بازار فرش ایران
خانه / موکت ایرانا / نمایشگاه فروش جدیدترین موکت های بازار

نمایشگاه فروش جدیدترین موکت های بازار

موکت های جدید بازار دارای چه مشخصاتی هستند؟ این موکت های زیبا در چه طرح هایی تولید می شوند؟ کدام نمایشگاه ها این موکت های جدید را به فروش می رسانند؟
موکت ها زمانی در طرح های بسیار محدود تولید می شدند، خریداران حق انتخاب زیادی نداشتند و خرید موکت در سال های قبل تاثیر منفی بر زیبایی منزل داشت، اما با توجه به مطالبه مردمی و توجه هر چه بیشتر تولید کننده های بزرگ موکت، به تولید موکت های با کیفیت، کم کم بازار فروش از انواع موکت های زیبا پر شد، طراحان و تولید کنندگان موکت امروزه توجه ویژه ایی به زیبایی موکت ها دارند، تاثیر موکت ها بر زیبایی منازل بسیار قابل توجه می باشد، موکت ها بر خلاف فرش ها باید کلا سطح زمین را بپوشانند، امروز ما مختصر توضیحی درباره انواع جدیدترین موکت های بازار خواهیم داد.

مشخصات موکت های جدید بازار

موکت های جدید بازار در دو ویژگی موکت پرز کوتاه و موکت پرز بلند تقسیم بندی می شوند، موکت های پرز بلند برای خانه های کم تردد مناسب است، علت این امر احتمال جمع شدن آلودگی در آنها می باشد، اما موکت های پرز کوتاه و فشرده زیبایی موکت های پرز بلند را ندارد اما برای محل ها و خانه های پرتردد مناسب می باشند، موکت ها عمدتا از الیاف پلی آمید تولید می شوند. موکت ها در عرض های مختلفی به بازار عرضه می شوند، عمدتا این عرض بیشتر از ۴ متر نمی شود، موکت های زیبا در طرح راش و… تولید می شوند.
نمایشگاه های عرضه موکت و سایت های اینترنتی این محصولات زیبا را به فروش می رسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : مهندس خوانساری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128476696
شماره دفتر: 02166939640
شماره فکس: 02166939640
آدرس کانال: iranacarpet@

مطلب پیشنهادی

بازار فروش موکت سنگ فرش در تهران

موکت از گذشته تا به امروز از پوشش های پر کاربرد در طراحی دکوراسیون های داخلی بوده و می باشد. امروزه با پیشرفت علم و فناوری های جدید در این زمینه موکت سنگ فرش اب