مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش موکت کودک به صورت کلی و جزئی

دامنه گسترده ای برای پوشش کف اتاق ها وجود دارد، اما موکت به دلیل آسایش و راحتی که دارد از پرفروش ترین و پر تقاضا ترین محصولات می باشد. بهترین کف پوش برای اتاق کودک، نیز موکت  می باشد.

این موکت ها علاوه بر نرمی و جنس مناسب باید دارای رنگ، طرح و نقش های مناسب برای کودکان باشند. با توجه به تقاضای بالا برای موکت کودک، کارخانه های بسیاری اقدام به تولید آن در طرح ها و جنس های متخلف می کنند. پخش موکت کودک به صورت کلی و جزئی، در شهرهای مختلف کشور و از کارخانه ها انجام می گیرد.

همچنین فروشگاه های بسیاری در شهرهایی مختلف به عنوان نمایندگان کارخانه ها، موکت کودک را به صورت کلی و جزئی در اختیار مشتریان قرار می دهند. پرفروش ترین موکت کودک، موکتی است که علاوه بر نرم بودن و جنس مناسب و طرح کودکانه، از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه باشد. 

پخش موکت کودک به صورت کلی و جزئی

ویژگی های مهم موکت کودک

ویژگی های مهم موکت کودک موکت اتاق کودک نه تنها به عنوان کف پوش اتاق می باشد، بلکه به عنوان یک محافظ برای کودک عمل می کند. هنگامی که کودک تازه شروع به راه رفتن می کند و مدام به زمین می خورد و یا کودک در اتاق خود در حال بازی می باشد، موکت به عنوان یک محافظ خوب برای کودک عمل می کند.

در اینجا به بعضی از ویژگی های مهم موکت کودک اشاره می کنیم: 

  • باید دارای سطحی نرم و راحت باشد و انعطاف پذیر باشد، و نسبت به لکه مقاوم باشد.
  • باید به راحتی قابل تمیز شدن، باشد و دوام رنگ بالایی داشته باشد.
  • از دیگر ویژگی موکت کودک، این است که طرح و رنگ آن باید متناسب با سن و جنسیت کودک انتخاب شود، و نگهداری آسانی هم داشته باشد.
  • کودک بیشترین زمان بیداری خود را بر روی کف پوش اتاقش می گذراند، لذا والدین باید در انتخاب موکت مناسب برای اتاق کودک خود دقت زیادی کنند.

اهمیت کیفیت مواد اولیه در تولید موکت اتاق کودک

اهمیت کیفیت مواد اولیه در تولید موکت اتاق کودک مهمترین عامل موثر در انتخاب موکت مناسب برای کودک، نوع الیافی است که با آن تولید شده است.

به طور کلی موکت ها با شش نوع الیاف مختلف تولید می شوند که عبارتند از: الیاف پشم، الیاف نایلون، الیاف اکریلیک، الیاف پلی پروپیلن، الیاف پلی استر، الیاف تریکستا 

اهمیت کیفیت مواد اولیه در تولید موکت اتاق کودک بسیار زیاد می باشد.

زیرا مواد اولیه به کار رفته در تولید موکت تعیین کننده ویژگی هایی مانند لکه پذیری، دوام، جذب گرد و خاک، راحتی نگهداری آن می باشد. بهترین پیشنهاد برای اتاق کودک، موکتی است که از ترکیب یک نوع ماده اولیه طبیعی و یک نوع ماده اولیه مصنوعی ساخته شده باشد.

موکتی که از ترکیب الیاف پشم و الیاف نایلون تهیه شده باشد، بهترین انتخاب برای اتاق کودک می باشد. زیرا ترکیب این دو باعث نرمی، راحتی، لکه پذیری و افزایش دوام موکت می شود. همچنین قیمت آن بسیار مناسب و مقرون مصرفه می باشد.

پر فروش ترین طرح موکت کودک موجود در بازار

پر فروش ترین طرح موکت کودک موجود در بازار مدل ها و طرح های بسیاری، برای موکت کودک در بازار موجود می باشد. باید در هنگام خرید به نکات بسیاری توجه کرد، مثلا طرح ها و رنگ های شلوغ لکه های ایجاد شده را کمتر نشان می دهند. همچنین رنگ های خنثی هم لکه پذیری بالایی دارند و می توانند انتخاب خوبی برای اتاق کودک باشند.

والدین می توانند از بین طرح ها و مدل های موجود در بازار، طرح مناسب را با توجه به علایق کودک خود انتخاب کنند. طرح ها و اشکال از شخصیت های کارتونی گرفته تا اشکال هندسی و آموزشی، همگی در بازار وجود دارند. موکت کودک دارای تنوع بالایی در طرح، رنگ و استایل بوده و فضای جذاب و دلنشینی به اتاق کودک می بخشد. 

پر فروش ترین طرح موکت کودک موجود در بازار، طرح های شاد و دارای شخصیت های کارتونی می باشند، که به موکت های طرح عروسکی نیز معروف می باشند. این طرح ها اتاق را تبدیل به سرزمینی شاد و ایمن برای کودکان می کنند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0