مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات تابلو فرش گل در طرح های مختلف

امروزه هر فردی در منزل دارای یک تابلو فرش گل دارد که منزل را زیباتر نمایش می دهد و این گل انرژی کافی را به منزل می‌دهد و خانه را جذاب تر نشان داده است و خیلی از افراد که کلاس های بافتنی و یا بافت فرش را رفته اند می توانند خودشان این گل های زیبا را ببافند و به فروش بگذارند و یک درآمد از این تابلو فرش گل به دست بیاورند حتی می توانید این فرشها را به عنوان کادو به دیگران بدهید.

واردات تابلو فرش گل در طرح های مختلف

ویژگی های نخ و نقشه تابلو فرش

ویژگی های نخ و نقشه تابلو فرش نخ و نقشه تابلو فرش دارای شناسنامه طرح و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور بدون محدودیت و امکان پرداخت در محل بعد از تحویل سفارش است و طرح تابلو فرش شامل نخ مرینوس تبریز و نقشه کامپیوتری طرح مجازی آموزشی به همراه پودر کلفت و پودر نازک و چله به عنوان اشانتیون می باشد و نقشه همراه با دار چله کشی شده با چله پنبه آماده بافت بسیار مناسب است و هر فردی امکان خرید این را دارد.

روش های تمیز کردن و نگهداری از تابلو فرش

روش های تمیز کردن و نگهداری از تابلو فرش

اول از همه تابلو فرشتان را از قاب آن  جدا کنید سپس روی تابلو فرش را با جاروبرقی که دهانه تمیز است جارو بزنید تا ذرات گرد و غبار را از بین ببرد . سپس اطمینان از پس ندادن رنگ های بافته شده در فرش را داشته باشید و بعد از این مقداری شامپو فرش را در آب سرد حل کنید و با یک تکه اسفنج بزرگ که در این محلول غلتانده شده سطح آن را به صورت یک نواخت و با سرعت بسابید.

و این نکته را هم بدانید که هرگز تابلو فرش را روی طناب پهن نکنید چون ممکن است کش بیاید و پهن کردن تابلو فرش زیر آفتاب هم کار مناسبی نیست اگر می خواهید این کار را انجام دهید آن را پشت و رو زیر آفتاب قرار دهید برای گردگیری روزانه تابلو فرش بهترین روش استفاده از بروز گردگیری جاروبرقی است .

امروزه نگهداری تابلو فرش کار بسیار آسانی است و هر کسی می تواند از تابلو فرش به راحتی نگهداری کند .

 برای شست و شوی این تابلو فرش نیاز است درباره آن اطلاعات جمع آوری کنید و بعد به شست و شوی آن بپردازید تا بتوانید آن را تمیز کنید و به عنوان یادگاری از آن نگه داری کنید زیرا آنها بالاترین قیمتها را دارند که بعدها اگر شما آن را لازم دارید و می‌توانید آن را به فروشید و در بسیاری از آن کسب کنید . 

فروشنده بهترین تابلو فرش گل به سراسر جهان

فروشنده بهترین تابلو فرش گل به سراسر جهان تابلو فرش آمیخته‌ ای از رنگ های مختلف است با ادغام هنر خطاطی با فرش‌ بافی تولید می شود همانند تابلو فروشی از آیات قرآن که توسط خطاطان نوشته شده اند و گاهی هنر نقاشی با هنر فرش بافی ادغام شده و اثری ماندگار همچون تابلو فرش عصر عاشورا را تولید می کنند اینها هنر تابلو فرش از هنری که چشمها را در خود غرق کرده و لذت دیگر را به شما هدیه می‌کند ایرانیان به گواه تاریخ قدیمی‌ ترین فرش بافتها بوده اند و شهر سردرود تبریز و مشهد و اصفهان و کاشان و قم و کرمان و غیره و از دیگر شهرهایی هستند که هنرمندان آن تاروپودها را تبدیل به تصاویر کشیدند و تابلو فرشهایی ماندگار تولید می کنند.

با توجه به زیبایی تابلو فرش دست بافت و ماشینی و اثر آن روی زیبایی منازل و البته احترامی که ایرانیان برای هنر قائل هستند باعث شده بهترین تابلو فرش های دست بافت محبوبیت مناسب میان ایرانیها پیدا کنند. امکان خرید و مشاهده لیست قیمت و سایر سایت های معتبر وجود داشته و شما می توانید با استفاده از سایت‌ها از قیمت روز این کالا مطلع شوید و همچنین برای خرید تابلو فرش دست بافت می توانید از طریق مراکز فروش فرش در شهرها نیز اقدام کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0