مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

موکت ظریف مصور تافتینگ با کیفیت از کجا بخریم

همه ما در مواقع مختلف اقدام به خرید موکت می کنیم. ولی در زمان خرید موکت یکی از سوالاتی که برایمان ایجاد می شود، این است، که موکت ظریف مصور تافتینگ با کیفیت را از کجا بخریم؟ یافتن محل و مرکز مناسب برای خرید موکت تافتینگ می تواند تضمین کننده کیفیت و قیمت آن باشد. با خرید از بهترین و مناسب ترین مرکز می توان بهترین و با کیفیت ترین موکت های ظریف مصور را به ارزان ترین و مناسب ترین قیمت خریداری کرد.

موکت ظریف مصور تافتینگ با کیفیت از کجا بخریم

توضیحاتی راجع به موکت های تافتینگ

توضیحاتی راجع به موکت های تافتینگ امروزه در بازار مدل ها و انواع مختلفی موکت وجود دارد. یکی از این مدل ها، موکت های تافتینگ است. این نوع از موکت ها به صورت فرش گونه است و بهترین و مناسب ترین جایگزین برای فرش های ماشینی می باشد. از جمله ویژگی ها و مشخصاتی که موکت های تافتینگ دارند، می توان به لطیف بودن، نرمی و راحتی، عدم پرز دهی، مقاوم بودن در برابر فشار و اجسام سنگین، مقاومت بالا و همچنین عدم سایش از دیگر مزایا و ویژگی های موکت های تافتینگ است. از دیگر مسائلی که برای توضیحات موکت تافتینگ می توان به آن اشاره کرد، داشتن رنگ بندی متنوع و زیاد و همچنین عایق بودن است.

موکت های تافتینگ بسیار به صرفه بوده و بهترین و مناسب ترین جایگزین برای استفاده دز دکوراسیون داخلی به جای فرش ماشینی می باشد. با استفاده از این نوع موکت ها می توان احساس آرامش و آسایش در منزل و یا محل کار را به وجود آورد. موکت های تافتینگ از چهار جزء تشکیل می شوند. پرز موکت، آستر روی کار، استر زیر کار و همچنین چسب چهار جزء و قسمت این موکت ها می باشند. این موکت ها به این صورت تولید می شوند، که الیاف به وسیله سوزن های ماشین تافتینگ از آستر رویی عبور می کند و به وسیله قلاب مورد در زیر آستر نگه داشته می شود. سپس با برگشت سوزن ها یک حلقه ایجاد می شود. به این صورت موکت بافته می شود. البته این حلقه ها می توان برش شده و یا نشده باشند که به همین دلیل موکت های تافتینگ به سه نوع تافتینگ لوپ، تافتینگ کات و تافتینگ کات لوپ تقسیم می شوند.

اهمیت استفاده از موکت تافتینگ در محیط های اداری

اهمیت استفاده از موکت تافتینگ در محیط های اداری از موکت های تافتینگ می توان برای محیط کاری مختلف استفاده کرد. امروزه مردم برای منزل و یا همچنین برای محیط های ادرای از این موکت ها استفاده می کنند. موکت محیط اداری تافتینگ سبب می شود، که در اداره یک محیط ساده و زیبا ایجاد شود. دکوراسیون اداری با استفاده از این موکت های که دارای ضخامت و کیفیت بالایی می باشند، بسیار زیبا و چشم نواز است که می تواند محیط گرم و نرمی و راحتی را ایجاد کند. اهمیت استفاده از این نوع موکت در محیط اداری علاوه بر آن چه که گفته شد، می توان برای رعایت بهداشت نیز بسیار ضروری باشد. با استفاده از این موکت ها دیگر کارمندان و ارباب رجوع با استفاده با کفش های بیرونی وارد اداره نمی شوند، بلکه از کفش راحتی استفاده می کنند. از این رو، می توان در این گونه محیط ها به صورت کامل پهداشت را راحت نمود. علاوه بر این ها باید به احساس آرامشی که این موکت ها در اداره ایجاد می کنند و موجب افزایش بهره وری می شوند نیز اشاره نمود.

صادرات انواع موکت ظریف مصور تافتینگ

صادرات انواع موکت ظریف مصور تافتینگ امروزه بازار موکت نه تنها در بازار داخلی بسیار پر رونق است، بلکه به دلیل استفاده های زیاد آن در محیط اداری و یا دکوراسیون داخلی خانه استفاده از آن روز به روز در حال گسترش می باشد. بازار صادرات آن به کشورهای منطقه نیز روز به روز در حال افزایش است. صادرات انواع موکت با وجود داشتن بازار مناسب در کشورهای همسایه نیاز به همکاری و ایجاد تسهیلاتی توسط نهادها مربوطه است تا بتوان انواع موکت را با حجم بالا صادر نمود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0