مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش تابلو فرش چهره ماشینی در یزد

مرکز اصلی تولید تابلو فرش ماشینی در شهر یزد می باشد که از آنجا به سایر شهرها و استان ها صادر می گردند تابلو فرش چهره  ماشینی اکثرا نقاشی شده ی یک منظره زیبا که نظر هر بیننده ای را جذب می کند ساخته می شود.

 مرکز فروش تابلو فرش چهره ماشینی در یزد

مقایسه تابلو فرش های ماشینی و دستباف

مقایسه تابلو فرش های ماشینی و دستبافاکثر تابلو فرش های دستباف از کیفیت و زیبایی بیشتری نسبت به تابلو فرش های ماشینی دارند که افراد ماهر و قالیباف معمولا تابلو فرش های دستباف را می بافند تابلو فرش  ماشینی نسبت به تابلو فرش های دستی کیفیت پایین تر دارند ناگفته نماند که کیفیت تابلو فرشها به جنس نخ و تار و پود هم بستگی دارند.

 تابلو فرش های ماشینی از نخها و الیاف های گوناگون تولید می گردد از جمله نخ ابریشم که قیمت و کیفیت تابلو فرشها بستگی به جنس و کیفیت بافت آنها می باشد.

معمولا تابلو فرشها در شهر های یزد، کاشان، مشهد و تهران با استفاده از ماشینهای مخصوص بافته می شوند و یا تابلو فرش هایی که دست بافت می باشند بیشتر در شهر یزد بافته و به سایر شهرهای ایران صادر می شوند.

هنر مردم یزد بیشتر در قالی بافی و گچ کاری نمود پیدا کرده است که تابلو فرش بافی یکی از شاخه های قالی بافی در این استان می باشد.

کیفیت تابلو فرش ماشینی بستگی به جنس نخ و بافت آن دارد که اگر توسط ماشین بافته شود تابلو فرش ماشینی نامیده می شود و اگر توسط انسان بافته شود تابلو فرش دستباف که معمولا از کیفیت بالاتری برخوردار است نامیده می شود.   

میزان کیفیت تابلو فرش های ماشینی

میزان کیفیت تابلو فرش های ماشینیتابلو فرش های ماشینی با استفاده از ماشین های مخصوص بافته  و به بازار عرضه می گردد هرچه در هنگام بافت تابلو فرش سرعت ماشین بافت پایین تر باشد تابلو فرش از کیفیت و ظرافت بالاتری برخوردار می باشند.

تابلو فرش های ماشینی در ابعاد مختلف با طرح ها و منظره های جالب تولید می شوند هرچه اندازه تابلو فرش بزرگتر و جذاب تر باشد قیمت آن بیشتر می باشد  قیمت تابلو فرش بستگی به جنس الیاف، اندازه و کیفیت بافت تابلو فرش دارد.

تابلو فرشها معمولا طرح یا نقش یک منظره و یا یک چهره باستانی یا قهرمان کشوری بافته شده و به بازار های شهر ها و مراکز فروش یا قالی فروشی های شهرستانها به فروش می رسند. 

از تابلو فرش ها معمولا به عنوان دکور که بر روی دیوار ها نصب  می شود که باعث زیبایی منزل و یا اتاق ها می گردد معمولا در طول و عرض تابلو فرش ها یک مربع یا مستطیل با استفاده از چوب به کار برده می شود که هم برای زیبایی و هم برای جلو گیری از پاره شدن تابلو فرش وپوسیدگی و عمر بیشتر تابلو فرش استفاده می گردد.

فروش تابلو فرش چهره ماشینی به صورت عمده

فروش تابلو فرش چهره ماشینی به صورت عمدهتابلو فرش های ماشینی که به صورت عمده خریداری  می شوند قیمت ارزانتر نسبت به تابلو فرشهایی که به صورت جزئی و یا تکی دارند که مرکز اصلی تولید تابلو فرش های ماشینی شهراصفهان و کاشان می باشد.

تابلو فرش های ماشینی فروش خوبی در بازارهای داخلی شهرستان ها دارد که ایرانی ها هنگام صله رحم یا دید و بازدید ها به عنوان هدیه به اقوام و دوستان اهدا می کنند.

تابلو فرشهای ماشینی تنوع زیادی دارند از جمله احادیث،  یک بیت شعر، آیه، که نمونه های زیادی تولید شده آن آیةالکرسی و ان یکاد مشتری بیشتری نسبت به سایر طرح ها و چهره ها دارد.

خرید و فروش تابلو فرش ماشینی به صورت عمده معمولا اینترنتی می باشد که با درخواست مشتریان  و ثبت توسط شرکت برای مشتریان ارسال می گردد.

فروش تابلو فرش چهره معمولا چهره امامان و یا چهره یک شخص معروف و یا تاریخی مثل چهره رستم  پهلوان ایرانی بافته می شودکه معمولا کشور های عربی و مسلمان از تابلو فرش چهره امامان به خاطر مذهب و علایق خاصی که دارند خریداری می نمایند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0