مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید موکت تشریفاتی با کیفیت عالی

جالب است بدانید که موکت یک کلمه فرانسوی به معنای نوعی کف پوش است اما امروز انواع مختلفی از موکت ها تولید شده و هر کدام کارایی خاص خود را دارند بعضی از موکت ها ضخیم‌اند، بعضی قابل شستشو نیستند و همه انواع آن ها عایق حرارت و صدا هستند.

ما انواع موکت داریم مانند: موکت تافتینگ، نمدی و موکت تشریفاتی و…

موکت‌ها در اتومبیل ها، قطار ها و هواپیما ها و سایر وسایل نقلیه و حتی در صحنه های تئاتر کاربرد دارد.

مرکز خرید موکت تشریفاتی با کیفیت عالی

آشنایی با انواع موکت های تشریفاتی

آشنایی با انواع موکت های تشریفاتیموکت تشریفاتی نیز انواعی دارد و نمی توان در همه جا از یک نوع استفاده کرد. کیفیت موکت های تشریفاتی از نظر نوع الیاف با هم تفاوت دارند و و بعضی با کیفیت و بعضی دیگر با کیفیت پایین تر هستند. این موکت ها حتی از نظر رنگ، طرح و اندازه عرض آن ها متفاوت هستند. این تفاوت ها به خاطر آن است که بتوانند نیاز تمام مشتری های خود و نه تعداد محدودی از آن ها را رفع کنند. 

مقاومت موکت های تشریفاتی به دنبال متفاوت بودن نوع الیاف به کار رفته متفاوت است و بعضی برای مکان‌های پر تردد و بعضی دیگر برای مکان‌های کم‌تردد مناسب است.

انواع موکت های تشریفاتی :

برای آگاهی از انواع موکت های تشریفاتی باید به چند نکته توجه کنیم اول اینکه موکت ها نیز مانند فرش دارای شانه و تراکم هستند و دوم‌ این که  فرش و موکت با هم تفاوت دارد.

و صاحبان هتل و یا مکان های دیگر در قسمت های پر تردد ساختمان‌مثل راهرو بهتر است از موکت استفاده کند چون به صرفه تر است البته موکت‌ها هم‌انواع نمدی و پرز بلند دارند که انواع پرز بلند آن گران قیمت تر اما زیبا تر و مقاوم‌تر از موکت های نمدی هستند و همچنین می تواند به جای فرش های ماشینی استفاده شود و جلوه زیبا و بی نظیری به دکوراسیون دهد.

تولید کنندگان فرش و موکت نیز یکی نیستند و حتی ماشین‌آلات آن ها متفاوت است گستردگی در طرح و رنگ هم‌برای فرش و هم‌برای انواع موکت ها باعث شده مشتریان هیچ محدودیتی برای خرید فرش با موکت مورد علاقه خود نداشته باشد و می توانند متناسب با بودجه خود فرش یا موکت مرغوب و یا با کیفیت پایین انتخاب کنند.

مکان های مورد استفاده از موکت تشریفاتی

مکان های مورد استفاده از موکت تشریفاتیهمان‌طور هم‌که قبلا خدمت شما عزیزان عرض کردیم موکت‌ها انواع مختلفی دارد و قطعا مکان‌های استفاده و حتی استفاده در قسمت های مختلف خانه متفاوت است به این گونه که در مکان های پر تردد از انواع مقاوم‌آن ها استفاده می شود.

قبلا موکت تشریفاتی فقط در هتل ها، رستوران ها مجتمع های تجاری و بعضی مکان های خاص استفاده می شود اما امروز در خانه های مسکونی نیز کاربرد دارد و جایگزین قالیچه، کنار فرش و انواع این ها شده است.

ورودی هتل، رستوران و یا مجتمع ها اگر سرپوشیده نباشد به صرفه نیست که از موکت تشریفاتی با کیفیت مرغوب استفاده شود چرا که در مقابل نور آفتاب و بارش ها مقاومت خود را از دست داده و فرسوده می شوند.

 انواع موکت ها و فرش های تشریفاتی در تراکم‌های ۷۰۰ شانه و هزار شانه با کیفیت بسیار مرغوب برای رستوران ها و مجتمع های لوکس و عالی و یا برای صادر به کشور های خارجی تولید می شوند.

فروش موکت های تشریفاتی در شکل های مختلف

فروش موکت های تشریفاتی در شکل های مختلففروش موکت های تشریفاتی در رنگ ها و طرح های مختلفی صورت می پذیرد.

همانطور که‌ می دانید موکت ها در طرح ها و رنگ های متفاوتی تولید می شوند اما رنگ های تیره مثل سیاه، سرمه ای و… طرفداران کمتری دارند اما با این وجود برای بعضی از مشتریان خاص و محدود تولید می شوند.

موکت ها می تواند طرح دار یا ساده باشد و اگر کسی طرح خاصی را بخواهد می تواند آن را سفارش داده و مخصوص هتل و یا رستوران او باشد اما او برای این کار باید مقداری پول بیشتر بپردازد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0