مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده موکت چمنی با کیفیت عالی

موکت های چمنی را چگونه تهیه کنیم؟ چگونگی خرید موکت های چمنی از سایت نمایندگی های مجاز.

کاربردهای موکت چمنی در مکان های مختلفی مانند تالار های عروسی و رستوران ها.

استفاده از موکت چمنی چگونه باعث صرفه جویی در مصرف آب میشود؟

تفاوت موکت چمنی با چمن موکتی.

نحوه نصب و اجرای موکت های چمنی در مکان های مختلف و همچنین کمک گرفتن از نصب کنندگان ماهری که نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز به شما پیشنهاد میدهند.

پخش عمده موکت چمنی با کیفیت عالی

موارد کاربرد موکت چمنی

موارد کاربرد موکت چمنیموکت ها همیشه در پر کردن جاهای خالی با نازلترین قیمت به ما کمک کرده اند. چمن مصنوعی با کاربرد ورزشی و همچنین زیباسازی مکان هایی که نیاز به سرسبزی مصنوعی دارند همیشه کاربردی بوده و به کار آمده اند. ترکیب این دو مورد می تواند اتفاق خوشایندی باشد. این نوع موکت در مکان های زیادی کاربرد دارد. در داخل تالار ها برای زیبا سازی فضای سبز در هر گوشه اضافی و یا زیر پای عروس و داماد هنگام ورود به تالار می تواند فکر زیبایی باشد که مالکان تالار ها به آن جامه عمل میپوشانند. در رستوران های سرپوشیده هنگام میل کردن غذا تصور این که در فضای سبز هستید مطمئنا اشتهای شما را افزون خواهد کرد. از دیگر مزایای موکت چمنی سهولت در نظافت کردن آن است. استفاده از این موکت برای بازی مینی گلف نیز خالی از لطف نیست. بعد از چمن مصنوعی بهترین سطح برای بازی مینی گلف موکت چمنی است. هرساله در جای جای جهان مسابقاتی برای ربات های فوتبالیست برگزار میشود. استفاده از موکت چمنی برای این مسابقات محاسنی همچون توانایی خط کشی را دارد که کار را برای ربات ها آسان میکند. به طور کل این موکت ها دارای مقاومت بالایی هستند و در برابر نیروهای کششی و سایشی به مشکل بر نمی خورند. این را در نظر داشته باشید موقع انتخاب؛ چمن موکتی را با موکت چمنی اشتباه نگیرید. در نظر داشته باشد به کفپوشی که دارای تراکم بالا و ارتفاع الیاف کوتاه باشد چمن مصنوعی میگویند. در عین حال موکت های چمنی همان موکت ها هستند با شباهتی عجیب به چمن.

روش اجرای موکت‌های چمنی

روش اجرای موکت‌های چمنیاجرای موکت‌های چمنی مانند دیگر موکت ها کار بسیار سختی نیست. اما توصیه میشود برای هرچه زیباتر شدن نصب و اجرا از افرادی که در کار خود ماهر هستند درخواست کمک کنید. به طور معمول تمام دفاتر و نمایندگی های فروش و حتی فروشگاه های معمولی سطح شهر افراد بخصوصی را برای اجرا و نصب موکت در نظر میگیرند. شما میتوانید با درخواست کمک از محل خرید موکت خود کار را راحت کنید. برای نصب موکت ابتدا رول را در کف سطحی که میخواهد اجرا بر روی آن صورت بگیرد باز و پهن کنید. سعی کنید پس از پهن کردن تمام فضا را با موکت پوشش دهید و اضافه موکت را توسط کاتر برش دهید. حال وقت آن رسیده که کف مکانی که میخواهید موکت کنید را آغشته به چسب کنید. پس از آغشته کردن کف به چسب نوبت به جایگذاری موکت میرسد. موکت را پهن کنید و با غلطک چین و چروک ها را از سطح آن خارج کنید. توجه داشته باشید که گوشه های موکت باید از چسب بیشتری تغذیه شوند تا هنگام عبور و مرور زیاد، باز نشوند. در آخر نوبت به برش اضافی های کار میرسد.

فروش موکت چمنی با قیمت مناسب

فروش موکت چمنی با قیمت مناسباین موکت ها بسیار زیبا و با دوام هستند.شما میتوانید با خرید و نصب آن هر جایی را سبز جلوه دهید.کارایی بالای این موکت باعث میشود شما بتوانید آن را در بالکن منزلتان یا در حیاط خلوت کوچک خود مورد استفاده قرار دهید. استفاده از این موکت در اقلیم ایران و در این شرایط کم آبی خالی از لطف نیست. نصب این موکت به جای کاشتن چمن های طبیعی از هدر رفتن آب جلوگیری میکند.در آخر خرید و فروش موکت چمنی در نمایندگی های مجاز امکان پذیر است. شما میتوانید با مراجعه حضوری به نمایندگی، موکت چمنی را به متراژ دلخواه خریداری کنید. راه دیگر خرید موکت های چمنی مراجعه به اینترنت و خرید از طریق سایت ها و فروشگاه های معتبر میباشد. شما با خرید اینترنتی میتوانید واسطه ها را حذف کرده و قیمت تمام شده موکت را به راحتی کاهش دهید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0