مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

موکت ظریف مصور در اهواز با ارزان ترین قیمت

موکت ظریف مصور اهواز همچون دیگر نقاط مختلف کشور از کیفیت مطلوبی برخوردار است. این محصول در طرحها و اندازه های مختلف در بازار به فروش می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با ساختار موکت های ظریف مصور آشنا کرده و پیرامون خرید آن با ارزان ترین قیمت به گفت و گو بنشینیم.

موکت ظریف مصور در اهواز با ارزان ترین قیمت

جنس الیاف به کار رفته در موکت های ظریف مصور

جنس الیاف به کار رفته در موکت های ظریف مصور از موارد مورد توجه در تولید انواع موکت های مختلف، استفاده از الیاف گوناگون در تولید آنها می باشد. در یک تقسیم بندی کلی می توان گفت که الیاف مورد استفاده در تولید موکت به دو دسته الیاف سنتز شده و الیاف طبیعی تقسیم می شوند.

الیاف موکت طبیعی به الیافی اطلاق می شود که غالباً از پشم ساخته شده باشند. الیاف مصنوعی اما از تنوع بیشتری برخوردار بوده و خود از انواع مختلفی تشکیل می شود. هر کدام از این انواع مشخصه های فیزیکی و شیمیایی خود را دارا بوده و استفاده از هر کدام مزایای خاص خود را داراست.

از میان انواع این الیاف می توان به موارد برجسته ای همچون الیاف آکریلیک، الیاف پلی آمید، الیاف پلی استر، الیاف پشمی و در پایان الیاف پروپلین اشاره کرد. الیاف آکریلیک ویژگی های مشابهی با الیاف طبیعی دارند. این الیاف برخلاف الیاف مصنوعی ایجاد الکتریسیته ساکن نمی کنند. توجه داشته باشید که این موکت را برای مکان هایی که رفت و آمد زیادی در آن جا اتفاق می افتد استفاده نکنید. چرا که این الیاف قابلیت مقاومت در برابر تغییر شکل و کوبیده شدن ندارند.

الیاف پلی آمید از دیگر انواع الیاف به کار رفته در تولید موکت می باشد. این الیاف مقاومت زیادی از خود در برابر ساییدگی و پوسیدگی نشان می دهند. این نوع الیاف از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردارند. موکت های تولید شده از این نوع الیاف ماندگاری بالاتری داشته و طبیعتاً قیمت بیشتری را به خود اختصاص می دهند.

یکی دیگر از الیاف مورد استفاده در ساخت موکت الیاف پلی استر می باشد. از ویژگیهای برجسته این نوع الیاف لطافت و سبک بودن آن است. این الیاف سبب بروز حساسیت نمی شوند. همچنین احتمال رشد قارچ و ایجاد کپک در آنها بسیار پایین است.

الیاف پشمی یکی از انتخاب های مناسب در تولید موکت می باشند. این الیاف دوام بسیار بالایی دارند. البته باید حواستان باشد که باید دقت کافی در نریختن مایعات بر روی این نوع موکت را به خرج دهید. چرا که الیاف پشمی مایعات را با سرعت جذب می کنند. در هنگام شستن این موکت نیز باید توجه کنید که این موکت حساسیت بالایی نسبت به شوینده های شیمیایی دارد.

البته اینها تنها الیاف به کار رفته در تولید موکت های ظریف مصور نمی باشند. اما به عنوان مروری بر این موارد به همین تعداد و توضیحشان بسنده می کنیم.

صادرات موکت ظریف مصور به عراق

صادرات موکت ظریف مصور به عراق رشد روز افزون میزان تولید داخلی و رسیدن به خودکفایی در زمینه تولید موکت سبب شده است که این محصول بدل به یکی از محصولات صادراتی مطرح کشورمان شود.

صادرات موکت ظریف مصور به کشورهای متنوعی صورت می پذیرد. از این میان می توان به صادرات این موکت به کشور عراق و همچنین کشورهای آسیای میانه اشاره کرد.

همواره محصولات صادراتی نیازمند دارا بودن سطح خاصی از کیفیت می باشند. خوشبختانه موکت ظریف مصور با استفاده از بهترین ماشین آلات و دستگاه های تولید موکت و با استفاده از دانش روز دنیا حد مطلوبی از کیفیت را دارا می باشد. استقبال از این محصول در بازارهای جهانی مدام در حال افزایش است و این موکت توانایی خود را در رقابت با نمونه های خارجی به اثبات رسانده است.

صادرات این محصول سبب ارزآوری به داخل کشور شده و همچنین باعث رشد نیروی کارآفرینی این شرکت شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون انواع موکت های ظریف مصور و لیست قیمت آنها می توانید با یکی از روشهای معرفی شده با ما تماس بگیرید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0