ۷۰۰ شانه با ۱۰۰۰ شانه در چیست

تفاوت فرش ۷۰۰ شانه با ۱۰۰۰ شانه در چیست

از تفاوت فرش ۷۰۰ شانه با ۱۰۰۰ شانه می توان به تفاوت در تعداد شانه و تراکم فرش اشاره کرد. همانگونه که از اسم فرش ۷۰۰ شانه پیداست، شانه آن دارای ۷۰۰ گره است و تراکم گره های آن ۲۱۰۰ الی ۳۰۰۰ گره است که رایج ترین مدل آن تراکم ۲۵۵۰ گره دارد. این فرش ها در صورت اصل بودن هشت تا ده رنگ متنوع دارند و برای بافت این فرش ها از تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته بهره گرفته می شود. این فرش ها ضخامت بیشتری دارند و برای کسانی که از فرش بیشتر از مبل در محیط منزل استفاده می کنند، خرید این نمونه پیشنهاد می شود و در عین حال قیمت پایین تری دارند که خرید آن ها را مقرون به صرفه می کند.

اما فرش های ۱۰۰۰ شانه تراکمی در حدود ۳۰۰۰ گره دارند و و جنس آن ها از نخ پنبه و اکریلیک است. این فرش هم تنوع رنگی از هست رنگ تا دوازده رنگ را دارد. البته این فرش چون نسبت به هفتصد شانه ریز بافت تر است بیشتر شبیه فرش دستباف است.

چگونه فرش گردویی را با پرده و مبلمان ست کنیم

چگونه فرش گردویی را با پرده و مبلمان ست کنیم

بانوان ایرانی سلیقه بسیار خاصی در چینش و دکوراسیون منازل دارند و یکی از جلوه های این سلیقه استفاده از فرش ایرانی است. ست کردن فرش و مبلمان با سایر وسایل منزل یکی از اصول طراحی و دکوراسیون داخلی است. که بر اساس اصول ترکیب رنگ می توان از آن استفاده کرد. مثلا فرش گردویی با مبلمان و پرده کرم و سفید و قهوه ای هم خوانی دارد و می توان با وسایلی که این ترکیب رنگی را دارند آن را ست کرد. البته رنگ سفید هم به دلیل خنثی بودن به راحتی با هر ترکیب رنگی ست می شود بنا بر این میتوان با فرش گردویی رنگ، از پرده و مبلمان سفید در منزل استفاده کرد.

همه فرش های ماشینی از نظر کیفیت الیاف بافته شده با هم متفاوتند و فرش های ۷۰۰ شانه هم تز این قاعده مستثنی نیستند و از الیافی نظیر پلی استر، ابریشم مصنوعی، BCF و اکریلیک بافته می شوند.

امروزه برخی فرش ها با طرح هفتصد شانه بافته می شود که به دلیل استفاده از برنامه های کامپیوتری در بافت آن ها این امکان یعنی اجرای طرح های متنوع بوجود آمده است. همچنین رنگ این فرش ها هم از پنج نوع که در نمونه های قدیمی تر دیده می شد به هشت نوع ارتقا یافته است.

فرش های هفتصد شانه چون تعداد گره زیادتری نسبت به انواع پانصد شانه و کمتر دارند در نتیجه ریز بافت تر هستند و گره ها از پشت فرش به صورت متراکم تر قابل مشاهده است.

بهترین تولید کننده فرش ۷۰۰ شانه گردویی

بهترین تولید کننده فرش ۷۰۰ شانه گردویی

بهترین تولید کننده فرش گردویی ۷۰۰ شانه این کالای اساسی را در بهترین کیفیت و مدل ها و طرح های متنوع تولید کرده و روانه بازار می کند.

ایران از جمله کشور هایی است که هنر فرش بافی از دیر باز در آن وجود داشته و برخی شهر های ایران در تولید فرش های درجه یک و با کیفیت آوازه جهانی دارند و در خارج از کشور خریداران زیادی دارند. همچنین تجارت فرش در ایران هم قدمت طولانی داشته و بازار های فرش فروشی در اکثر شهر های کشور گواه این ادعاست که تاجران موفق و بازرگانان بنامی که در این عرصه مشغول اند، توانسته اند علاوه بر بازار های داخلی فرش تولید ایران را در بازار های جهانی به فروش برسانند و از این طریق به رشد و توسعه اقتصاد کشور کمک کرده و سبب رونق تولید ملی شوند.


مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0