بازار فرش ایران
خانه / موکت ایرانا / نمایشگاه عرضه زیباترین موکت های بازار

نمایشگاه عرضه زیباترین موکت های بازار

بهترین موکت های بازار دارای چه طرح ها و چه ویژگی هایی هستند؟ چه موکتی برای فضاهای کوچک مناسب است؟ کدام نمایشگاه های این موکت های زیبا را عرضه می کنند؟
از موکت ها امروزه به عنوان اساس دکوراسیون یا یاد می شود. موکت ها هم در نقش زیبایی منازل نقش اساسی دارند هم به عنوان عایق صدا و گرما هستند. اگر واحد مسکونی شما بالای پارکینگ است و در زمستان ها سرما از کف خیلی شما را اذیت می کند استفاده از موکت ها ضخیم می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. موکت ها اگر متناسب با محیط باشند در زیبایی منازل معجزه خواهند کرد.

نکاتی پیرامون خرید و نصب موکت

برای اتاق ها و محیط های کوچک توصیه می شود شما از موکت های رنگ روشن استفاده کنید، همچنین برای محیط های بزرگ شما می توانید با استفاده از موکت های رنگ تیره فضا را دنج تر و جذاب تر نشان دهید. لازم به ذکر است هنگام نصب موکت ها در نظر داشته باشید جهت خاب همه الیاف تکه های موکت در یک جهت باشد تا جارو کردن آنها آسان باشد. وقتی مبل دارید طوری فرش را پهن کنید که فقط فرش زیر پایه های جلو باشد. پایه های عقب توسط موکت ها پوشیده خواهند شد.
امروزه نمایشگاه های عرضه موکت، طیف وسیعی از گسترده ترین محصولات را ارائه می کنند. این موکت ها بسیار زیبا هستند. همچنین این محصولات از طریق سایت های معتبر قابل خرید است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : مهندس خوانساری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128476696
شماره دفتر: 02166939640
شماره فکس: 02166939640
آدرس کانال: iranacarpet@