مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش فرش ۱۵۰۰ شانه در مشهد

در مشهد فرش های بسیار نفیس و زیبایی تولید می شوند. فرش مشهد به دلیل افزایش در تنوع تولید و بافت نقش های جدید با رنگ آمیزی های بسیار خاص و شیک توانسته است جایگاه خود را در بازار نگه دارد. فرش ۱۵۰۰ شانه مشهد به دلیل تنوع در رنگ و نرم و لطیف بودن مشتریان زیادی دارد. افراد می توانند برای خرید این فرش ها به نمایندگی های فروش فرش مشهد مراجعه کنند. 

مرکز فروش فرش ۱۵۰۰ شانه در مشهد

ویژگی کلی فرش ۱۵۰۰ شانه

ویژگی کلی فرش ۱۵۰۰ شانه منظور از شانه در فرش، تراکم عرضی گره های بافته شده در یک متر مربع از فرش ماشینی می باشد. شانه ار فرش هرچه بالاتر باشد زیبایی فرش نیز بیشتر می شود. 

مهمترین ویژگی فرش ۱۵۰۰ شانه بافت بسیار ریز و طرح و نقش های زیبا و ظریف آن می باشد. فرش های ۱۵۰۰ شانه معمولا با تراکم  4500 بافته می شوند. 

هرچقدر تعداد شانه و تراکم فرش بیشتر باشد ضخامت فرش کمتر می شود و همچنین بافت آن هم ریزتر می شود چنین فرشی از ظرافت خاصی برخوردار می باشد. 

این فرش ها با نقشه های بسیار زیبای خود برای انواع دکوراسیون های کلاسیک و مدرن مناسب می باشند. زیبایی این فرش ها در طرح و نقش با دیگر فرش های ماشینی قابل مقایسه نیست. 

همچنین این فرش ها جزء فرش های شیک و تجملاتی محسوب می شوند. 

فرش های ۱۵۰۰ شانه به دلیل طرح های خیلی شیک و زیبا و رنگ بندی های متنوع زیبایی خاصی به منزل ما می بخشد. همچنین این فرش ها گزینه خوبی برای منازل اعیانی و فضاهای بزرگ و مجلل می باشند. 

یکی از ویژگی های فرش ۱۵۰۰ شانه، بافت و نقش بسیار ظریف آن نسبت به فرش های ماشینی ۱۲۰۰ شانه می باشد. همچنین نازک بودن فرش های ۱۵۰۰ شانه از ویژگی های بارز آن می باشد. 

این فرش ها به دلیل نازک بودن تحمل وسایل سنگین را بر روی خود ندارند به همین دلیل بهتر است از قرار دادن میز ناهار خوری و مبل بر روی فرش خودداری شود. 

خاص ترین ویژگی این فرش ها شباهت بسیار زیاد با فرش های دستبافت تمام ابریشم می باشد و مانند فرش های دستباف زیبایی و جلوه خاصی دارند. 

در بافت این فرش ها از نخ و الیاف نازک استفاده می شود به همین دلیل ضخامت فرش های ۱۵۰۰ شانه از دیگر فرش های ماشینی کمتر است. 

یکی دیگر از ویژگی خاص این فرش فشردگی گره های آن به دلیل تراکم بالای فرش می باشد که از ورود گرد و خاک به داخل فرش، جلوگیری می کند. 

میزان کیفیت فرش های ۱۵۰۰ شانه

میزان کیفیت فرش های ۱۵۰۰ شانه جنس نخی که در فرش های ماشینی استفاده می شود تعیین کننده کیفیت آن می باشد. همچنین نخ به کار رفته در این فرش ها می تواند نخ ترک نیز باشد. 

فرش های ۱۵۰۰ شانه در مقابل رطوبت مقاوم می باشند و پرز نمی دهند و همچنین ضد حساسیت می باشند. عمر این فرش ها زیاد می باشد و در برابر نور خورشید استحکام دارند. 

افراد زیادی به دلیل بالا بودن کیفیت فرش ۱۵۰۰ شانه و طرح و نقش های زیبای آن جذب این فرش ها می شوند. 

خرید انواع فرش ۱۵۰۰ شانه مشهد با کیفیت

خرید انواع فرش ۱۵۰۰ شانه مشهد با کیفیت امروزه در کشور ما به دلیل گران بودن فرش های دستبافت، فرش های ماشینی مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. این فرش ها به دلیل کیفیت بالای خود طرفداران زیادی به خود جلب کرده است. 

در هنگام خرید فرش باید به تراکم و شانه فرش توجه کنیم زیرا قیمت فرش با توجه به شانه و تراکم تغییر می کند. هر چقدر شانه فرش بالاتر باشد قیمت آن هم بیشتر است. همچنین هرچقدر تراکم فرش بالا باشد قیمت آن هم بالا می رود. 

فرش های ۱۵۰۰ شانه از فرش های ماشینی دیگر گران‌تر می باشد و دلیل آن هم شباهت این فرش ها به فرش دستبافت می باشد. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0