مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

موکت های طرح سنگ با قیمت مناسب

احتمالا افرادی هستند که، به نوعی از کف پوش محل زندگی یا کار خود ناراضی هستند، و بودجه کافی برای تغییرآن یا بنا به دلایلی امکان تغییر کف پوش  مکان مورد نظر خود را ندارند،یک پیشنهاد که هم هزینه کمتری برای آن ها در بر دارد و هم زیبایی مورد نظر را به منزل و محل کارشان می دهد استفاده از موکت طرح سنگ می باشد.در حال حاضر در بازار مدل های مختلفی  از موکت های طرح سنگ تهیه و تولید می شوند که محدوده وسیعی از سلیقه ها را پوشش می دهند. بنابراین در انتخاب مدل موکت طرح سنگ مناسب خود نباید نگران پیدا شدن یا نشدن آن باشند.

موکت های طرح سنگ با قیمت مناسب

موکت طرح سنگ در رنگ های مختلف

موکت طرح سنگ در رنگ های مختلفموکت طرح سنگ در رنگ های مختلف در بازار موجود می باشد. که برای اضافه کردن عنصر تضاد به دکوراسیون خانه بسیار مناسب می باشد. رنگ موکت طرح سنگ که شامل  رنگ های تیره و روشن است و به راحتی جلب توجه می کندو می تواند اتاق نشیمن را بسیار شیک و مرتب جلوه دهد. از موکت طرح سنگ  به صورت سرتاسری در کف خانه و از دیوار تا دیوار، می تواند بسیاری زیبا و شیک دیده شود.
استفاده از چنین موکت هایی بجای کفپوش کاشی و سرامیک و یا پارکت، هزینه های بازسازی و طراحی داخلی را بشدت کاهش خواهد داد.  مثلا در، راهری ورودی منزل ، یا کف اتاق نشیمن، یا آشپزخانه مکانی بسیار مناسب برای استفاده از موکت طرح سنگ است. زیرا این فضاها جز فضاهای پر رفت وآمد در منزل می باشند ، فقط برای اینکه فضا را متفاوت نشان داد ، می توان از ایده های خلاقانه استفاده کرد و فضای آرامش بخشی را ایجاد کرد.

بررسی کیفیت انواع موکت

بررسی کیفیت انواع موکتدر هنگام خرید موکت، کیفیت یک شاخصه اصلی در انتخاب می باشد، و هر شخصی که قصد خرید موکت را دارد باید آن ها را بداند، بررسی کیفیت موکت خوب معیارهایی دارد که عبارتند از: یک موکت خوب باید عایق حرارتی و حتی صوتی باشد تا برای مکان های پر سروصدا و سرد مناسب باشد. موکت باید متراکم و فشرده  باشد زیرا نشان دهنده  کیفیت بیشتر آن است. ما می توانیم قبل از خرید، پشت موکت را نیز از نظر کیفیت مواد یا نوع گره بررسی کنیم، هر چه گره ها نزدیک تر و تراکم و فشردگی بافت بیشتر باشد، استحکام موکت بیشتر است و کف خانه یا مکان مورد نظر را برای راه رفتن نرم و راحت کند و همچنین نظافت و تمیز کردن موکت با جارو برقی به سادگی امکان پذیر باشد و طئری که نیازی به شستشوی روزانه نداشته باشد.
یک موکت خوب و باکیفیت باید دارای گارانتی یا ضمانت باشد تا از طرف شرکت سازنده خدمات لازم را به خریدار ارائه کند. در انتخاب موکت باید به محیط خود و شرایط آب و هوایی توجه کنیم. مثلا اگر در مناطق شمال ایران زندگی می کنیم از موکت هایی با الیاف طبیعی مثل پشم استفاده نکنیم، زیرا احتمال کپک زدن در آن بسیار زیاد است. یا موکت هایی که از جنس پروپیلن انتخاب بسیار مناسبی برای مکان هایی که در معرض آفتاب یا معرض رطوبت قرار دارند می باشند، زیرا این نوع موکت ها ضد آتش بوده و الکتریسیته ساکن ایجاد نمی کنند. گرچه معیارهای دیگری در تعیین کیفیت موکت نقش دارد اما موارد ذکر شده از مهم ترین آن ها می باشند.

عرضه موکت طرح سنگ به فروشگاه های معتبر

عرضه موکت طرح سنگ به فروشگاه های معتبرموکت طرح سنگ از جدیدترین و مدرن ترین مدل های موکت می باشد، و با توجه به اینکه افراد تنوع طلب هستند و همیشه پیگیر بهترین ها و زیباترین ها برای محل زنذگی و کار خود می باشند، می توان با عرضه موکت طرح سنگ به فروشگاه های معتبر سرتاسر کشور، برای خرید حضوری، یا از طریق فروش آنلاین از طریق وبسایت های معتبر فرش و موکت آن ها را در بازار توزیع نمود و در دسترس خریدارن قرار داد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0