مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید فرش ۷۰۰ شانه کاشان

آیا با مرکز خرید بهترین فرش ۷۰۰ شانه کاشان در کشور آشنایی دارید؟ این مراکز چه امتیازاتی را برای خرید آسانتر مشتریان خود فراهم نموده اند؟ در ادامه همراه ما باشید تا ویژگی های این فرش ایرانی را به اختصار معرفی نماییم.

مرکز خرید فرش ۷۰۰ شانه کاشان

تاریخچه تولید فرش ۷۰۰ شانه کاشان

تاریخچه تولید فرش ۷۰۰ شانه کاشان از زمان گذشته تابحال انسان برای حفاظت و رفاه حال خود در برابر سرما و حشرات زیر خاک از انواع زیراندازهای مختلف استفاده نموده است.

این زیراندازها برای اولین بار توسط ایرانیان به عنوان محلی برای نشستن و زیبا سازی منازل به کار گرفته شدند.

در طی گذشت سالهای طولانی، هم اکنون انواع مختلف فرش های دستبافت و ماشینی توانسته اند جای زیراندازهای قدیمی را بگیرند و به زیباسازی هرچه بیشتر منازل بیفزایند.

اگر نگاهی به تاریخچه تولید فرش در ایران بیندازیم، به این نکته می رسیم که کارخانه فرش کاشان در دهه 50 به عنوان اولین کارخانه به بافت فرش ماشینی پرداخته است.

این کارخانه  اولین فرش ماشینی خود را سبک، دارای پرزهای کوتاه ، بافته شده از الیاف مصنوعی و با کیفیت متوسط روانه بازار کرد.

این فرش توسط دستگاه ژاکارد بافته شد و به دلیل سرعت بالا در تولید نسبت به فرش دستبافت، توانست جای خود را به مرور در بین مردم باز کند.

فرش ماشینی به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی دارای قیمت پایینتری نسبت به فرش دستباف بود  و به همین دلیل مردم توانستند به این فرش اعتماد کنند و به همین دلیل کارخانه های تولیدی، محصول خود را به تولید انبوه رساندند.

به دلیل استقبال مردم سایر تولیدکنندگان نیز وارد این عرصه شدند و به مرور فرش های مختلفی با تعداد شانه و تراکم متفاوت به بازار آمدند.

ورود بسیاری از سرمایه گذاران در این صنعت باعث شد که کاشان به عنوان قطب تولید فرش ماشینی در جهان نامگذاری شود.

فرش ۷۰۰ شانه کاشان در طرح های مختلف

فرش ۷۰۰ شانه کاشان در طرح های مختلف همانطور که در بالا اشاره کردیم شهر کاشان را می توان به عنوان مهد بافندگی فرش ایران معرفی نمود و از ویژگی های مهم فرش ۷۰۰ شانه کاشان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شانه فرش 700 گره است.

تراکم طولی 3000، 2100 و 2500 گره

دو نوع هشت رنگ و ده رنگ

ترجیحا بافته شده با دستگاه HCPX2

همچنین به طور کلی می توان گفت فرش ماشینی کاشان از سه الگوی کلی برای تولید محصولات خود استفاده می کند که از جمله آنها می توان به افشان،ترنج و خشتی نام برد.

اگر شما به دنبال ایجاد یک چیدمان و دکوراسیون متفاوت در منزل خود هستید، بدون شک از تاثیر مهم و چشمگیر فرش آگاهید.

اندازه و طرح فرش های امروزی بسیار متفاوت بوده و به همین دلیل می توانید آن را با هر سبک دکوراسیونی هماهنگ کنید.

تنوع طرح های فرش کاشان بسیار زیاد است و همگی دارای اسم های ایرانی هستند که توسط استادان معروف انتخاب شده اند و به همین دلیل با شنیدن نام این طرح ها در هر گوشه جهان، حس آرامبخشی برای یک ایرانی بوجود می آید.

از جمله طرح های فرش 700 شانه کاشان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

طرح ابتین

طرح باغ ارم

طرح نیلا طرح حوض نقره فیلی

طرح مانا فیلی

طرح ناردون نسکافه ای

طرح افشان

طرح رویال

طرح خطیبی

طرح درخشان

طرح سلطنتی خورشید

مرکز پخش انواع فرش ۷۰۰ شانه کاشان در کشور

مرکز پخش انواع فرش ۷۰۰ شانه کاشان در کشور آیا با انواع مراکز پخش فرش ۷۰۰ شانه کاشان آشنایی دارید؟ این مراکز برای جلب بیشتر مشتریان خود چه امتیازاتی را در نظر گرفته اند؟

اگر شما جزو خریداران عمده هستید با مراجعه به مراکز پخش به صورت حضوری و آنلاین می توانید بهترین قیمت را بدون واسطه از فروشندگان دریافت نمایید و این قیمت ها نسبت به بسیاری از فروشگاه های سطح کشور، بسیار پایینتر بوده و می تواند نظر هر خریداری را به سوی خود جلب کند.

به بیان دیگر می توان گفت خریداران عمده همواره به دنبال مراکزی هستند که پایین ترین قیمت را به آنها ارائه دهد تا بتوانند میزان سودآوری خود را بالا ببرند و به همین دلیل مراجعه به مراکز پخش در سراسر کشور می تواند برای این افراد بسیار قابل توجه باشد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0