مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز واردات موکت چمنی مرغوب

موکت چمنی، از محصولات جدیدی است، که لطافت و زیبایی فضای سبز را با خود به همراه می آورد و در حقیقت این محصول پرطرفدار در گروه موکت ها قرار گرفته است و ظاهری شبیه به چمن مصنوعی را خواهد داشت و به همین دلیل جایگزین خوبی برای چمن های مصنوعی و حتی چمن های طبیعی می باشد.

مرکز واردات موکت چمنی مرغوب

مهمترین کارایی موکت چمنی

مهمترین کارایی موکت چمنی موکت چمنی همانند انواع موکت اصل بوده که از انواع الیاف مصنوعی اکریلیک، پلی پروپلین و پلی استر تشکیل شده است و حتی ممکن است برای تولید آن از ترکیب این الیاف در کنار هم استفاده نمود و اما در مورد بافت موکت چمنی باید گفت که به دو صورت بافت لوپ یا گره ای و بافت کات یا فرش گونه انجام می شود، که هر کدام با توجه به بافتی که دارند، در فضا های جداگانه مورد استفاده قرار خواهند گرفت، زیرا موکت چمنی با بافت گره ای از بافت مستحکمی برخوردار بوده و در نتیجه از آن برای مسیر های پر تردد استفاده خواهد شد، در صورتی که موکت چمنی با بافت کات، ظرافت بیشتری داشته و شباهت بیشتری با چمن مصنوعی دارد و به همین دلیل در مکان هایی استفاده خواهد شد،  که رفت و آمد کم تری داشته باشد.

از دیگر مزایای موکت چمنی این بوده، که در برابر عواملی چون ساییده شدن و کشش از خود مقاومت نشان می دهد. بنابراین می توان از آن ها در سالن های سرپوشیده  ورزشی به عنوان چمن مصنوعی استفاده نمود و این موکت های چمنی به قدری مقاوم پذیر هستند، که حتی می توان از آن ها برای پوشش سالن ورزش های سنگین مانند مینی گلف یا گرافیت استفاده کرد.

هم چنین از دیگر مزیت موکت چمنی این است، که قابل شست و  شو  بوده و قابلیت نظافت به وسیله جارو را دارند، بنابراین از آن ها می توان برای تالار ها، سالن پذیرایی، رستوران های سرپوشیده و حتی آتلیه هم استفاده نمود، زیرا استفاده از موکت چمنی به دلیل زیبایی در رنگ، فضایی دلپذیر و آرامش بخش را به افراد اهدا خواهد کرد.

از دیگر موارد استفاده از موکت های چمنی، در اتاق خواب و بازی کودکان فوتبال دوست می باشد، زیرا استفاده از چنین موکت هایی، محیطی امن و سرشار از شادی را برای کودکان به ارمغان می آورد.

راهنمای خرید انواع موکت چمنی درجه یک

راهنمای خرید انواع موکت چمنی درجه یک با توجه به این که موکت های چمنی به عنوان کف پوش استفاده می شود، بنابراین در زمان خرید لازم است، که نکاتی را رعایت نمایید، تا موکتی را که خریداری می کنید، از کیفیت ویژه ای برخوردار باشد و در این صورت مواردی که باید مورد توجه قرار دهیم به شرح زیر می باشد.

  • مواد اولیه در بافت موکت چمنی درجه یک باشد.
  • قابل شست و شو بوده و در برابر مواد شوینده تغییر رنگ ندهد.
  • پرز دهی نداشته باشد.
  • از ضخامت خوبی برخوردار بوده تا در اثر عبور و مرور دچار ساییدگی نشود.
  • الیاف مورد استفاده در بافت موکت قابلیت کشسانی داشته باشند تا موکت چمنی به مرور زمان دچار پارگی نگردد.
مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0