مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش تابلو فرش گل رز به صورت عمده

تابلو فرش به فرشی گفته می شود که در ابعاد کوچک بافته شده ، قاب می شود به دیوار آویخته میگردد. تابلو فرش ها بیشتر جنبه ی تزئینی دارند و به دو روش ماشینی و دست بافت تولید و ارائه می شوند. طرح ها و نقوشی که در تابلو فرش ها استفاده می شوند با نقوشی که در فرش های معمولی استفاده می شوند تفاوت دارند. از آنجا که علاقه مردم به تابلو فرش گل و گلدان بسیار زیاد است، تابلو فرش گل رز از جمله مهم ترین و پر فروش ترین تابلو فرش های ماشینی می باشد. در ادامه این مقاله به موارد مهم در مورد جنس تابلو فرش، قیمت فروش تابلو فرش و شست و شوی آن میپردازیم.

پخش تابلو فرش گل رز به صورت عمده

هر آن چیزی که در مورد جنس تابلو فرش مهم است

هر آن چیزی که در مورد جنس تابلو فرش مهم استیکی از نکات مورد توجه برای تابلو، جنس تابلو فرش است. جنس تابلو فرش با استفاده از نخی که بافنده برای تابلو های دست بافت و همچنین کارخانه برای بافت تابلو های ماشینی استفاده می کند تعیین می شود. نخ های مورد استفاده برای بافت و تولید تابلو فرش عبارتند از:

  1. ابریشم (به صورت طبیعی)
  2. مرینوس تبریز
  3. پشم
  4. نخ هایی از جنس الیاف مصنوعی (مانند آکریلیک)

اگر از تابلو فرش در سالن پذیرایی استفاده می کنید، بهتر است از تابلو فرش های گل ابریشم یا اجناس ظریف انتخاب کنید. لازم است بدانید تابلو فرش های ماشینی که از الیاف نایلونی بافته شده اند، بسیار بادوام می باشند در برابر تغییر شکل نیز مقاوم هستند. یکی از ایراد های نوع فرش ها این است که گرد و غبار را به سادگی به اطراف منتقل می کنند. همچنین فرش هایی که در بافت آن ها از اولفین استفاده شده، به سادگی تمیز می شوند و در برابر رطوبت مقاوم هستند اما به مرور زمان شکل خود را از دست می دهند و حالت کشسانی پیدا می کنند.

روش صحیح شستن تابلو فرش

روش صحیح شستن تابلو فرشیکی از نکاتی که در شستن تابلو فرش باید به آن توجه کرد، امکان رنگ پس دادن فرش است. برای اینکه متوجه شویم که فرش رنگ پس می دهد یا نه، یک دستمال سفید را آغشته به آب ولرم کرده و آنرا روی قسمتی از فرش بکشید. اگر دستمال رنگی شد، به این معناست که فرش رنگ پس می دهد و هنگام تمیز کردن آن باید نکاتی را رعایت کنید.

بهتر است برای جلوگیری از کثیف شدن تابلو فرش ها به صورت روزانه آن ها را با برس گردگیری جاروبرقی گردگیری کنید تا نیازی به شست و شو نباشد. همچنین توصیه می شود در صورت مشاهده هرگونه کثیفی بر روی تابلو فرش، از مراکز قالیشویی بهره بگیرید اما اگر دسترسی به این مراکز امکان پذیر نبود و یا مایل هستید خوتان این کار را انجام دهید، به روش زیر عمل کنید:

  1. ابتدا فرش را از داخل قاب جدا نمایید
  2. سپس روی تابلو فرش را با جارو برقی که دهانه ی آن تمیز است جارو بکشید تا گرد و غبار روی آن از بین برود
  3. سپس از رنگ پس ندادن تابلو فرش اطمینان حاصل فرمایید و یک لیتر آب سرد را با دو فنجان شامپو فرش ترکیب کنید و خوب هم بزنید تا کامل کف کند.یک تکه اسفنج بزرگ را در این محلول بغلتانید سپس با آن سطح فرش را به صورت یکنواخت و با سرعت بسایید
  4. برای خشک کردن تابلو فرش باید آن را روی زمین و در محیط نسبتا گرم و به دور از نور خورشید پهن کنید تا رطوبت آن به صورت کامل تبخیر شود و تابلو تغییر رنگ ندهد. این کار از غلتیدن رنگ ها در هم و ادغام آنها با یکدیگر جلوگیری می کند.

توصیه می شود برای شستن تابلو فرش از برس یا اسفنج هایی با بافت نرم استفاده کنید. برس های سیمی و زبر آسیب های غیر قابل جبرانی را به فرش وارد می کنند. همچنین الویت شما استفاده از شامپو فرش هایی با درصد پایینی از اسید و جوهر نمک است.

فروش تابلو فرش گل رز با بهترین قیمت

فروش تابلو فرش گل رز با بهترین قیمتامروزه تمامی شرکت های تولیدی تابلو فرش ماشینی ، طرح گل رز را تولید می کنند. تابلو فرش های گل رز بیشتر در کیفیت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه بافته می شوند و ابعاد نرمال آنها ۵۰*۷۰ می باشد. قیمت آن وابسته به کیفیت بافت، نوع بافت و همچنین قابی که تابلو فرش در آن قرار دارد می باشد. لازم به ذکر است که قیمت تابلو فرش های ماشینی همواره در حال تغییر است. شما میتوانید به صورت آنلاین نیز فرش مورد نظر خود را از وبسایت های معتبر فروش فرش با بهتری قیمت خریداری کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0