مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش انواع فرش ۷۰۰ شانه پاتریس در تهران

چگونگی تشخیص کیفیت و انتخاب فرش۷۰۰شانه پاتریس را براتان توضیح میدهم (https://mocket.ir)

مرکز فروش انواع فرش ۷۰۰ شانه پاتریس در تهران

کیفیت فرش ماشینی به چه چیز هایی بستگی دارد

کیفیت فرش ماشینی به چه چیز هایی بستگی دارد

 همانطور که میدانید از دیرباز تا کنون کیفیت و طرح فرش در خانه های ایرانی همیشه حرف اول را میزند و این موضوع برای خانواده ها بسیار مهم است،با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی فرش های ماشینی جایگزین فرش های دستبافت شدند و همچنین با استقبال چشمگیری نیز روبه رو شدند به همین دلیل افراد سودجو که در همه ادوار وجود داشته اند در صدد فریب مردم با فروختن فرش های بی کیفیت به افرادی که اطلاعات کافی را نداشتند برآمدند از این رو تشخیص کیفیت فرش های ماشینی دارای اهمیت است.

در این جا ما سعی در بررسی عوامل موثر بر کیفیت فرش ماشینی۷۰۰شانه داریم؛ عوامل آن عبارت اند از:

1-تعداد گره: از نظر تعداد گره به دو گروه تقسیم میشوند:

الف- فرش ماشینی ۷۰۰شانه واقعی: که دارای ۷۰۰ گره و از نظر تراکم طولی دارای۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ گره میباشد که از لحاظ کیفیت بهترین نوع است.

ب- فرش ماشینی ۷۰۰شانه تبدیلی: فرشی است که آن را با دستگاه های ۵۰۰ شانه میبافند ولی بخاطر تغییرات تنظیمات آن فرش تولید شده تراکم ۷۰۰شانه ای پیدا میکند.

2-بی عیب بودن فرش: فرشی مرغوب محسوب میشود که بی عیب و نقص باشد، نقص فرش میتواند ناشی از اشکالات فنی دستگاه قالیبافی و یا وارد نمودن برنامه اشتباه باشد که در مواردی باعث بی کیفیتی فرش و یا پارگی آن میشود.

لازم به ذکر است در موقع خرید فرش اصالت کالا را به دقت بررسی کنید و از سلامت و کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.با انتخاب فرش ۷۰۰ شانه پاریس هرگز از انتخابتان پشیمان نخواهید شد

نکات قابل توجه هنگام انتخاب فرش ۷۰۰ شانه پاتریس

	نکات قابل توجه هنگام انتخاب فرش ۷۰۰ شانه پاتریسدر نظر داشته باشید که برای انتخاب هر چه بهتر فرشی که میخواهید تهیه نمایید بهتر است در قدم اول با توجه به نوع محل مورد نظر که میتواند اتاق خواب، پذیرایی و یا ورودی خانه باشد بایستی سایز فرش مورد نیاز را بدقت انتخاب کنید تا در قدم های بعدی در وقت خود صرفه جویی کرده باشید.

فرش پاتریس، فرش های ۷۰۰شانه ای خود را در ابعاد مختلف برای مثال ۱۲متری، ۹متری، ۶متری، ۳متری و همچنین قالیچه هایی که آنها هم در ابعاد مختلف هستند برای پاسخگویی به انواع نیاز های شما عرضه می نماید.

قدم بعدی بعد از انتخاب ابعاد مناسب این است که طرح و رنگی مناسب را برگزینید در نظر داشته باشید که این مسئله به عوامل گوناگونی بستگی دارد که به چند مورد از آنها به طور مختصر میپردازیم:

1ـ رنگ فرش: همانطور که میدانید انتخاب مناسب رنگ فرش بسیار موضوع مهمی است و طراحان داخلی موفق همواره به این موضوع توجه فراوان داشته اند.

پیشنهاد میشود اگر دارای خانواده پرجمعیتی هستید و یا رفت و آمد های فامیلی زیادی دارید تمرکز خود را بر روی فرش های رنگ تیره بگذارید زیرا فرش های رنگ روشن در این گونه موارد زودتر لکه ها را نشان میدهند اما اگر اینگونه نیست شما میتوانید از طیف های رنگ روشن و تیره استفاده کنید.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید فرش های رنگ روشن فضا را بزرگتر نشان میدهند و فرش های رنگ تیره فضا را کوچکتر نشان میدهند بنابراین اگر فضای مورد نظر کوچک است سعی کنید برای زیبایی بیشتر و بزرگ نشان دادن فضا از رنگ های روشن استفاده کنید.

2ـ طرح فرش: یکی از دلایل معروفیت فرش های ایرانی در تمام نقاط جهان طرح های زیبا و چشم نواز آن است به همین خاطر انتخاب مناسب طرح فرش از دیرباز دارای اهمیت زیادی بوده است.

در نظر داشته باشید که طرح فرش ارتباط مستقیم با محل مورد استفاده دارد برای مثال اگر فرش را برای اتاق پذیرایی میخواهید بهتر است به مدل و رنگ مبلمان توجه کنید که در صورت داشتن مبلمان با طرح شلوغ بهتر است از فرش هایی با طرح شلوغ استفاده نکنید و همچنین برای اتاق نوزاد طرح های کودکانه و برای نوجوانان طرح هایی متناسب با سن آنها انتخاب کنیم بنابراین برای انتخاب فرش مناسب به این عوامل توجه داشته باشید.

در پایان گفتنی است که فرش پاتریس سعی در برآوردن فرش هایی متناسب با نیاز های مختلف و سلیقه های متفاوت داشته است.

عرضه انواع فرش ۷۰۰ شانه پاتریس در ایران

عرضه انواع فرش ۷۰۰ شانه پاتریس در ایران
 فرش ۷۰۰ شانه پاتریس با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز های گوناگون ایرانیان فرش های خود را با بهترین کیفیت و با استفاده از پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا تولید به مردم عزیز ایران عرضه میکند .

تنوع در رنگ و طرح و همچنین در نظر گرفتن ابعاد های مختلف به تمامی نیاز ها پاسخ گفته است.

شما میتوانید به طرق مختلف به راحتی فرش مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0