مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد به قیمت عمده

فرش ایرانی از قدیم زبان زد بوده است، یکی از دغدغه های خریداران فرش ایرانی همیشه اطمینان خاطر داشتن از اصالت فرش ایرانی است. در بین خریداران فرش ایرانی هستند کسانی که در شناخت آن تبحر داشته و با مشاهده و بررسی آن می توانند به اصالت آن پی برده و حتی محل بافت آن فرش را نیز مشخص کنند، ولی در این بین خریداران بسیاری هستند که شناخت چندانی از نحوه تشخیص فرش اصیل و مرغوب ندارند ولی در عین حال علاقه مند به داشتن یک فرش اصل ایرانی هستند. این سایت با ارائه مستقیم فرش های مرغوب و اصیل ایرانی از بهترین برند ها و بافندگان سعی نموده گامی موثر در این رابطه برداشته باشد. در بین این فرشهای رنگارنگ فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد با ارائه جلوه ای خاص از هنر صنعت فرش بافی توانسته خود نمایی بالقوه ای نماید.

اصالت فرش ایرانی همیشه زبان‌زد عام و خاص در دنیا بوده و هست. اصالت فرش های دستباف، ماشینی و تابلو فرش در دیجی کالا ضمانت شده است با خیال راحت خرید کنید.

پخش فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد به قیمت عمده

معرفی انواع فرش های کویر یزد

معرفی انواع فرش های کویر یزدحتما نام فرش کویر یزد را شنیده‌‌اید، فرش یزد از برترین و ممتازترین فرش‌های جهان است، در این بین فرش‌های دست بافت یزد از پرکیفیت‌ترین فرش‌های ایرانی می‌باشد.
دشت کویر میزبان مردمان شهر یزد بوده و این شهر را در حاشیه جنوبی خود جای داده است به همین رو یزد دارای اقلیم آب و هوایی خشک بوده که منجر به بارش بارانی بسیار کم شده. به همین جهت کشاورزی در شهر یزد از رونق برخوردار نیست و مردم آن جهت امرار معاش به سمت صنایع دیگری روی آورده‌‌اند و احتمالا همین امر سبب شده تا از قدیم مردم به سمت صنایع دستی بخصوص فرش باقی روی بیاورند.
فرش یزد در قدیم بیشتر دارای طرح هراتی و چهار خانه در رنگ بندی تیره بود ولی امروزه فرش بافان یزد از تنوع بیشتری در طرح و نقش فرش و طیف گسترده رنگ‌ها استفاده می‌کنند.
فرش‌های کویر یزد در انواع مختلف با تراکم‌های متفاوت بافته می‌شوند، این فرش‌ها در طیف گسترده ۱۰۰ شانه تا ۱۰۰۰ شانه و تراکم ۱۵۰۰ نخ تا ۳۶۰۰ نخ بافته می‌شوند. 

مشخصات فنی انواع فرش های ۷۰۰ شانه کویر یزد

مشخصات فنی انواع فرش های ۷۰۰ شانه کویر یزدفرش‌های ۷۰۰ شانه کویر یزد یکی از رایجترین و پر فروش ترین‌ها هستند این فرش‌های ۷۰۰ شانه معمولا با تراکم ۳۰۰۰ و در هشت رنگ بافته می‌شوند. 

تفاوت شانه و تراکم در فرش چیست؟
منظور از شانه فرش تعداد ریشه یا گره موجود در هر متر مربع از عرض فرش می‌باشد.
تراکم فرش نیز مانند شانه فرش است با این تفاوت که گره‌های آن در طول فرش قرار دارد در واقع به تعداد گره در هر متر مربع از طول فرش تراکم می‌گویند.
و معنای گره فرش در واقع همان نخ‌های است که از فرش بیرون زده و سطح فرش را تشکیل می‌دهد، هر کدام از این نخ‌ها در زیر فرش یک گره دارند که مجموع آنها تعداد گره‌ها را مشخص می‌کند.
فرش 700 شانه با تراکم ۳۰۰۰ همان طور که در بالا توضیح داده شد از ۷۰۰ گره در بخش شانه و ۳۰۰۰ گره در بخش تراکم تشکیل شده‌‌اند و از فرش‌های با شانه‌های بالاتر ارزانتر هستند ولی در عین حال از ضخامت بیشتری برخوردارند. 
از دیگر مشخصات و شاخص‌های فرش کویر یزد کیفیت، زیبایی، تنوع رنگ و طرح و شرکت تولید کننده می‌باشد. 

تفاوت قیمت فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد با سایر برندها

تفاوت قیمت فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد با سایر برندهاتفاوت قیمت فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد با برند‌های دیگر بسته به عوامل مختلف متغیر است، این عوامل که شامل نحوه بافت، وزن فرش، جنس الیاف مصرفی و رنگ بکار رفته در رنگ آمیزی الیاف فرش و ثبات رنگ آن است می‌شود. اما جهت شناخت بهتر و حرفه‌‌ای فرش می‌بایست موضوعات دیگری را نیز در نظر بگیرید که با مطالعه بخش‌های مختلف این سایت می‌توانید با دیگر خصوصیات فرش‌های کویر یزد آشنا شوید تا در هنگام خرید از اصل بودن فرش اطمینان حاصل نمایید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0