مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده موکت ظریف مصور در شیراز

موکت ظریف مصور شیراز، به صورت عمده توسط شرکت، پخش می شود. این موکت ها که دارای طرح ها و رنگ های متنوع و شاد هستند، به فروش عمده و جزئی می‌رسد.

خریداران عمده می‌توانند، این محصولات را با قیمتی ارزان تر خریداری کنند. مشتریان این نوع از موکت ها، با داشتن اطلاعاتی هر چند اندک در زمینه میزان کیفیت این محصول، می توانند آن را با اطمینان خاطر بیشتری خریداری کنند.

پخش عمده موکت ظریف مصور در شیراز

بررسی میزان کیفیت موکت های ظریف مصور

بررسی میزان کیفیت موکت های ظریف مصور

یکی از سوال هایی که ممکن است ذهن هر یک از مشتریان را به خود مشغول کند این است، چگونه می‌ توان کیفیت انواع موکت ها از جمله موکت ظریف مصور را تشخیص داد؟

عمدتا راه هایی برای تشخیص کیفیت موکت های ظریف مصور وجود دارد، ما در این مبحث به شرح و توضیح این راهکار ها می پردازیم.

به علت نداشتن اطلاعات کافی مشتریان در زمینه کیفیت این محصول، خرید و انتخاب آن کاری بسیار دشوار و پیچیده است. ویژگی ها و مشخصاتی وجود دارند که می تواند به مشتریان در زمینه انتخاب بهترین و با کیفیت ترین نوع موکت های ظریف مصور کمک رسانی کند.

راهکار های تشخیص و بررسی میزان کیفیت این محصولات عبارتند از:

تراکم موکت: این مورد در واقع نشان می دهد، میزان نزدیکی و محل قرار گیری رشته‌های موکت و تراکم آن ها به چه صورت است. این مورد فقط درموکت‌ های پرز بلند( تافتینگ) قابل سنجش است. در موکت‌ های نمدی به این علت که موکت‌های نمدی به صورت رشته‌ای تهیه و تولید نمی‌شوند، تراکم موکت را می توان از روی وزن آن تشخیص داد. موکت های با تراکم بالاتر، در مقایسه با نمونه موکت هایی که الیاف بکار رفته و دیگر ویژگی آن‌ ها یکسان است، دوام‌ بیشتر و ماندگاری بیشتری دارند.

وزن موکت: از مهم ترین ویژگی هایی که بر کیفیت موکت تاثیر می گذارد، وزن آن است. هر چه وزن موکت سنگین تر باشد نشان می دهد دوام و ماندگاری آن بالاتر است و تراکم رشته های آن در هر متر مربع نیز بیشتر است. توجه داشته باشید، سنگین‌ تر بودن موکت می‌تواند به دلایل دیگری غیر از قطر بیشتر و تراکم بالای رشته‌ ها باشد، که در آن صورت سنگین بودن موکت، نشانه ای از بالا بودن کیفیت موکت نیست.

استایل موکت و نوع بافت آن: موکت های تافتینگ که به روش لوپ درست می شوند، دارای دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به موکت های تافتینگ با پرزهای بلند دارند.

توجه داشته باشید، موکت های تافتینگ پرز بلند، سبب ایجاد احساس آرامش و لذت می شوند. این نوع از محصولات به دلیل داشتن پرز بلند و خم شدن پرز آن ها، دوام کمتری دارند.

نوع الیاف به کار رفته در موکت: الیافی که در ساختار موکت های ظریف مصور به کار رفته است، بر میزان کیفیت آن تاثیر گذار است. پلی استر، پلی‌ پروپیلن و پلی آمید از محبوب‌ترین الیافی هستند که در ساختار انواع موکت‌ ها به کار برده می شوند.

تنوع در طراحی موکت های ظریف مصور

تنوع در طراحی موکت های ظریف مصور

موکت های ظریف مصور، دارای طرح های متنوعی هستند. این تنوع در طراحی محصولات سبب شده است، علاقه مندان بسیاری پیدا کرده و بتوانند به نیاز های مشتریان با سلائق مختلف پاسخ دهند.

تنوع در طرح و رنگ این محصولات سبب شده است، تمامی افراد را با سلیقه های مختلفی که دارند راضی نگه دارد.

برای مشاهده طرح های موکت ظریف مصور و تنوع رنگی آن می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی، کاتالوگ عکس‌ ها را مشاهده کرده و در صورت نیاز موکت مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

فروش فوق العاده موکت ظریف مصور در شیراز

فروش فوق العاده موکت ظریف مصور در شیراز

گاهی مواقع محصولاتی مانند موکت ظریف مصور، در اکثر شهرها از جمله شیراز‌ به فروش فوق‌ العاده می رسند.

بهترین زمان برای خرید عمده این محصولات هنگامی است که آن ها در فروش فوق العاده قرار دارند و از تخفیفات ویژه‌ ای برخوردار هستند. در این مواقع می توان انواع موکت ها را با مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین قیمت، طرح ها و رنگ های متنوع به صورت عمده خریداری کرد.

فروش موکت ظریف مصور به صورت عمده و جزئی صورت می گیرد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0