مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش چمن مصنوعی زمین ورزشی

 با تولید چمن های مصنوعی کمک شایانی به ورزشکاران شده است. این چمن ها غیر قابل رشد می باشد و نرم هستند از این رو دویدن بر روی آنها بسیار آسان و راحت است.

چمن هایی که برای زمین های ورزشی می باشد دارای درجه بندی هستند. فروش چمن مصنوعی زمین ورزشی به صورت عمده ای انجام می شود تا هزینه های پرداختی مشتریان تا حدودی کاهش پیدا کند. این مرکز فروش بهترین و با کیفیت ترین نمونه ها را پیشنهاد می دهد تا مشتری متناسب با نیاز و بودجه ای که دارد نمونه را انتخاب و تهیه نماید. 

مرکز فروش چمن مصنوعی زمین ورزشی

جنس الیاف چمن مصنوعی از چیست

جنس الیاف چمن مصنوعی از چیست انواع چمن مصنوعی وجود دارد که هر کدام دارای مواد مصرفی هستند. نخ چمن مصنوعی از پلیمرها، دقیقاً از پلی اتیلن یا پلی پروپیلن، گاهی اوقات نایلون ساخته می شود. برای تحقق بالاترین نیازها و به دست آوردن مقاومت طولانی مدت، مواد خاصی اضافه می شوند. پلی پروپیلن و پلی اتیلن مواد بی اثر هستند و به راحتی با سایر مواد واکنش نمی دهند.

جنس الیاف ها هرچه مرغوب تر باشد مسلما چمن هایی با کیفیت تر به دست می آید که ماندگاری و دوام بیشتری خواهند داشت.

نخ چمن یکی از مهمترین موادی است که در تولید چمن های مصنوعی اهمیت به سزایی دارد. الیاف چمن مصنوعی در سه نمونه تولید می شود: 

  1. الیاف چمن مونوفیلامنت؛ این نمونه دارای چگالی بالایی می باشد و شباهت زیادی به چمن های طبیعی دارد. طول عمر بالا، مقاومت زیاد در برابر سایش و… از ویژگی های این نمونه می باشد
  2. الیاف چمن فیبریلیزه؛ شکل این نمونه شبیه به طناب اتصال پلاستیک است
  3. مونوفیلامنت با ساقه؛ این نمونه خاصیت ارتجاعی بالایی دارد و در برابر سایش مقاومت زیادی را از خود نشان داده است

مزایای استفاده از چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی

مزایای استفاده از چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی سال های گذشته از چمن های طبیعی استفاده می کردند به خصوص در مناطق حاصل خیزتر، اما امروزه بیشتری مصرف را چمن های مصنوعی به خود اختصاص داده اند.

این نمونه چمن ها ویژگی های منحصر به فردی دارند که شامل موارد زیر می شود: 

  1. نیاز به آب نیست؛ هر چند مدت یکبار برای تمیز کردن این چمن ها به مقدار بسیار کمی آب نیاز است
  2. برای کودکان ایمن است؛ زیرا نیاز به آفت کش ها، سموم نیست، آنها دارای قارچ ها و علفهای هرز نیستند 
  3. نیازی به تکان دادن نیست؛ زیرا آنها رشد نمی کنند 
  4. تعمیر و نگهداری ندارند؛ زیرا در خاک نیستند که جدا شده و از بین بروند
  5. حیوانات آنها را دوست می دارند به خصوص سگ ها؛ به خاطر نرمی که دارند بازی روی آنها دل انگیز است

مزیت چمن مصنوعی چون بسیار زیاد می باشد طی سال های اخیر مصرف بالایی را از آن خود کرده است. مشتریان و مصرف کنندگان جذب همین ویژگی ها شده اند و از آنها در زمین های ورزش، پارک ها و… استفاده می نمایند. 

خرید مصنوعی زمین ورزشی با قیمت مناسب

خرید مصنوعی زمین ورزشی با قیمت مناسب چمن های مصنوعی که مختص زمین های ورزشی هستند مقاومت و کیفیت بسیار بالایی دارند زیرا تردد بر روی آنها زیاد می باشد.

خرید این چمن ها به صورت عمده ای انجام می شود زیرا با قیمت های کمتری همراه است. مشتریان نیز اینگونه خرید ها را ترجیح می دهند. 

خرید با قیمت ارزان و مناسب کمک می کند تا مشتریان بتوانند خرید های اقتصادی را هم تجربه کنند. این چمن ها به صورت رولی هستند که هر مشتری باید مطابق با مساحتی که دارد تعداد و حجم خرید را انتخاب نماید. قیمت این چمن ها براساس درجه کیفی که دارند مشخص می شود. 

با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش لوازم ارتباطی جدید مردم به خرید های اینترنتی روی آورده اند، خرید های اینترنتی مزیت های فراوانی دارند که مهمترین آنها صرفه جویی در هزینه ها و زمان مشتری ها می باشد. خرید های اینترنتی با استقبال زیادی در میان مشتریان روبرو شده اند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0