مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش فرش شونهر ۷۰۰ شانه به سراسر ایران

فرش ها در طرح و نقش های بسیار متعددی تولید می شوند که کارخانه های تولیدکننده برای ایجاد ابتکار و نوآوری، آن ها را متناسب طرح های روز و مدرنی که با ذوق و سلیقه مشتریان همخوانی دارد تولید می کنند. فرش شونهر ۷۰۰ شانه نیز از جمله محصولاتی است که پخش و فروش آن در بسیاری از مجموعه های سراسر ایران صورت می گیرد و در ابعاد و طرح های مختلف به فروش می رسد.

پخش فرش شونهر ۷۰۰ شانه به سراسر ایران

تاریخچه و اهداف فرش شونهر

تاریخچه و اهداف فرش شونهرتولیدکنندگان بسیار زیادی در ایران و جهان هستند که در زمینه تولید انواع فرش ماشینی فعالیت می کنند. فرش شونهر نیز یکی از فعالان این حوزه به شمار می آید. تاریخچه فرش شونهر به سال 1368 باز می گردد در جایی که روسای این کارخانه با راه اندازی خطوط تولید مختلف زمینه فراهم نمودند تا بتوانند انواع فرش ماشینی با کیفیت و درخور مردم جهان را تولید کنند.

شرکت فرش شونهر با اهداف زیادی پا به عرصه تولید انواع فرش ماشینی گذاشت تا جایی که اصلی ترین هدف این مجموعه تحقق یافت این شرکت با هدف تولید محصولاتی با کیفیت، با استفاده از مواد اولیه درجه یک قصد داشت فرش هایی منقش به طرح و رنگ های زیبا و متناسب با ذوق و سلیقه مصرف کنندگان و مشتریان تولید کند که این امر به حقیقت تبدیل شد.

از دیگر اهداف این مجموعه می توان به ایجاد بستری مناسب برای صادرات انواع فرش ماشینی اشاره نمود که علاوه بر ایجاد اشتغال برای جامعه ای بیشتر، ارزآوری خوبی را نیز برای کشور رقم خواهد زد.

مشخصات اصلی فرش ۷۰۰ شانه شونهر

 مشخصات اصلی فرش ۷۰۰ شانه شونهردامنه محصولات شرکت فرش شونهر در سال های اخیر بیشتر حول محصولات 700 شانه و 900 شانه بود که در سال های اخیر توانسته علاوه بر این محصولات با اضافه کردن ماشین آلات جدید اقدام به تولید فرش های 1000 و 1200 شانه نیز نموده اند.

فرش های 700 شانه شونهر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که دلیل آن تجربه چندین ساله این شرکت در زمینه تولید چنین فرش هایی می باشد. مشخصات فرش ۷۰۰ شانه شونهر را می توان به صورت جداگانه بررسی کرد که بر اساس استاندارد هایی که رعایت کرده می توان گفت این محصول از نوع درجه یک می باشد.

فرش 700 شانه شونهر با مشخصات و ویژگی های متفاوتی تولید می شود که از مهم ترین آن ها می توان به تراکم بافتشان اشاره نمود. فرش 700 شانه شونهر در تراکم های مختلف نظیر 2250، 2550، 2700 و 3000 تولید می شود که بر همین اساس نیز قیمت گذاری شده و در بازار خرید و فروش می شوند.

علاوه بر این نقوش و طرح های مختلفی نیز برای تولید این دسته از فرش های مورد استفاده قرار می گیرد که اگر بخواهیم به مهم ترین طرح ها تولید شده فرش شونهر اشاره کنیم می توانیم به موراد نگاهی بیاندازیم:

  • فرش طرح افشان
  • فرش طرح ماهی
  • فرش طرح خشتی
  • فرش شونهر طرح ارکیده
  • فرش شونهر طرح السا

فروش فرش شونهر ۷۰۰ شانه به صورت عمده

فروش فرش شونهر ۷۰۰ شانه به صورت عمدهبسیاری از بنک داران و فروشندگان خرد انواع فرش در سراسر ایران با مشکل بزرگی برای تامین انواع فرش شونهر دست و پنجه نرم می کنند. از مهم ترین دغدغه های این مجموعه ها برای تامین و خرید انواع فرش شونهر این است که دسترسی خوب به عمده فروشان این محصول یا نمایندگی های آن ندارند.

از دیگر دغدغه های این افراد می توان به عدم خرید مستقیم و قیمت مناسب فرش شونهر اشاره کرد که اغلب این امر از طریق واسطه های بازار صورت می گیرد. فروش فرش شونهر در این مجموعه توانسته تحول بزرگی در بازار ایجاد کند.

امروزه بسیاری از خریداران عمده فرش شونهر با برقراری ارتباط با این مجموعه می توانند به صورت مستقیم و با کمترین قیمت ممکن برای خرید انواع فرش شونهر اقدام کنند. برای تامین کنندگان بسیار حائز اهمیت است که بتوانند فرش شونهر را به صورت عمده و با قیمت مناسب تهیه کنند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0