مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش موکت گلدار ارزان قیمت

یکی از وسایل هایی که در زندگی انسان نقش به خصوصی دارد، موکت ها و فرش ها هستند، موکت ها در طرح های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند، موکت گلدار، نوعی از موکت هاست که با طرح های مختلف تولید می شود و مشتریان با توجه به‌ سلیقه شخصی خود، آن را برای منزل خود انتخاب می‌کنند.

 مرکز فروش موکت گلدار ارزان قیمت

انواع طرح های قابل اجرا در موکت

انواع طرح های قابل اجرا در موکتموکت ها دارای بافت های متفاوتی هستند که هر‌ کدام از آن ها ظاهر فوق العاده ای دارند. بافت کات، لوپ، ساسکونی و… از بافت های‌ مختلف موکت ها می باشند‌. با استفاده از طرح‌های مختلف موکت در محیط، می توان تناسب خاصی در آن محیط ایجاد کرد. 

در کارخانه های ساخت موکت، انواع طرح موکت قابل اجرا است.

موکت ها عایق خوبی در برابر سرما و گرما هستند و راحتی خاصی دارند و هر موقع انسان احساس خستگی کرد می تواند روی آن دراز بکشد و خستگی در کند.

موکت ها باعث کمتر کثیف شدن کف اتاق می شوند و همچنین باعث آرامش نیز‌ می شود. مثلا هنگام راه رفتن در اتاق، صدای کف پا احساس‌ با وجود موکت، احساس نمی شود. موکت ها در برابر سایش و کوبیدگی ها هم بسیار موثرند.

جنس آن ها از پلی استر، پلی آمید، پلی پروپیلن و الیاف پشم است.

پلی استر: در برابر لکه، مقاومت و انعطاف پذیری خوبی دارد. رنگ و طرح های بسیاری دارد. از پشم و نایلون ارزان تر است. تمیز کردن آن به راحتی صورت می‌گیرد.

پلی آمید: بهترین الیاف برای تولید موکت، پلی آمید ها هستند. این الیاف ها طول عمر بالا‌ و پرزدهی کمتری نسبت به دیگر‌ الیاف ها دارند و در برابر کثیف شدن، مقاومت بالاتری دارند. 

پلی پروپیلن: نسبت به بقیه الیاف، از قیمت ارزان تری برخوردارند و در برابر رطوبت و فشار زیاد، مقاوم اند.

الیاف پشم: لطافت و نرمی خاصی دارد ولی از گرانترین نخ ها برای تولید موکت محسوب می شوند. این الیاف، استقامت و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند‌ و به راحتی تمیز می شوند.

ابعاد مختلف موکت های گلدار

ابعاد مختلف موکت های گلدارموکت ها ابعاد و یا اندازه های مختلفی دارند، که اندازه آن بستگی به سلیقه مشتری و در نظر گرفتن آن برای منزل و یا هر مکان دیگری است‌. ابعاد مختلف موکت، در هر بازار موکتی یافت می شود و بسته به خواسته مشتری، برش داده می شود. مشتریان می توانند متراژ منزل خود را اندازه گیری کرده و به اندازه نیاز خود موکت مورد نظر خود را خریداری کنند.

انتخاب یک موکت برای اتاق کودک، اتاق خواب، سالن، اداره، آشپزخانه و غیره به طور مستقیم تاثیر به سزایی بر آن‌ محیط دارد و گرفتن یک موکت خوب، برای زیبایی آن‌ فضا بسیار تاثیر گذار است.

همان طور که در قسمت های بالا گفته شد، از مزایای خوب موکت می توان به زیبای آن در محیط، کاهش آلرژی و راحتی آن و غیره اشاره‌ کرد. 

شاید موکت ها از شیک ترین کفش پوش ها به شمار نروند، اما آن را به عنوان پر کاربرد ترین کفش پوش می شناسند که از لحاظ قیمت، برند و در طرح در حال رشد است. 

موکت ها از آسایش خاصی که دارند، از انتخاب‌ اول هر خانواده ای محسوب‌ می شوند.

خرید موکت های گلدار با کیفیت عالی

خرید موکت های گلدار با کیفیت عالیبرای خرید موکت گلدار، می توانید به سایت های فروش و یا رفتن به نمایندگی فروش موکت در شهرتان، موکت مورد نظر خود را انتخاب و سپس خریداری کنید. 

قیمت موکت ها متفاوت است و ۸۰ درصد آن به دلیل الیافی است که هنگام بافت‌ آن به‌ کار‌ رفته و مابقی به ظاهر و دیگر امکانات آن مربوط می شود.

بیشتر مشتریان هنگام خرید موکت به رنگ و زیبایی و جور کردن آن با رنگ پرده و مبلمان خود اهمیت‌ می دهند اما اولین نکته هنگام خرید موکت، توجه کردن به نرمی و راحتی آن برایمان است که آیا کفپوش مناسبی  هستند یا خیر‌.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0