مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش تابلو فرش برجسته چهره باکیفیت

تابلو فرش برجسته چهره از جدید ترین فرش هایی است که بیشتر جنبه زینتی دارند. بسیاری از افراد این نمونه ها را به عنوان قاب بر روی دیوار های منازل و محیط های کار خود استفاده می نمایند. ایران یکی از بزرگ ترین کشور هایی است که انواع این محصول ها را در ابعاد متنوع تولید می نماید. این امر سبب شده است تا شرکت های پخش کننده در شهر های مختلف انواع این کالا های با کیفیت را از برترین شرکت های تولیدی خریداری کرده و به صورت عمده و جزئی به مراکز فروش ارسال می نمایند. 

پخش تابلو فرش برجسته چهره باکیفیت

همه آنچه در انتخاب تابلو فرش باید بدانید

همه آنچه در انتخاب تابلو فرش باید بدانید تابلو فرش یا فرش های تابلویی کالاهایی تزئینی می باشند که در دو نوع ماشینی و دستبافت هستند. برای انتخاب تابلو فرش فاکتور های زیادی وجود دارد که همه افراد باید در هنگام خرید به آن توجه زیادی کنند. در ابتدا بایستی فرد مشخص کند که قصد خرید کالا های دستبافت یا ماشینی را دارد. اولین نکته ای که همگی به آن توجه می نمایند ظاهر محصول است. زیرا تمامی خریدار ها برایشان در نگاه اولی زیبایی تصویر است. در گیرا بودن این تابلو ها درجه کیفی نخ های مورد مصرف بر روی زیبا شدن محصولات تاثیر زیادی دارد.

هنگامی که قالی باف ها از رنگ های طبیعی برای ساختن این اجناس استفاده کرده باشند طرح های آن ها نیز طبیعی تر جلوه می نماید. این موضوع باعث می شود که این وسیله ها مرغوب و درجه یک شوند. درشتی، یکنواختی و نظم گره های موجود در این ملزومات نشان دهنده کیفیت بالای این نمونه ها است.

از دیگر نکاتی که باید به آن دقت کافی داشت شناسنامه این اجناس است که در بیشتر مواقع در پشت آنها درج شده اند. با چک کردن اطلاعات موجود در این شناسنامه به راحتی می توان اطلاعات مفیدی را دریافت نمود.

روش های برجسته سازی تابلو فرش های چهره

روش های برجسته سازی تابلو فرش های چهره فرش های ایرانی یکی از زیبا ترین محصول هایی هستند که در سراسر جهان شناخته شده می باشند. چند سالی است که ایرانیان اقدام به ساخت تابلو فرش در مدل های گوناگون کردند. از مدرن ترین نوع این اجناس برجسته سازی تابلو فرش می باشد که روش های زیادی برای آن وجود دارد. حجم بافی یا برجسته ساختن از دیرباز در کشورمان رایج بوده است. در زیر به روش های ساخت این کالا ها می پردازیم:

  1. چله کشی یکی از روش هایی است که برای این کار انجام می دهند. تعدادی از بافنده ها برای ایجاد کردن الگوی سه بعدی قسمتی از دار قالی را در زاویه های متفاوتی گره می زنند. به همین سبب برای چله کشی کردن این فرش ها از دار هایی استفاده می کنند که با زاویه دادن و طرح های هندسی مطابق داشته باشد. این امر باعث می شود تا نقوش موجود در این محصولات یکپارچه دیده شوند.
  2. نقش فرش سه بعدی از دیگر روش هایی است که افراد هنر خود را به صورت نقش هایی چند بعدی بر روی دار قالی پیاده می کنند.

حجم صادرات تابلو فرش برجسته چهره به کویت

حجم صادرات تابلو فرش برجسته چهره به کویت فرش یکی از صنایع دستی ایرانی است که از سال های بسیار دور تا به امروز بافته می شود. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و امکانات در این زمینه کارگاه های فرش بافی اقدام به تولید تابلو های فرش در طرح های متنوع نمودند. یکی از زیبا ترین این محصولات طرح هایی از چهره می باشد که به صورت برجسته هستند. با استقبال بی نظیر از این نمونه ها در کشور های مختلف دنیا بسیاری از تولید کننده ها اقدام به صادرات تابلو فرش به صورت کلی یا جزئی کرده اند.

در سال جاری بیشترین حجم صادرات این اجناس به کشور کویت صورت گرفته است. زیرا در این کشور متقاضی برای انواع این محصول ها هر ساله افزایش پیدا می کند. به همین سبب تولیدات در این زمینه هم بیشتر می گردد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0