مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش موکت ظریف مصور سرمه ای در طرح های زیبا

پخش موکت ظریف مصور سرمه ای در طرح های زیبا به منزل شما زیبایی می بخشد موکت سرمه ای به دلیل رنگ تیره آن کثیفی را نشان تمی دهد و امروزه رنگ سرمه ای در بورس بسیار رواج دارد. موکت سرمه در طرح های بسیار زیاد موجود است که افراد می‌ توانند با توجه با سلیقه خود از مدل‌ های آن انتخاب کنند. 

پخش موکت ظریف مصور سرمه ای در طرح های زیبا

ایده های جذاب برای اجرای دکراسیون داخلی با موکت سرمه ای

 ایده های جذاب برای اجرای دکراسیون داخلی با موکت سرمه ای ایده های جذاب برای اجرای دکوراسیون داخلی با موکت سرمه ایو تنوع طراحی در موکت ها این امکان را می دهد تا به سادگی با هر نوع مبلمان و دکوری هماهنگ باشد و هارمونی ایجاد شده فضای زندگی را دلنشین تر می کند. موکت ها سطح نرمی دارد و ایمن برای اتاق کودکان است طراحی فضایی لوکس با موکت ظریف مصور و زیبا برای هتل ها و دیگر محیط ها. 

موکت از جمله پوشش های کف پر کاربرد در طراحی دکوراسیون داخلی است که از گذشته به سبب راحتی که در فضای زندگی ایجاد می کند، مورد توجه مصرف کنندگان موکت ظریف مصور بوده است. 

موکت سرمه ای رنگ های سفید و رنگ هایی با طیف آبی صورتی و قرمز بسیار هم خوانی دارد که برای ست کردن دکوراسیون خانه با موکت می‌توان از این رنگ ها استفاده کرد. رنگ سرمه‌ای به دلیل تیره بودن آن کثیفی ها را نشان نمی دهد و باعث می شود با ریختن چای و آب فرش لکه نشود ولی در رنگهای روشن با ریختن چای و آب فرش دستورالعمل لکه می شود و این یکی از ایراد های فرش رنگ روشن است است امروزه که بسیاری از منزل دارای کف سرامیک هستند بهتر است است و برای زیر فرش ها از موکت رنگ تیره استفاده کرد زیرا موکت باعث می شود که فرش بر روی سرامیک لیز نخورد. 

طرح های مختلف موکت ظریف مصور با رنگ سرمه ای

طرح های مختلف موکت ظریف مصور با رنگ سرمه ای طرح های مختلف موکت ظریف مصور با رنگ سرمه‌ای باعث فروش بیش تر این محصول می شود به دلیل طرح های بالای موکت ظریف مصور قیمت ها متفاوت می شود در بعضی از طرح ها با رنگ سرمه ای بسیار به دکوراسیون داخلی شما زیبایی می بخشد این امر باعث می‌ شود شما من سلی رویایی و ایده آل داشته باشید و میتوانید طرح های مختلف موکت ظریف مصور را با رنگ سرمه ای در همین سایت دیدن فرمایید و در صورت داشتن اندازه های منزل خود می توانیم به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید. 

طرح های بالای این موکت کمک می کند تا افراد بتوانند راحتی موکت مورد نظر خود را خریداری کند طرح های موکت از جمله نخ نیلوفر یاس میخک شبنم سایه ساج راش و دریا دارد که در رنگهای سرمه ای موجود است افراد می‌توانند با توجه به دکوراسیون داخلی خود خریداری کنند. موکت ظریف مصور یکی از مرغوب ترین موکت های موجود در بازار ایران است. 

فروش موکت ظریف مصور با قیمت مناسب

فروش موکت ظریف مصور با قیمت مناسب فروش موکت ظریف مصور با قیمت مناسب موجب شده است که هم وطن های عزیز که وضع مالی آنها ضعیف است می‌توانند به راحتی از این محصول خریداری کنند موکت ظریف مصور با مدل های مختلفی در بازار موجود است که افراد می‌ توانند با توجه به سلیقه خود طرح های مختلف آن را برای دکوراسیون منزل خود استفاده کند. موکت ظریف مصور از کیفیت بسیار بالا بر خور دار است که می‌ توانند آن را بعد از خریداری برای مدت ها از آن استفاده کنند جنس عالی این موکت باعث می شود خریداران بسیار راضی باشند و فروش این محصول نیز بسیار بالا باشد موکت کمک می کند تا شما دکوراسیونی بسیار عالی داشته باشید و به زیبای منزل شما بسیار کمک می کند. 

قیمت موکت ظریف مصور  بسیار مناسب است البته به این نکته باید توجه کرد که طرح مختلف موکت قیمت های آن را افزایش و یا کاهش می دهد موکت به صورت متراژی محاسبه می شود. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0