مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش موکت زربافت ظریف مصور با قیمت استثنائی

 ظریف مصور یکی از بهترین برند های تولید کننده موکت می باشد. موکت زربافت ظریف مصور در رنگ های مختلف تولید شده و برای فروش به بازار ارائه می شود. این موکت قابلیت استفاده در محیط های متفاوتی مانند محیط های اداری، سالن همایش، اتاق های منازل مسکونی و نماز خانه ها را دارا می باشد و با طرح ها و رنگ های بی نظیری که دارد می تواند با انواع دکوراسیون ها هماهنگ شده و زیبایی محیط های داخلی را چند برابر کند.

 مرکز فروش موکت زربافت ظریف مصور با قیمت استثنائی

انواع طرح های موکت زربافت

انواع طرح های موکت زربافتظریف مصور موکت های زربافت با طرح ها و رنگ های متنوع وارد بازار می کند. انواع طرح موکت زربافت شامل:

  • طرح مارلیک  
  • طرح سیمین  
  • طرح درنیکا  
  • طرح اروند 
  • طرح نازنین 

قبل از خرید طرح های متنوع محصولات را مشاهده نمایید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. طرح های نام برده شده همه موجود می باشند و امکان خرید آن ها وجود دارد. هر کدام از این طرح ها دارای جذابیت های ویژه خود می باشند و در رنگ های متنوعی تولید می شوند. بر اساس محیط مد نظر خود می توانید اقدام به تهیه این موکت با طرح و رنگ مناسب نمایید. موکت های زربافت ظریف مصور بسیار نرم می باشند و در این دسته موکت هایی با پرز کوتاه بیش تر جای دارند. این موکت های پرز کوتاه راحت تر تمیز می شوند و برای مکان های پر رفت آمدی مانند هتل ها، قطارها و ساختمان های اداری بسیار مناسب می باشند. 

محصولات این کارخانه شناخته شده می باشند و طول عمر بسیاری دارند و وزن آن ها نیز قابل قبول است. این موکت ها با بهترین الیاف بافته می شوند و قابلیت شستشو در دمای بالا را نیز به راحتی دارا می باشند و خریدار می تواند محصول را به راحتی به شرکت های شستشوی انواع فرش و موکت بسپارد. 

مشخات کلی موکت زربافت ظریف مصور

مشخات کلی موکت زربافت ظریف مصورموکت زربافت ظریف مصور دارای مشخصات کلی زیر می باشد. 

  • طیف رنگی در این مدل از تولید بیش تر شامل رنگ های قهوه ای می باشد مانند نسکافه ای، قهوه ای روشن، عنابی و …..
  • موکت دارای وزن سبکی می باشد و حمل و نقل آن بسیار آسان می باشد. 
  • طرح ها به صورت اشکال هندسی می باشند و بیش تر اشکال زاویه دار در آن استفاده شده است. 
  • جنس آن نرم و لطیف بوده و قابلیت استفاده در خانه را نیز دارا می باشد. 
  • بهترین متریال در تولید آن استفاده شده است و دارای کیفیت بی نظیری می باشد. 

با بررسی مشخات کلی موکت (مشخصات) تولید شده توسط این شرکت می توانید به راحتی درباره خرید این محصول تصمیم بگیرید. قیمت این مدل بسیار مناسب می باشد و انتخاب خوبی از نظر کیفیت نیز می باشد. 

خرید عمده موکت زربافت ظریف مصور به طور مستقیم

خرید عمده موکت زربافت ظریف مصور به طور مستقیمخریداران عمده این محصول می توانند هتل داران، مسافرخانه ها و مکان های زیارتی باشند که به صورت دوره ای تمایل به تغییر دکوراسیون دارند. فروش عمده موکت ها به این خریداران معمولا با تخفیف قیمت خوبی همراه است و خریداران بر روی هر متر از موکت میزان قابل توجه ای تخفیف دریافت می کنند. خرید به شکل مستقیم نیز می تواند با حذف واسطه های فروش باعث شود تا خریدار میزان کم تری از قیمت را پرداخت کند و قیمت پرداختی بسیار نزدیک به قیمت کارخانه و یا تولیدی باشد. امکان خرید موکت های ظریف مصور به صورت مستقیم موجود است و خریداران می تواند این محصول را با قیمت پایین تری نسبت به بازار آزاد تهیه نمایند. 

خرید به شکل عمده این محصول و تغییر دکوراسیون در محیط های مختلف باعث می شود تا شما هزینه کم تری برای این تغییر پرداخت کنید زیرا موکت ها بسیار ارزان تر از سایر لوازم و مبلمان می باشند اما دارای تاثیر فوق العاده ای بر فضا می باشند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0