مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان به سراسر ایران

فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان دارای پخش کننده هایی است که به آنها اجازه فروش محصولات خود را داده اند. ممکن است یک فرش ۷۰۰ شانه باشد و یا هزار شانه. فرش هزار شانه با تراکم بالایش مثل فرش دستبافت است.

نخ اکریلیک جزو جنس هایی است که در بافت آنها به کار برده می شود چون ضد حساسیت است و با برخورد پوست پا و بدن، پوست قرمز و ملتهب نمی شود. 

طرح فرش کاشان در مقایسه با سایر محصولات مشابه دارای ظرافت و تمیزی بیشتری است. زیرا این شرکت از نخ های بادوام و باکیفیتی برای بافت استفاده می کند. 

 

پخش کننده فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان به سراسر ایران

ویژگی منحصر به فرد فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان

ویژگی منحصر به فرد فرش 1000 شانه کاشان وقتی می گوییم فرش ۱۰۰۰ شانه یعنی در مساحت یک متر مربع از فرش تعداد هزار گره وجود دارد البته این تعداد کره به ترکیب رنگ موجود در آن سطح ربطی ندارد و فقط تعداد گره ها ملاک است. نام دیگر آن تراکم طولی فرش است.

ممکن است تراکم عرضی آن بسیار بیشتر باشد مثلا ۳۰۰۰ گره در یک متر مربع.

هر فرش ترکیب رنگ خاص خود را دارد و از حداقل هشت رنگ شروع می شود به بالا. ممکن است در طرح فرشی از ترکیب بیش از ۱۵ رنگ استفاده شود. 

در فرش های با رنگ روشن بیشتر از رنگ های کرم، سفید و نوع روشن رنگ های اصلی استفاده شده است. که امروزه هم بین نو عروسان و خریداران فرش مد شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است. فرش های کاشان هر روز در حال به روز شدن هستند تا کار خود را به نحو بهتری ارائه دهند.

به کار نبردن پلاستیک در الیاف فرش از ویژگی منحصر به فرد فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان می باشد. همین ویژگی  باعث شده تا فرش در مقابل گرما و حرارت مقاوم باشد. زیرا اگر فرش دارای تار و پود پلاستیک باشد زودتر ساییده می شود و حرارت آنرا جمع می کند.

انواع طرح مختلف فرش های۱۰۰۰ شانه کاشان

انواع طرح مختلف فرش های1000 شانه کاشان همانطور که می دانیم طرح های مختلفی برای فرش ها وجود دارد که اهل فن زحمت کشیدن آنرا کشیده اند و قالیبافان هم آنها را به مرحله اجرا در آورده اند.

امروز مردم سعی می کنند تا طرح های جدیدتری سفارش دهند. طرح های جدبدتر کمتر شلوغ هستند و ترکیب رنگ کمتری هم دارند.

طرح ها به شکل سنتی، جدید و به نام های مختلف هستند. انواع کلاسیک گلبوته ای و پر گل هستند ولی انواع جدیدتر کم گل تر هستند. نوع خشتی هم ترکیبی از کلاسیک و جدید است که زیبایی منحصر به فردی دارد.

فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان در کل دنیا معروف می باشد و دارای طرح ها و کیفیتی است که زبانزد خاص و عام است. بسیاری از کشورها خواستار صادرات فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان به کشورشان هستند.

تولید کنندگان فرش های کاشان به دلیل کیفیت بالا ضمانت های بلند مدت ده ساله ارائه می دهند و در مقابل هر آسیبی جوابگو هستند. 

فروش فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان به قیمت درب کارخانه

فروش فرش 1000 شانه کاشان به قیمت درب کارخانه برای فروش فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان بهتر است با متخصصین این امر که در کار خربد و فروش این جنس زیبا هستند مراجعه کنید.

شماره کارشناس فرش در ذیل آمده و در صورت داشتن هر سوالی در مورد فرش و حتی خرید تکی آن به قیمت کارخانه لطفا تماس بگیرید.

قیمت در درب کارخانه متفاوت از بازار است. و مشتری با کسب اطلاع از قیمت برای خرید اقدام می کند.

عرضه این فرش ها در جلوی درب کارخانه به خاطر رضایت مشتریان و مردم است. مردم به راحتی می توانند طرح ها را به صورت اینترنتی دیده و انتخاب کنند.

برای خرید باید دقت کرد تا نمونه های فیک و قلابی ارزان قیمت را نخریم. این نمونه های تقلبی طرح های فرش کاشان را کپی کرده اند ولی با نخ های سست و پلاستیکی که مقاوم نیستند.

با خرید از این سایت امکان تقلبی بودن فرش را به صفر می رسانید. زیرا فرش با گارانتی و شناسنامه در پشت آن عرضه می گردد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0