بازار فرش ایران
خانه / موکت ایرانا / نمایشگاه انواع زیباترین موکت های بازار

نمایشگاه انواع زیباترین موکت های بازار

زیباترین موکت های بازار در چه طرح هایی و در چه کارخانه هایی تولید می شوند؟ این موکت ها چه مشخصاتی دارند؟ کدام نمایشگاه ها انواع این محصولات زیبا را به فروش می رسانند؟
موکت ها بر خلاف فرش ها باید تمام سطح منزل شما را بپوشانند، لذا خرید موکت اگر از فرش مهم تر نباشد، کم اهمیت تر نیست، موکت های زیبا علاوه بر زیبا کردن منزل نقش عایق صدا و حرارت را نیز بر عهده دارند، این وظایف سنگین ایجاب می کند شما بهترین خرید را انجام دهید، اولین موکت های بازار موکت های کبریتی بودند، موکت های کبریتی بسیار سبک بودند و شستن آنها آسان بود اما برای منازل پر رفت و آمد جوابگو نبودند، برخی از موکت های جدید از طرح های برجسته به صورت گسترده ایی استفاده می کنند، این موکت ها البته بسیار زیبا هستند اما جارو کشیدن آنها کمی سخت است، ویژگی های انواع موکت بیان می شود، در نهایت این شما هستید که باید بهترین موکت را خریداری کنید.

مشخصات موکت خوب بازار

مووکت ها از الیافی همانند پلی آمید، اکریلیک، پلی پروپیلن و… تولید می شوند، هر کدام از این الیاف دارای مشخصاتی هستند، شما باید با توجه به نیاز خود نسبت به خرید اقدام کنید، برای مثال اگر محلی که می خواهید موکت را در آن پهن کنید بسیار پر رفت و آمد است موکت پرز کوتاه پلی آمیدی توصیه می شود، این موکت ها بسیار برگشت پذیر نیز هستند.
تولید کننده ها و روش های خرید موکت
موکت ها در کارخانه هایی نظیر پالاز موکت، موکت سپاهان و… تولید شده و به بازار عرضه می شوند، همچنین نمایشگاه های فروش فرش و موکت این محصولات زیبا و البته مفید را به فروش می رسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : مهندس خوانساری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128476696
شماره دفتر: 02166939640
شماره فکس: 02166939640
آدرس کانال: iranacarpet@

مطلب پیشنهادی

موکت ساده

قیمت انواع موکت ساده

موکت های ساده چه مشخصاتی دارند؟ در خرید این موکت ها باید به چه نکاتی …