مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده تابلو فرش تک چهره با کیفیت بی نظیر

امروزه تابلو فرش های دستی و ماشینی به یکی از زیبا ترین و پر مخاطب ترین صنایع دستی تبدیل شده است که زیبایی طرح و ظرافت بافت و رنگ بندی زیبای آن توجه هر مخاطب را به خود جلب می کند. 

طرح های به کار رفته در این تابلو ها بسیار متنوع می باشد که هر نوع سلیقه ای را در نظر می گیرد. از طرح های سنتی و کلاسیک  تا طرح های مدرن و دست نوشته و آیات قرآنی. 

یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین طرح های  موجود در بازار، تابلو فرش تک چهره می باشد که نصب آن در اتاق روح تازه ای به محیط می بخشد و امروزه در بسیاری از کارگاه ها با کیفیت بالا تولید و به شکل عمده به فروش می رسد.

پخش عمده تابلو فرش تک چهره با کیفیت بی نظیر

مراحل تولید تابلو فرش های نفیس

مراحل تولید تابلو فرش های نفیساولین قدم در تولید تابلو فرش، انتخاب طرح مورد نظر است. همان طور که قبلا اشاره شد طرح انتخابی می تواند هر سبک و هر موضوعی را شامل شوند.

در مرحله ی بعد، طرح انتخابی به ماشین بافت داده می شود تا به وسیله سیستم طراحی شده در آن، تابلو فرش مورد نظر را در سایز و اندازه از قبل داده شده، آماده کند.

در مرحله ی آخر پس از بافته شدن فرش، ریشه دوزی اطراف آن انجام می شود.

پس از تکمیل تمام مراحل و اطمینان از سالم بودن محصول، فرش بافته شده قاب می گردد و برای فروش ارسال می شود.

راهکارهای حرفه ای برای تشخیص کیفیت تابلو فرش

راهکارهای حرفه ای برای تشخیص کیفیت تابلو فرشامروزه راهکار جدیدی وارد صنعت تابلو بافی شده و آن هم تابلو فرش هایی با طرح چاپی می باشد که با پیشرفت تکنولوژی این صنعت به سرعت رونق پیدا کرده است. 

تفاوتی که بین تابلو فرش ماشینی و چاپی وجود دارد، می توان در چند مورد اشاره کرده که مهمترین آنها افزایش سرعت تولید در تابلو فرش های چاپی می باشد، به شکلی که با توجه به نیاز و سلیقه ی مشتری و همچنان ثبت سفارش، می توان طرح درخواستی را در کمترین زمان ممکن آماده کرد و تحویل مشتری داد. 

از دیگر تفاوت های بین تابلو فرش های ماشینی و چاپی می توان به تنوع رنگ نخ به کار گرفته شده در تابلو های چاپی اشاره کرد، چرا که در تابلو های ماشینی محدودیت استفاده از رنگ و به هم دلیل محدودیت انتخاب طرح وجود دارد، در حالی که در تابلو فرش های مدرن چاپی محدودیت استفاده از رنگ وجود ندارد و به همین منظور می توان هر طرح با هر طیف رنگی را به زیبایی تولید کرد. 

یکی دیگر از تفاوت های بین این دو نوع تابلو فرش، قیمت به نسبت مناسب تر تابلو فرش های چاپی نسبت به تابلو فرش های ماشینی می باشد به همین منظور امکان خرید برای بیشتر مردم فراهم شده است.

کیفیت تابلو فرش به کیفیت نخ تولیدی، نوع رنگرزی نخ، تمیزی و ظرافت کار و… بستگی دارد و همه ی این موارد سبب بافت تابلو فرشی چشم نواز می شود.

عرضه مستقیم تابلو فرش تک چهره

عرضه مستقیم تابلو فرش تک چهرهامروزه شرکت های بزرگ کارآفرینی و همچنان صنعتی وجود دارند که با توجه به پیشرفت علم در مهندسی نساجی و تکنولوژی به تولید تابلو فرش های چاپی ماشینی روی آورده اند و بسته به نیاز و تقاضای مشتری محصولات خود را در طرح های مختلف و ابعاد متفاوت تولید می کنند و این محصولات را به نقاط مختلف کشور ارسال می کنند. 

توزیع عرضه تابلو فرش به شکل عمده و گستره در داخل کشور انجام می شود به شکلی که امروزه در تمام نقاط کشور می توان به راحتی این هنر را نظاره کرد. 

افزایش شرکت های تولیدی، توجه به نیاز مشتری، به کار گیری از طرح و ایده های جدید، توزیع مناسب و سریع کالا در بخش های مختلف کشور و… همه این موارد باعث شده است که شرکت های داخلی به شکل کامل نیاز های داخلی را تامین کنند و کشور را از واردات این محصول از کشور های خارجی بی نیاز کرده باشد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0