مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایشگاه فروش زیباترین محصولات پالاز موکت

26

موکت های زیبای پالاز موکت دارای چه مشخصاتی هستند؟ این موکت ها در چه طرح هایی تولید می شوند؟ کدام نمایشگاه ها این محصولات را به فروش می رسانند؟
موکت ها یکی از اجزای دکوراسیون هستند که به راحتی نمی توان برای آنها جایگزینی در نظر گرفت. زیباترین موکت های بازار امروزه تولید ایران هستند، موکت ها هم عایق گرما و سرما هستند و هم زیبایی آنها تاثیر بسزایی در زیبایی منازل خواهند گذاشت، هیچ جایگزینی که بتواند این نقش را با این قیمت مناسب در منازل ایفا کند وجود ندارد. موکت ها چند دهه است مهمان منازل ما هستند، از اولین موکت های ساده، موکت های کبرتی و موکت های مدرن امروزی همه و همه نشان از پیشرفت تکنولوژی در این زمنیه است.

طرح موکت های شرکت پالاز

موکت های پالاز در طیف وسیعی از مشخصات و ویژگی ها تولید می شوند، طرح های صدف، کیتی، کارز، سرو، شبنم، راش، زیتون، دریا، خزان، پیچک، تشریفات، پو، پونه، پامچال، پاییز، بلوط، برکه، برگ، الماس، آفتاب و … از جمله این محصولات زیبای این شرکت هستند.

مشخصات موکت های زیبای پالاز

موکت های این شرکت شفاف بوده و رنگ آنها ثابت است، در برابر اشعه ماورای بنفش مقاوم هستند، در برابر سایش مقاومت بیشتری دارند. الیاف این موکت ها از پلی آمید است، پلی آمید ها برگشت پذیر بسیار عالی به حالت اولیه خود دارند.
امروزه سایت ها و نمایشگاه های عرضه موکت، بهترین محصولات این شرکت را به فروش می رسانند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0