مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده موکت ظریف مصور شکلاتی با طرح های جذاب

خرید و فروش موکت های ظریف مصور به دلیل داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسب بازار بسیار خوبی دارد. به ویژه موکت ظریف مصور شکلاتی یکی از بهترین و محبوب ترین مدل از موکت های تولید ظریف مصور است، که طرفداران زیادی دارد. بنابراین پخش عمده این موکت ها می تواند به نیازها و تقاضاهای زیاد این مدل از موکت در بازار پاسخ دهد.

پخش عمده موکت ظریف مصور شکلاتی با طرح های جذاب

طرح های محتلف موکت ظریف مصور با رنگ شکلاتی

طرح های محتلف موکت ظریف مصور با رنگ شکلاتیتنوع زیاد در تولید انواع مدل ها و طرح های موکت از جمله ویژگی هایی است، که موکت های ظریف مصور دارند. این برند از موکت ها امروزه در طرح های مختلف و در رنگ های گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند. طرح های موکت ظریف مصور بسیار محبوب و زیبا هستند. از جمله این طرح ها که دارای که با زمینه و رنگ شکلاتی هستند می توان به این موارد برای نمونه اشاره کرد:

  • طرح زرین: یکی از بهترین و محبوب ترین طرح هایی موکت ظریف مصور است. این طرح امروزه با زمینه ای شکلاتی و به صورت ساده تولید و به بازار مصرف ارائه می گردد.
  • طرح رویال: از دیگر طرح هایی که موکت های ظریف مصور دارد، طرح رویال است. این طرح هم دارای رنگ بندی که مختلف می باشد. امروزه طرح رویال موکت ظریف مصور در حدود 12 رنگ تولید می شود، که یکی از بهترین و محبوب ترین این رنگ ها، رنگ شکلاتی است.

علاوه بر این که امروزه موکت های ظریف مصور طرح های زیادی دارد، که در رنگ های مختلف تولید می شود. باید به طور کلی گفت که دو مدل اصلی موکت های ظریف مصور مدل تافتینگ و  نمدی می باشند. این مدل ها با وجود تفاوت هایی که با هم دارند، در طرح های و رنگ های مختلف تولید می شوند. که در هر کدام از آن ها می توان  رنگ شکلاتی را پیدا کرد.

مراحل رنگ آمیزی الیاف موکت

مراحل رنگ آمیزی الیاف موکتیکی از مراحل و روندهایی که در تولید موکت به رنگ های مختلف وجود دارد، مرحله رنگ آمیزی موکت است. موکت ها با استفاده از الیاف مختلف و متنوع طبیعی و یا مصنوعی بافته می شوند. از این رو، نیاز است، قبل از این که مرحله بافت و یا تولید موکت شروع شود، الیافی که قرار است، که در موکت مورد استفاده قرار گیرد، رنگ آمیزی شود. رنگ آمیزی الیاف موکت به روش های مختلف و گوناگونی صورت می گیرد. از جمله این روش ها می توان به این موارد اشاره کرد:

  • رنگ آمیزی قبل از بافت: در این روش الیاف موکت پیش از این که در بافت استفاده شود رنگ آمیزی می شود. رنگ آمیزی قبل از بافت به پنج صورت و روش می تواند انجام شود، که این پنج روش عبارتند از Solution Dyeing، Yarn Dyeing، Stock Dyeing، Skein Dyeing و Space Dyeing انجام می شود.
  • رنگ آمیزی بعد از بافت: روش دوم در رنگ کردن الیاف موکت، رنگ آمیزی بعد از بافته شدن موکت می باشد. در این روش، همان طور که از اسمش پیداست، اول موکت بافته می شود، و سپس الیاف آن رنگ آمیزی می گردد. در این روش رنگ آمیزی به دو صورت Piece Dyeing و Printing انجام می شود.

به این صورت مراحل رنگ آمیزی موکت به دو صورت قبل و یا بعد از بافت انجام می گیرد.

خرید موکت ظریف مصور در بازار های بین المللی

خرید موکت ظریف مصور در بازار های بین المللیامروزه موکت های تولید ظریف مصور نه تنها در بازارهای داخلی با استقبال زیادی مواجه هستند. بلکه در بازارهای بین المللی هم این موکت ها با استقبال و طرفداران زیادی دارد. خرید موکت ظریف مصور برای بسیاری از افراد چه در داخل و چه در خارج خریدی مناسب و به صرفه است. چرا که این موکت ها دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و علارغم آن قیمت مناسبی نیز دارند. به همین دلیل خرید و استفاده از آن برای بسیاری از مردم به صرفه و مناسب است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0