مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده موکت تافتینگ مشهد به صورت عمده

امروزه از موکت های تافتینگ یا همان به اصطلاح پرز بلند استقبال خوبی به
میان آمده است به طوری که در خواست های مشتریان به صورت میانگین هر ساله
رو به رشد است.

ما به عنوان یک نمایندگی معتبر در کشور سعی داریم تا یکی از بهترین مارک های این محصول زیبا یعنی موکت تافتینگ مشهد را با بهترین و بالاترین کیفیت و طرح و نقشه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ما در نمایندگی خود به عنوان پخش عمده ی این محصول زیبا و کار آمد می توانیم انواع این موکت را به دلخواه مشتری و با قیمت عمده و به صورت عمده در اختیار عزیزان قرار دهیم.

پخش عمده موکت تافتینگ مشهد به صورت عمده

ویژگی های اصلی موکت تافتینگ

ویژگی های اصلی موکت تافتینگموکت های تافتینگ یا به اصطلاح پرز بلند موکت هایی هستند که بخاطر الیاف بلندی که دارند تقریبا شبیه فرش هستند و عملکرد آن را دارا می باشند

اگر بخواهیم به صورت کلی به چند نمونه از ویژگی موکت تافتینگ اشاره کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. عایق حرارتی : این موکت بخاطر پرز های بلندی که دارد هوا را در خود محبوس می کند و مانند یک پتو یا لحاف گرم در کف خانه شما و اعضای خانواده تان را از گرما و سرما آزار دهنده حفظ می کند.
  2. عایق صوتی : این ویژگی باعث شده که این موکت کف پوشی مناسبی باشد برای اتاق بچه  ها در خانه های آپارتمانی چرا که به خوبی می تواند به صورت قابل توجهی از انتقال صدا به طبقات دیگر جلو گیری کند.
  3. نرمی و راحتی : این موکت با توجه به الیافی که دارد نشیمن بسیار نرم و راحتی دارد و به هیچ وجه پا و اعضای بدن که با آن تماس دارند را آزرده نمی کند.
  4. عدم شکل پذیری : با گذاشتن وسایل مثل مبل و میز و… به راحتی شکل اولیه ی خود را از دست نمی دهد و مدت زیادی به همان شکل باقی خواهد ماند.
  5. طرح و رنگ فراوان: این موکت ها چون که مانند فرش ماشینی هستند لذا می توان در آن از هر طرح  و نقش دلخواه استفاده کرد از این رو طرح و ها و نقشهای بسیار زیادی در این موکت ها دیده می شود
  6. دارای ساختاری منسجم و محکم است و همین امر عمر آن را در مکان های شلوغ و پر تردد بیشتر کرده است.
  7. عدم پرز دهی در صورت استفاده و سایش بعد از چندین سال.
  8. از لحاظ اقتصادی بسیار با صرفه است.

میزان عایق بودن انواع موکت های تافتینگ

میزان عایق بودن انواع موکت های تافتینگموکت های تافتی خود از دو نوع یک لایه و دو لایه تشکیل شده است.

معمولا موکت های دو لایه را از آنها به عنوان موکت تافتینگ عایق هم نام برده می شود، چرا که این موکت ها با توجه به نوع یک لایه بودن و در مقایسه با آنها الیاف بلند تری و نرم تری دارند که نمی گذارند دمای کف اتاق به فضای داخلی اتاق سرایت کند و همچنین از انتقال دما از کف اتاق به بدن شما هم جلوگیری می کنند.

موکت های دو لایه علاوه بر اینکه عایق حرارتی خوبی هستند می توانند عایق صوتی مناسبی  هم باشند، چرا که با توجه به سبک زندگی آپارتمان نشینی که امروزه رواج زیادی پیدا کرده، می تواند این موکت از انتقال صدای راه رفتن و هم چنین سر و صدا به واحد های دیگر مخصوصا طبقات زیرین جلوگیری کند.

صادرات موکت تافتینگ مشهد به بازار های جهانی

صادرات موکت تافتینگ مشهد به بازار های جهانیبا توجه به ویژگی های این محصول منحصر به فرد و زیبا  نه تنها این موکت در ایران و بلکه در تمام دنیا خواستگاه خود را پیدا کرده است و باعث شده که در امر صادرات موکت تافتینگ هم وارد شویم و موفقت های زیادی را کسب کنیم .

موکت تافتینگ مشهد در حال حاضر به کشور هایی از قبیل عراق و ترکیه و حتی کشورهای اروپایی صادر می شود و جای خود را در بازار های جهانی به خوبی پیدا کرده و در کل دنیا از آن به عنوان یک محصول با کیفیت و اقتصادی و زیبا یاد می کنند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0