مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش تابلو فرش تک چهره

بسیاری از مردم برای تزئین فاخر و منحصر به فرد خانه خود به خرید و استفاده از تابلو فرش می پردازند. تابلو فرش تک چهره یکی از محبوب ترین و بهترین نوع تابلو فرش است که امروزه جایگاه بالایی در دکوراسیون داخلی منازل دارد. با خرید بهترین و با کیفیت ترین نوع این تابلو فرش ها می تواند نمایی زیبا و منحصر به فرد به خانه داد.

نمایندگی فروش تابلو فرش تک چهره

راه های شناخت تابلو فرش چهره اصیل

راه های شناخت تابلو فرش چهره اصیلاگر می خواهید تابلو فرش برای دکوراسیون داخلی منزل و یا محل کار خود خریداری کنید. در این صورت بهتر است، قبل از خرید با راه های شناخت تابلو فرش چهره اصیل آشنایی داشته باشید. آشنایی با این راه ها می تواند برای انتخاب بهترین و مرغوب ترین تابلو فرش ها به ما کمک کند. از جمله راه های شناخت تابلو فرش اصیل می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

  • وجود امضا: در زمان خرید تابلو فرش های اصیل بسیاری از آن ها امضایی در پای خود دارند. این امضا که امضای تولید تابلو فرش و بافنده آن است، نشان از اصیل  و با کیفیت بودن تابلو فرش می دهد.
  • جنس نخ: از دیگر نکاتی که در زمان خرید تابلو فرش چهره اصیل و با کیفیت باید به آن دقت داشت، جنس نخ است. بهترین و مرغوب ترین تابلو فرش ها از جنس نخ ابریشم تولید می شود. این نخ ها، با کیفیت و مقاوم بوده و بسیار ظریف می باشند. از این رو، در بافت تابلو فرش بهتر و مناسب تر هستند.
  • تراکم و چند شانه بودن: در زمان خرید به تراکم و چند شانه بودن تابلو فرش ها نیز دقت کنید. گره های طولی تابلو فرش را شانه و گره های عرضی آن را تراکم می گویند. هر چه این تراکم بیشتر باشد، نشان از میزان استفاده بیشتر از نخ و در نتیجه با کیفیت تر و بهتر بودن تابلو فرش داد.

روند تولید تابلو فرش چهره دست بافت

روند تولید تابلو فرش چهره دست بافتروند تولید تابلو فرش دست بافت چهره به فاکتورها و معیارهای مختلفی بستگی دارد. در این روند، ابتدا مواد و وسایلی که برای بافت مورد نیاز است، از سوی تولید کننده تامین می شود. موادی مانند نقشه مورد نیاز برای بافتند و همچنین دستگاه بافندگی و نخ مورد نیاز در درجه تامین می شود. بعد از تامین این مواد، آنها باید در اختیار بافنده تابلو فرش قرار داده شود. همه این مواد به صورت یکجا و یا به مرور در اختیار بافنده قرار داده می شود. تولید کننده دستگاه بافندگی را که آماده شده است در اختیار فرد بافنده قرار می دهد. بعد از آماده شدن آن و قرار دادن آن در اختیار بافنده، فرد بافنده شروع به بافت تابلو فرش می کند. به مروز که کار پیشرفت می کند، نقشه ها تغییر کرده و متناسب با پیشرفت کار در اختیار بافنده قرار داده می شود. در نهایت تولید کننده در پایان کار آن را تحویل گرفته و به بازار عرضه می کند. البته قبل از این که تولید کننده تابلو فرش را به بازار برای فروش عرضه کند، بر روی آن پرداخت انجام می گیرد و نخ های اضافی و پرزها و غیره از آن برداشته می شود. به این صورت تابلو فرش در مراحل مختلف تولید و به بازار عرضه می گردد.

عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش تک چهره

عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش تک چهرهدر زمان خرید تابلو فرش فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته می شود. علاوه بر کیفیت کار، قیمت هم از جمله این فاکتورها است. قیمت تابلو فرش بر اساس عوامل و فاکتورهای مختلف تعیین می گردد. از جمله این عوامل می توان به جنس نخ به کار رفته در تولید آن، طرح و نقشه تابلو فرش و همچنین دستمزده بافنده اشاره کرد. همه این فاکتورها و عوامل قیمت نهایی تابلو فرش را تعیین می کند. از این رو، امروزه ما در بازار با تنوع قیمتی انواع تابلو فرش ها مواجعه هستیم. با این حال، بهترین و مرغوب ترین نوع آن را با قیمت مناسب می توانید از فروشگاه ما خریداری کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0