مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

موکت ظریف مصور سرمه ای رنگ با قیمت مناسب

موکت از گذشته تا کنون قدمت زیادی دارد. و طرفداران این محصول به دلیل کارایی بالای آن استفاده های فراوانی را  از آن کرده اند. موکت ظریف مصور سرمه ای یکی از بهترین نوع موکت است که خریداران زیادی به ان علاقمندند. 

موکت ظریف مصور سرمه ای رنگ به دلیل رنگ بسیار زیبا و جذاب و جنس و کیفیت عالی و همچنین قیمت خیلی مناسبی که دارد عده زیادی ان را سفارش و خریداری می کنند. 

موکت ظریف مصور سرمه ای رنگ با قیمت مناسب

رنگ های مختلف موکت ظریف مصور

رنگ های مختلف موکت ظریف مصورانتخاب رنگ در موکت به سلیقه افراد بستگی دارد، موکت ظریف مصور در انواع رنگ های مختلف وجود دارد که در انتخابی زیبا و شیک می تواند به شما کمک کند. 

در اینجا به چند رنگ از انواع رنگ های مختلف موکت ظریف مصور اشاره می شود که عبارتند از: 

  • رنگ نقره ای ، این رنگ زیبا می باشد و بیشتر برای منازل مناسب است و با خیلی از دکوراسیون منزل و وسایل می توان ست کرد.
  • رنگ کرم ، این رنگ طرفداران زیادی دارد و با خیلی از رنگ های دیگر وسایل منزل قابل استفاده است. 
  • رنگ شکلاتی ، این رنگ که برای منازل و مکان های عمومی نیز مناسب است مانند، فضاهای ورزشی، راهرو هتل ها و ….
  • رنگ سرمه ای ، که خیلی زیبا می باشد و خریداران زیادی به این رنگ روی می اورند.
  • رنگ شکلاتی که به صورت روشن و تیره وجود دارد و این موکت نیز در خیلی جاها کاربرد دارد.

رنگ مختلف موکت در انتخاب و خرید تاثیر بسیار زیادی دارد، به طور مثال در انتخاب محصولی که رنگ های متنوع و طرح های زیبا دارد می توان با تحقیق در مورد آن به انتخاب دلخواه دست پیدا کرد. 

روش های رنگرزی الیاف موکت

روش های رنگرزی الیاف موکتروش های رنگرزی الیاف موکت یکی از موارد مهم در حفظ رنگ ظاهری و جلوه موکت می باشد. روش های مختلفی در این مورد وجود دارد که به این صورت که گرانول های رنگی بعد از اینکه ذوب شدن به الیاف تبدیل می شوند، و بعد از تبدیل شدن بافته می شوند و اکثر الیاف ها به این روش تولید می شوند مانند الیاف پلی پروپیلن و یا الیاف پلی آمید به این روش رنگ می شوند.

این روش های رنگرزی الیاف ها بیشتر برای مکان هایی تولید می شوند که دارای مقاومت بالا با رنگ های ثابت هستند مانند کفپوش هتل ها یا مکان های ورزشی و ….  و دلیل آن نیز این است که این مکان های عمومی چون رفت و آمد بیشتری دارند بنابراین شستشوی بیشتری نیاز است که حتی می توان با مایع سفید کننده شست و چون دارای رنگ ثابتی هستند تغییر رنگ نمی دهند. 

در الیاف هایی که در قسمت بیرونی ساختمان به کار می روند نیز کاربرد دارند زیرا کیفیت عالی و پایداری دارند و در برابر تغییر رنگ مقاوم هستند. 

بنابراین روش رنگرزی الیاف روشی بسیار عالی است و برای نماهای داخلی و خارجی ساختمان و در مکان عمومی که کاربرد فراوانی دارد و به ان اشاره شد مورد استفاده قرار می گیرد. 

فروش موکت ظریف مصور سرمه ای به صورت عمده

فروش موکت ظریف مصور سرمه ای به صورت عمدهفروش موکت ظریف مصور سرمه ای امروزه افزایش فراوانی پیدا کرده است . این افزایش مربوط به کیفیت بسیار عالی ان و همچنین جنس و این رنگ جذاب آن می باشد که باعث شده است افراد زیادی در داخل و خارج از کشور آن را خریداری کنند.

این موکت به صورت عمده و خرده به فروش می رسد و خریداران می توانند به صورت حضوری و یا به صورت غیر حضوری از طریق سایت های معتبر، بعد از تحقیق  در مورد جنس و برند و کیفیت و مقایسه قیمت در جاهای مختلف ، و بعد از مطمئن شدن از محصول مورد نظر آن را سفارش دهند و خریداری نمایند. 

کیفیت این محصول و برند معتبر آن باعث شده است که افراد زیادی در خارج از کشور آن را به صورت عمده خریداری کنند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0