مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش تابلو فرش تک چهره با نقش های بی نظیر

به فرشهایی که جنبه تزیینی دارند، تابلو فرش گفته می شود. این فرشها در ابعاد و سایزهای مختلف و با طراحی های گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند. تابلو فرش تک چهره یکی از محبوبترین و بهترین نوع تابلو فرش می باشد، که امروزه بازار پر رونقی دارد و بسیاری از مردم به خرید آن می پردازند.

نمایندگی فروش تابلو فرش تک چهره با نقش های بی نظیر

راه های شناخت تابلو فرش چهره اصیل

راه های شناخت تابلو فرش چهره اصیلدر زمان خرید تابلو فرش، خرید بهترین و با کیفیت ترین آن بسیار مهم و اساسی است. چرا که امروزه در بازار تابلو فرش تنوع بالایی وجود دارد و تابلو فرش های بی کیفیت و نامرغوب در کنار تابلو فرش های با کیفیت و مرغوب به فروش می رسند. از این رو، باید با راه های شناخت تابلو فرش اصیل آشنا بود و بر این اساس اقدام به خرید آن نمود. از جمله راه هایی که می توان برای تشخیص تابلو فرش چهره اصیل از آن استفاده کرد، می توان به این راه ها اشاره نمود:

  • توجه به نوع بافت تابلو فرش: برای تشخیص اصیل بودن تابلو فرش بهتر است به نوع بافت آن توجه کنید. نوع بافت تابلو فرش را از پشت آن می توانید تشخیص دهید. تعداد گره هایی که در بافت استفاده می شود، نشان از اصیل بودن و با کیفیت بودن آن می تواند باشد.
  • جنس نخ مورد استفاده: برای بافت تولید تابلو فرش از جنس نخ های مختلفی استفاده می شود. بهترین و با کیفیت ترین تابلو فرشها از نخ های غیر ترکیبی که جنس آن از نوع ابریشم و یا آکریلیک و غیره است، بافته می شوند.
  • داشتن نشان و آرم: تابلو فرش های چهره اصیل در پای خود امضای بافنده و طراح و تولید کننده خود را دارند. بنابراین این تابلو فرشها شناسه دار بوده و بنابراین با کیفیت ترین و اصیل تر می باشند.

روند تولید تابلو فرش چهره دست بافت

روند تولید تابلو فرش چهره دست بافتبرای تولید و بافت یک تابلو فرش اصیل و دست بافت مراحل مختلفی طی می شود. در طول این مراحل است، که یک تابلو فرش تولید می گردد.

از جمله مراحل و روندی که برای تولید تابلو فرش دست بافت مورد نیاز است، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طراحی نقشه: اولین کار طراحی نقشه و چهره ای است که قرار است بافته شود. از این رو، طراحان حرفه ای و ماهر چهره مورد نظر را بر روی نقشه ها پیاده می کنند.
  • تهیه مواد اولیه مورد نیاز: برای تولید و بافت تابلو فرش، نیاز به تهیه مواد اولیه است. مواد اولیه مانند نخها، دستگاه بافندگی و غیره را تولید کننده تهیه می کند.
  • مراجعه به بافنده: بعد از این که مراحل و روند بالا، طی شد، همه آنها در اختیار بافنده قرار داده می شود. تولید کننده مقدار مورد نیاز نخ و نقشه ها را به همراه دستگاه بافندگی در اختیار بافنده قرار می دهد و دستگاه را برای شروع تولید راه اندازی می نمایند. 
  • بافت: با آماده شده همه مراحل، بافنده بر اساس نقشه طراحی شده شروع به بافت می کند و در مدت زمان تعیین شده آن را تمام می کند. بعد از پایان کار، تابلو فرش از دستگاه پیاده شده و آماده پرداخت می گردد.
  • پرداخت: در نهایت برای عرضه تابلو فرش به بازار باید به پرداخت آن اقدام کرد. به این صورت تابلو فرش به صورت یکنواخت و زیبا در می آید. بعد از پرداخت، تابلو فرش آماده ارائه و عرضه به بازار می گردد.

عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش تک چهره

عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش تک چهرهدر زمان خرید تابلو فرش، قیمت یکی از فاکتورهای تعیین کننده است. قیمت تابلو فرش بر اساس معیارهای مختلف تعیین می گردد. از جمله این معیارها باید به نوع نخ استفاده شده در بافت آن، طراحی و نقشه آن، دستمزد بافنده و همچنین هزینه های ناشی از جا به جایی و حمل و نقل اشاره کرد. همه این عوامل، قیمت نهایی تابلو فرش را تعیین می کنند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0