مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش موکت تافتینگ پارس باکیفیت

موکت ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. موکت تافتینگ پارس از جمله موکت هایی است، که امروزه به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب با استقبال بالای مواجه بوده و بسیاری از مردم به خرید آن می پردازند. خرید این نوع از موکت مزیت های زیادی دارد، که از جمله آن باید به خرید با کیفیت و با قیمت مناسب اشاره کرد.

پخش موکت تافتینگ پارس باکیفیت

آشنایی با موکت تافتینگ

آشنایی با موکت تافتینگموکت ها را امروزه به چند دسته اصلی تقسیم می کند. دسته اول موکت های طرح دار هستند. دسته دوم موکت های کبریتی و دسته سوم موکت های پرزدار می باشد. هر کدام از این دسته ها به زیر مجموعه های بسیار دوباره قابل تقسیم هستند. برای نمونه از جمله موکت های پرزدار می توان به موکت تافتینگ اشاره کرد. موکت های تافتینگ به صورت فرش گونه تولید می شوند. به همین دلیل از این نوع موکت ها می توان به جای فرش نیز استفاده کرد. این نوع از موکت ها به نرمی، لطافت، راحتی، عدم پرز دهی، داشتن مقاومت بالا در برابر اجسام سنگین، کیفیت بالا که در برابر سایش مقاومت بالایی را از خود نشان می دهد و همچنین دوام و ماندگاری طولانی شهرت دارند. بنابراین اگر می خواهید کف خانه خود را به محیطی گرم و نرم تبدیل کنید، در این صورت می توانید از این نوع موکت ها برای کف پوش خانه استفاده کنید.

مقایسه موکت تافتینگ با موکت های نمدی

مقایسه موکت تافتینگ با موکت های نمدیمقایسه موکت تافتینگ با دیگر موکت ها می توان کمک زیادی برای شناحت این نوع از موکت ها در زمان خرید بکند. این نوع از موکت ها دارای برخی ویژگی ها و خصوصیاتی می باشند، که تنها مختص خودشان است و دیگر موکت ها به ویژه موکت های نمدی آن ویژگی ها را یا ندارند و یا بسیار در آن ها ضعیف است. از جمله ویژگی هایی که این موکت ها دارند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عایق بودن: یکی از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد این نوع از موکت ها، می توان به خاصیت عایق بودن آن اشاره کرد. در حالی که موکت تافتینگ در برابر صدا و حرارت عایق است، موکت های نمدی از این ویژگی در حد کم برخوردار هستند. بنابراین استفاده از این نوع موکت ها در مناطقی که آب و هوای سرد دارد به راحتی می تواند کف خانه را گرم کند. همچنین استفاده از این موکت، مانع از انتقال صدا به طبقات زیرین ساختمان می شود. بنابراین این ویژگی و تفاوت این نوع از موکت با موکت های دیگر است. 
  • ضخیم بودن: موکت های تافتینگ در مقایسه با سایر موکت ها از ضخامت بیشتری برخوردارند. این موکت ها به دلیل این که باید بسیار نرم و راحت باشند، ضخامت بیشتری در مقایسه با موکت های دیگر که معمولا به عنوان کف پوش برای زیر فرش و غیره استفاده می شود، برخوردارند.در حالی که موکت های نمدی نسبتا ضخامت کمتری دارند.
  • قیمت: از دیگر تفاوت هایی که میان موکت نمدی و موکت تافتینگ وجود دارد، قیمت آن ها می باشد. به دلیل این که فرایند تولید موکت نمدی در مقایسه با موکت تافتینگ کوتاه تر است، از این رو، قیمت آن نیز پایین تر می باشد.
  • از دیگر تفاوت هایی که میان این دو نوع از موکت وجود دارد، باید گفت که موکت های تافتینگ را می توان به تنهایی به عنوان کف پوش استفاده کرد. در حالی که موکت های نمدی این قابلیت را ندارند.

خرید بی واسطه موکت تافتینگ پارس از تولیدکننده

خرید بی واسطه موکت تافتینگ پارس از تولیدکنندهخرید موکت تافتینگ می تواند برای همه خرید به صرفه و مفید باشد. ولی با این حال، یکی از دغدغه ها و نگرانی هایی بسیاری از خریداران قیمت این موکت ها می باشد. این موکت ها از تنوع زیادی برخوردار بوده و بنابراین قیمت های متغیر نیز دارند. ولی بهترین و به صرفه ترین نوع خرید این موکت ها، خرید بی واسطه موکت تافتینگ پارس از تولید کننده است. به این صورت می تواند واسطه ها و سودجوها را حذف کرد و موکت را به قیمت ارزان تری خریداری نمود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0