مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش موکت طرح سنگریزه در تهران

یکی از بهترین و محبوب ترین کف پوش ها از گذشته تا به امروز موکت ها می باشند. موکت ها استفاده های گسترده و بسیار زیادی دارند، که بر این اساس در طرح های متنوع تولید و به بازار عرضه می شوند. از جمله طرح های مدرن و محبوب انواع موکت ها، موکت طرح سنگریزه است. این موکت بسیار شبیه سنگ ریزه ها طراحی و تولید می شوند، که حذابیت زیادی را به دنبال دارند.

 مرکز فروش موکت طرح سنگریزه در تهران

موکت طرح سنگریزه با تراکم مختلف

موکت طرح سنگریزه با تراکم مختلفانواع موکت ها بر اساس کیفیت به دسته های مختلف تقسیم بندی می شوند. کیفیت موکت ها بستگی به متریال استفاده شده در تولید آن و همچنین تراکم موکت دارد. تراکم مختلف موکت موجب ایجاد کیفیت های متنوع می شود. هر چه تراکم یک موکت بیشتر باشد، می توان گفت که موکت از کیفیت بالایی برخوردار است. با توجه به اهمیت تراکم در تولید موکت، باید گفت که موکت طرح سنگریزه نیز دارای تراکم بالایی است. تراکم به تعداد گره هایی گفته می شود که به صورت طولی در زمان تولید موکت زده می شود. بنابراین می توان گفت که چون کیفیت های مختلفی از موکت ها در بازار وجود دارد، بنابراین تراکم آنها نیز مختلف است. تراکم میزان و نوع فشردگی الیاف موکت را در یک متر مربع نشان می دهد. بنابراین هر چه تراکم یک موکت بیشتر باشد، در نتیجه می توان گفت که الیاف آن فشرده تر هستند. به این معنی که نخ های استفاده شده در بافت بسیار به هم نزدیک و فشرده هستند. تراکم یک موکت سبب می شود، که دوام و ماندگاری آن بسیار بیشتر شود و از این رو، موکت های با کیفیت دارای تراکم بالایی هستند. در زمان خرید دقت داشته باشید، که اگر یک موکت های متنوع و مختلفی را مشاهده می کنید، که همگی کیفیت بالای دارند، در آن صورت بهتر است، موکتی را انتخاب کنید که تراکم بیشتری نسبت به دیگر موکت ها داشته باشید.

تقسیم بندی موکت ها بر اساس نوع الیاف

تقسیم بندی موکت ها بر اساس نوع الیافموکت ها را می توان از جهات مختلف به دسته های گوناگونی تقسیم بندی کرد. یکی از این ابعاد و جهات، انواع موکت ها بر اساس نوع الیاف بکار رفته در تولید آن است. همان طور که می دانیم در تولید موکت از الیاف مختلف استفاده می شود. بنابراین موکت ها به دسته های مختلف تقسیم می شود. نوع الیاف موکت می تواند در کیفیت آن و نوع آن اثر گذار باشد. از جمله این الیاف می توان به این موارد اشاره کرد.

  • موکت با الیاف طبیعی: دسته ای از موکت ها، موکت هایی می باشند، که با الیاف طبیعی تولید می شوند. از جمله الیاف طبیعی که در تولید موکت از آن استفاده می شود، می توان به پشم اشاره کرد. این الیاف انعطاف پذیر، نرم و بادوام هستند. قدیمی ترین نوع الیاف طبیعی که در تولید موکت استفاده می شود، الیاف پشم است.
  • موکت با الیاف مصنوعی: نوع دیگری از موکت ها بر اساس الیاف موکت های هستند که با استفاده از الیاف مصنوعی تولید می شوند. از جمله این الیاف می توان به نایلون (یا همان پلی آمید)، آکریلیک، پلی پروپیلن، پلی استر، تریکستا اشاره کرد. امروزه با استفاده از هر یک از این نوع الیاف مصنوعی موکت های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. بنابراین می توان گفت که موکت های دارای الیاف مصنوعی در بازار بسیار بیشتر هستند.

صادرات انواع موکت طرح سنگریزه مرغوب

صادرات انواع موکت طرح سنگریزه مرغوب بازار موکت بازار پر رونقی است. امروزه هم در داخل و در هم خارج بسیاری از مردم برای مصارف مختلف به خرید و استفاده از موکت می پردازند. از این رو، صادرات انواع موکت می توان بازار پرسودتری را به دنبال داشته باشد. صادراتی که در کشورهای همسایه می تواند نیازهای بسیاری از مردم را جواب دهد. اما صادرات انواع موکت نیاز به حمایت های بیشتر نهادهای مربوط از این صنعت در ایران دارد، تا به این صورت بتواند صادرات را هر چه بیشتر و پر رونق تر کرد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0