مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش فرش ۱۵۰۰ شانه جردن در تهران

در زمان های قدیم به دلیل نبود تکنولوژی و دستگاه های مختلف، امکان تولید فرش به شیوه های امروزی و توسط کارخانجات تولید فرش وجود نداشت. بنابراین فرش ها به صورت دستباف بافته می شدند. چون تنوع رنگ و طرح فرش ها بسیار زیاد است و به ظرافت و دقت زیادی نیاز دارد در نتیجه زمان و دقت زیاد لازم است. فرش ها بر اساس تراکم و ابعاد متفاوت هستند.فرش ۱۵۰۰ شانه جردن و سایر ابعاد با تلاش و کوشش مهندسین و متخصصین و با بهره گیری از برترین تکنولوژی روز دنیا طراحی و عرضه گردید. 

مرکز پخش فرش ۱۵۰۰ شانه جردن در تهران

مشخصات فنی فرش ۱۵۰۰ شانه

مشخصات فنی فرش ۱۵۰۰ شانههمه ما هنگام خرید فرش واژه های تراکم و شانه را شنیده ایم و طرح های زیادی با ابعاد و شانه و تراکم های مختلف دیده ایم. شانه و تراکم فرش یکی از ویژگی های مهم هر فرشی است که باید به آن آشنایی داشت. فرش ١۵٠٠شانه از نوین ترین فرش های تولید شده توسط کارخانجات تولید فرش است. 

با آگاهی از مشخصات فرش ۱۵۰۰ شانه و کیفیت آن، می توان انتخاب مناسبی انجام داد. علاوه بر کیفیت بالا، قیمت نیز مهم است. عمده افراد بیشتر دنبال محصولی هستند که کیفیت عالی در کنار قیمت مناسب داشته باشد.

اطلاع داشتن از مشخصات فنی ١۵٠٠شانه مثل شانه، تراکم، جنس و تعداد رنگ اهمیت زیادی دارد و کمک شایانی به ما می کند. یکی از مهم ترین ویژگی نوع تراکم می باشد. این فرش با بالاترین تراکم در حال حاضر تولید می گردد و همین موضوع زیبایی منحصر به فردی به وجود آورده است. الیاف هایی که در ساخت این نوع فرش بکار رفته است بسیار ظریف هستند. لطافت بالای آن بخاطر ظرافت در الیاف های آن است. 

شکوه و ظرافت در بافت فرش ١۵٠٠ شانه موجب شده است که نظر هر کسی را با نگاه اول به این فرش ها جلب شود. بسیاری از افراد به فرش دستباف علاقه وافری دارند ولی به دلیل اینکه فرش های دستباف نفیس دارای قیمت بالایی هستند بنابراین هر کسی توانایی خرید آن را ندارد. فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه گزینه مناسب و بسیار خوبی برای جایگزین کردن این نوع فرش با قیمت مناسب تر می باشد. 

در تولید فرش های ١۵٠٠ شانه از هشت رنگ مختلف استفاده می شود به این گونه که تمام نقش های روی فرش، آمیخته ای از این هشت رنگ می باشد.تنوع طرح و نقش باعث شده است افراد با سلایق مختلف به آسانی فرش مورد نظر خود را انتخاب کنند.

نقش استفاده از فرش ماشینی در زندگی بسیار حائز اهمیت است. در حال حاضر نفیس ترین و زیباترین فرش، فرش ماشینی ١۵٠٠ شانه است. ویژگی های منحصر به فرد این فرش باعث شده که شکوه خاصی به فضای خانه ببخشد و دکوراسیون خانه زیبا به نظر آید. باید توجه داشت از این گونه فرش ها در جایی که رفت و آمد کمتر است، استفاده گردد. 

میزان ضخامت فرش ۱۵۰۰ شانه

میزان ضخامت فرش ۱۵۰۰ شانهیکی از عوامل مهم در جهت انتخاب فرش، ضخامت آن است که با توجه به شانه و تراکم و نوع بافت، متفاوت است.توجه به  ضخامت فرش ۱۵۰۰ شانه اهمیت زیادی دارد.

در کل فرش های با ضخامت کمتر در مکان هایی که رفت و آمد به مراتب بیشتر است، قابل استفاده است. درصورت کثیف شدن نیز به راحتی شسته می شود. فرش هایی که ضخامت بالایی دارند، فرش های زیبا و لطیفی هستند و برای محل هایی که رفت و آمد کمتری است، مناسب هستند. تمیز کردن آن ها نیز دشوارتر است. 

فروش مرغوب ترین فرش ۱۵۰۰ شانه جردن

فروش مرغوب ترین فرش ۱۵۰۰ شانه جردناز جمله ویژگی هایی که همواره به آن باید توجه داشت و اولویت هر کسی در هنگام خرید فرش است، کیفیت بالای فرش است.فروش فرش ۱۵۰۰ شانه و انواع دیگر آن در فروشگاه های عرضه فرش با توجه به تنوع و طرح های مختلفی که هست، انجام می پذیرد. با داشتن اطلاعات کافی در مورد یک فرش با کیفیت می توان خرید آسان و مناسبی را داشت. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0