مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات فرش های ۱۰۰۰ شانه ارزان

واردات فرش به ایران بخاطر بالا بودن تعرفه گمرکی به صرفه نمی باشد.هیچ فرش خارجی به بازار ایران وارد نمیشود. تولید فرش ۱۰۰۰ شانه با کیفیت و مرغوبیت در ایران از رشد اقتصادی بسیار خوبی برخوردار است.یکی دیگر از دلیل هایی که باعث شده فرش ایرانی به کشور دیگر صادر نشود وجود تحریم هایی است که در آن قرار داریم.فرش بی کیفیت چینی به نام فرش ایرانی در بازار جهانی به فروش میرسد. از سال ۹۰تا سال ۹۳ صادرات فرش بطور چشم گیری در ایران کاهش پیدا کرد.در صادرات فرش کشورهایی نظیر چین و روسیه و …نقش دارند.در تولید فرش یکی از رقیب های ایرانی کشور چین است.مرکز صادرات فرش ایرانی کشور امارات است که فرش ایرانی را صادر می کند‌.برای تولید فرش های ۱۰۰۰ شانه در ایران از دستگاههای فرش بافی بلژیکی استفاده میشود. در آسیا و کشورهایی که در حاشیه خلیج فارس هستند رابطه سیاسی تجاری خوبی در رابطه با صادرات و واردات فرش ایرانی داریم.

واردات فرش های ۱۰۰۰ شانه ارزان

توضیح کلی در مورد فرش های ۱۰۰۰ شانه

توضیح کلی در مورد فرش های ۱۰۰۰ شانهدر خانه های ایرانی فرش ماشینی ایرانی در طرح ها و مدل های مختلف به چشم میخورد.فرش ۱۰۰۰۰شانه ارزان از نظرطرح و رنگ بسیار زیبا میباشد ودر مقابل شستشو داوام بسیار زیادی دارد. خریداران فرش برای خرید فرش قیمت آن را مد نظر میگیرند.در فرش ۱۰۰۰ شانه از نخ آکرلیک استفاده میشود که تار پود فرش از پنبه میباشد.از مهم ترین ماده ای که در فرش بکار میرود نخ فرش میباشد.بافت فرش ۱۰۰۰ شانه نسبت به فرش ۷۰۰ شانه تراکم بالا تری دارد.بافت فرش ۱۰۰۰ شانه هندلوک هستش که کیفیت بالاتری دارد و نوع بافتی که درآن بکار رفته ریز میباشد.هرچه شانه بافت فرش بالاتر باشد های فرش کمتر میشود در نتیجه از لطافت و زیبایی بیشتری برخوردار میشود.هرچه بافت فرش ریزتر باشد زیبا تر است.فرش ۱۰۰۰ شانه بخاطر بافت ریز آن حالت دست بافت گونه دارد.یکی از بهترین تراکم برای فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ هستش که حداقل ۸ رنگ در آن بکار رفته.نخ آکرلیک در فرش ۱۰۰۰ شانه بدون پرز است که باعث میشود حساسیت زا نباشد و تار و پودی که در فرش ۱۰۰۰ شانه استفاده شده پنبه میباشد‌.هر چه نخ مصرفی که در فرش  استفاده میشود نازک تر باشد قیمت فرش بخاطر کیفیت بالا بیشتر میشود.یکی از نشانه های اصلی فرش ۱۰۰۰شانه توسط تولیدی استفاده طرح زیبا توسط هنرمندان ایرانی صورت میگیرد.

مزایای استفاده از فرش های ۱۰۰۰ شانه

مزایای استفاده از فرش های ۱۰۰۰ شانهدرفرش ۱۰۰۰ شانه از نخ مصرفی آکرلیک استفاده میشود و تارو پود آن پنبه ای میباشد که باعث میشود الکتریسیته در فرش تولید نشود.فرش ۱۰۰۰ شانه ماشینی قیمت ارزان تری نسبت به فرش های دیگری دارد.در دنیا ایران با فرش آن می شناسند.خرید فرش ۱۰۰۰ شانه در ایران باعث افزایش نرخ تولید در کشور میشود که رونق اقتصادی خوبی برای کشور محسوب میشود.مهم ترین مزیت فرش ۱۰۰۰ شانه ارزان ،قیمت مناسب آن است که در صنعت نساجی تولید میشود وبا قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار میگیرد.فرش ۱۰۰۰ شانه دارای زیبایی و ظرافت بالا میباشد.فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم بیشتری دارد درنتیجه از لطافت بیشتری نسبت به فرش های دیگر برخوردار است.تنوع در طرح و رنگ فرش از مزیت های فرش به شمار میرود.نخ آکرلیک موجود در فرش ۱۰۰۰ شانه دارای کیفیت بسیار بالایی دارد که عمر فرش را بالا میبرد یکی از بهترین نخ های موجود در بازار است که در مقابل گرما و شستشو دوام بالایی دارد.

فروش فرش های ۱۰۰۰ شانه ارزان قیمت

فروش فرش های ۱۰۰۰ شانه ارزان قیمتفرش ۱۰۰۰ شانه ارزان بخاطر طرح و نقش حرفه ای و زیبای آن شباهت بسیار زیادی به فرش دست بافت دارد به همین دلیل قیمت آن نسبت به فرش دست بافت بسیار ارزان تر است. خریداران هنگام خرید فرش دو نکته را در نظر میگیرند اول اینکه به زیبایی فرش دقت میکنند دوم اینکه قیمت آن را در نظر میگیرند. کارخانه نساجی فرش ،محصولات خود را به فروشگاههای مخصوص فروش فرش عرضه می کنند تا خریداران با قیمت مناسب و ارزان در طرح های مختلف براحتی خرید خود را انجام بدهند.مهم ترین و اصلی ترین دلیل تغییر قیمت یک فرش بستگی به شانه و نخی که درآن مصرف شده دارد.طرح و نقش باعث تفاوت قیمت فرش میشود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0