مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای به صورت کلی و جزئی

پخش فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای به صورت کلی و جزِئی

جهت پخش فرش فیروزه ای ۷۰۰ شانه به صورت کلی و جزئی در ابعاد مختلف  می توانید با خرید اینترنتی امتیازاتی از جمله: گارانتی ۳۶ الی ۶۰ ماهه، ارسال رایگان و امکان تسویه وجه در محل شامل حال شما می شود که تجربه ای لذت بخش از خرید مستقیم فرش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.


پخش فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای به صورت کلی و جزئی

نکاتی که هنگام انتخاب فرش فیروزه ای باید به آن توجه کنید

نکاتی که هنگام انتخاب فرش فیروزه ای باید به آن توجه کنید نکاتی که هنگام انتخاب فرش فیروزه ای باید به آن توجه کنید

ابتدا جهت خرید فرش فیروزه ای به شما عزیزان متذکر می شویم که در موقع خريد بدون هیچ روی دربايستي و ملاحظه‌كاري از فروشنده  فرش بخواهيد تا تمام فرش‌هايی كه در فرم و اندازه دلخواه شما است  را به شما نشان بدهند و يا اصطلاحاً ورق بزند تا از ميان آنها بتوانيد چند تخته فرش را كه بيشتر به سليقه و نظر شما نزديك است انتخاب كنيد.

از طرفی  سعی كنيد از مؤسساتی فرش خريداری كنيد كه آزادی عمل و نيز امتحان فرش‌های انتخاب شده را برای شما بدون هيچ گونه الزام خريداری فراهم كند و فرش‌های مطلوب شما را به منزل بياورند.

از جمله نکاتی که باید هنگام خرید فرش فیروزه ای به آن توجه کرد عبارت است از:

اطمینان در ثبوت رنگ و توجه به رنگ آن در نور طبیعی

بررسی فرش از نظر ابعاد،طرح و اندازه

مطالعه برچسب پشت فرش از نظر یکنواختی طرح و نحوه تراکم و کوبندگی پود ها

پرزهای فرش را از لحاظ کیفیت بررسی کنید.

خریداری فرش از تجارت خانه های معتبر که فرش را ضمانت می کنند.

بررسی فرش از نظر رفوگری و پوسیدگی

هماهنگی نوع فرش با دکوراسیون مد نظر منزل

فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای مناسب چه نوع چیدمانی است

فرش 700 شانه فیروزه ای مناسب چه نوع چیدمانی است فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای مناسب چه نوع چیدمانی است

نوع دکوری که برای فرش   مد نظر است به طور مثال اگر از رنگ سفید به عنوان نقاشی دیوارها و یا کاغذ دیواری در دکور منزل استفاده شده باشد برای از بین رفتن یکنواختی که وجود دارد می توانید  سایر وسایل از جمله فرش ۷۰۰ شانه را با زمینه رنگ های مشترک ولی طرح های شلوغ تر انتخاب کنید ولی به این نکته توجه داشته باشید که طرح های شلوغ نمی توانند هارمونی خوبی بین این انتخاب ها باشند.


اما اگر علاقه مند به انتخاب نقشه های نسبتا شلوغ در فرش ماشینی هستید  در خصوص رنگ آن حتما از تم های رنگ روشن یا خنثی استفاده کنید که  باید بدانید محیط شما  را کوچک تر از واقعیت نشان می دهد و باعث می شود منزل شلوغی به نظر برسد.

اگر علاقه مند به خرید فرش فیروزه ای هستید و نمی دانید که این رنگ با چه مبلی ست میشه کافیست رنگ کوسن ها و یا بخش هایی از مبلمان از جمله دسته های مبل همرنگ را مطابق با رنگ فرش ۶ متری ۷۰۰ شانه تهیه نمایید و برای پرده ها نیز از رنگ سفید و یا کرم همراه با والان هایی همرنگ با فرش و کوسن ها انتخاب کنید که در این صورت هماهنگی بسیار بالایی بین این ۳ عنصر بر قرار می شود و باعث زیباتر شدن دکوراسیون منزل شما می شود.

مزایای استفاده از فرش در دکوراسیون

شیک و چشم نواز

ماندگاری و دوام بالا

بدون پرز

صد درصد آکریلیک

– قابل شستشو

 

نمایندگی رسمی فروش فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای

نمایندگی رسمی فروش فرش 700 شانه فیروزه ای نمایندگی رسمی فروش فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای


از جمله توضیحات و راهنمایی های  لازم برای مشتریان گرامی این است که تعداد گره های فرش های ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه نسبت به فرش های ۷۰۰ شانه بیشتر است و به همین علت قیمت  برای مصرف کننده  هم مناسبت تر است. از این نوع فرش ها هم ، برای استفاده  به عنوان  فرش پذیرایی و هم برای فرش اتاق خواب و فرش آشپزخانه استفاده می شود.

از دیگر ویژگی های فرشها  رنگ بندی متنوع است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید آن را با دکوراسیونهای مختلف منازل خود هماهنگ نمایید.

شما خریداران و مصرف کنندگان می توانید به  وبسایت نمایندگی رسمی فروش فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای مراجعه کرده و خرید خود را تکمیل نمایید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0