بازار فرش ایران
خانه / فرش / مدل فرش فانتزی آشپزخانه پاتریس

مدل فرش فانتزی آشپزخانه پاتریس

شرکت فرش ماشینی پاتریس با بهره گیری از تجارب مفید در عرصه تولید و فروش اقدام به بافت مدل فرش های فانتزی مناسب برای آشپزخانه نموده که با استقبال خوبی مواجه شده است.
امروزه دکوراسیون آشپزخانه برای هر خانم خانه دار و هنرمندی یکی از واجبات است. از این رو هر روزه شاهد هستیم که وسایل و لوازم مربوط به این قسمت از خانه در حال تغییر و نو شدن بوده و مدل های زیبایی به بازار می آید.
علاوه بر لوازمی که برای این بخش ضروری محسوب می شوند باید به این نیز اندیشید که مفروش کردن آن می تواند تاثیر بسزایی در شیک جلوه دادن آشپزخانه ایفا کند.
به همین خاطر است که امروزه انواع مختلف مدل فرش آشپزخانه توسط مراکز کارگاهی دستباف و یا شرکت های فرش ماشینی بافته و به بازار عرضه می گردد.
نیاز و سلیقه مخاطب امروزی ایجاب می کند که تولید کنندگان همگام با مد روز پیش رفته و محصولاتی را به بازار عرضه کنند که مورد پسند واقع شود.
در این راستا تولید مدل های فرش فانتزی برای آشپزخانه مطابق با طراحی های مدرن منازل توسط شرکت های فرش ماشینی صورت می گیرد.
از جمله برندهای معروف فرش ماشینی در ایران باید به کارخانه پاتریس اشاره کرد که در دهه ۶۰ خورشیدی فعالیت خود را به طور حرفه ای آغاز نمود.
بررسی ها حاکی از آن است که فرش پاتریس توانسته است در طول سه دهه از شروع به کار خود انواع فرش های ماشینی در طرح های سنتی و نیز مدرن را به بازار عرضه کند.
تولیدات این شرکت تمامی مدل های فرش مناسب برای بخش های مختلف منزل را شامل شده و مرغوبیتی مناسب در کنار قیمتی به صرفه را به مشتری ارائه می دهد.
عمده محصولات کارخانه پاتریس در نمونه های ۵۰۰ و ۷۰۰ شانه و از تنوع طرح و رنگ بالایی برخوردار است. استفاده از الیاف مصنوعی باکیفیت یکی از عوامل ماندگاری این برند در میان دوست داران فرش بوده است.
منبع: بازار فرش ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : مهندس خوانساری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128476696
شماره دفتر: 02166939640
شماره فکس: 02166939640
آدرس کانال: iranacarpet@

مطلب پیشنهادی

گلیم فرش ۶ متری ساوین

لیست قیمت انواع گلیم فرش ۶ متری ساوین

گلیم فرش ۶ متری ساوین یکی از ابعادهای تولیدی گروه ساوین است که در حال …