مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ویژگی بهترین موکت های زیبای بازار

28

یک موکت خوب باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ موکت ها از جه الیافی تولید می شوند؟ چه موکتی برای چه نوع دکوراسیونی مناسب تر می باشد؟
موکت ها امروزه به طور گسترده ایی در منازل استفاده می شوند، بسیاری از افراد که حتی کف منزلشان از سنگ یا سرامیک است بعد از بچه دار شدن نسبت به خرید موکت اقدام می کنند تا فرزندشان بعد از خوردن زمین های متعددش آسیبی نبیند، موکت ها بر خلاف سرامیک ها و سنگ ها که در تابستان گرم و در زمستان سرد هستند، زمستانی گرم تر را برای شما به ارمغان می آورند، موکت ها بهترین عایق برای حرارت و صدا هستند، موکت های زیبا در طرح های بسیار متنوعی به بازار عرضه می شوند.

وِیژگی های یک موکت خوب

یک موکت خوب باید در برابر اشعه ماوراء بنفش مقام باشد، باید قابل شستشو بوده و در مقابل سایش مقام باشد، یک موکت خوب باید برگشت پذیر باشد و رنگ های آن کاملا ثابت باشد، موکت ها از پلی آمید، اکریلیک و پلی پروپیلن تولید می شوند، در این میان موکت های پلی آمیدی به علت اینکه ویژگی های عمومی بهتری دارند بیشتر تولید شده و بیشتر به بازار عرضه می شوند.

انتخاب موکت بر اساس دکوراسیون

موکت های رنگ روشن و با طرح و نقش کمتر برای فضاهای کوچک توصیه می شود، موکت های رنگ تیره برای اتاق ها و فضاهای بزرگ مناسب می باشند، همچنین موکت هایی با پرز کوتاه که فشرده هستند برای مکان های پر تردد بهتر هستند. از موکت های پرز بلند برای اتاق خواب و نشمین استفاده کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0