مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

محل فروش موکت تایل ظریف مصور در کرمان

برای خرید موکت تایل ظریف مصور در کرمان باید از کجا مراجعه کرد؟ از کجا می توان موکت با کیفیت و ارزان قیمت تهیه کرد؟ بسیاری از مراکز حضوری و آنلاین در سراسر ایران در حال فعالیت هستند. می توان با مراجعه به این فروشگاه ها با کیفیت ترین محصول را خریداری کنید.

محل فروش موکت تایل ظریف مصور در کرمان

تاریخچه تولید موکت های تایل ظریف مصور

تاریخچه تولید موکت های تایل ظریف مصورشرکت موکت تایل ظریف مصور در راه طراحی و تولید انواع موکت در حال فعالیت است. که یکی از موکت های پر آوازه و مرغوب می باشد. ویکی از برند های معروف و جهانی موکت می باشد. برای بیان تاریخچه موکت تایل باید گفت؛ شرکت موکت ظریف مصور یک گروه  تولیدی است که در سال 1363 توسط آقای محمد رجالی و آقای سید مصطفی طباطبایی در قطب بروجن با یک خط تولید موکت تاسیس گردید.شرکت ظریف مصور با بر بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی مدرن و توانمند ترین متخصصان کشور برای ارضای نیاز مشتریان، موجب اقبال مصرف کنندگان و توسعه سریع این گروه تولیدی صنعتی گردیده است. به گونه ای که اکنون با ظرافت سالانه بالغ بر 50 میلیون متر مربع موکت و زیر بنایی حدود 110 هزار متر مربع یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان موکت و نانوون و مواد اولیه آن در بین کشورهای منطقه می باشد.

تولید موکت ظریف مصور در این راه موفقیت های بسیاری هم به دست آورد و کسب جایزه بین المللی کیفیت و انتخاب به عنوان واحد نمونه تولیدی کشور، انتخاب صادر کننده فعال و نمونه کشوری در سال های 1376، 1384، 1386 دریافت کمان زرین کار آفرینان برتر در سومین جشنواره کار آفرینی شیخ بهایی، دریافت لوم زریپ اولین جشنواره ملی مشهورترین برند های ایران …توسط موکت ظریف مصور، دلالت بر کیفیت بالای محصولات و استفاده از مواد درجه یک و عالی می باشد.که ثمره این تلاش و کوشش جلب اعتماد و رضایت مصرف کنندگان می باشد.

موکت های تایل ظریف مصور در ابعاد مختلف

موکت های تایل ظریف مصور در ابعاد مختلفموکت های تایل مصور به دو صورت رول و تایل می شود. اندازه موکت رول و تایل تولید می شود. موکت رولی به صورت  متری خریداری می شوند و برای نصب در ساختمان های مسکونی، واحدهای اداری و تجاری به کار می روند. اندازه ابعاد موکت تایل به صورت استاندارد در کارخانه برش می خورد و هنگام نصب نیازی به برش دادن نوکت نیست. البته در مناطقی مثل زیر شوفاژ می توان تایل های درگیری را برش دادن موکت نیست. البته در مناطقی مثل زیر شوفاژ می توان تایل درگیر را برش داد. قبل از اینکه بپرسید طول و عرض استاندارد موکت چقدر است در مورد تصمیم خود به فروشنده اطلاع دهید.

موکت برای کفپوش با عرض ثابت تولید می شوند. طول رول های موکت یکسان نیست و کارخانه های مختلف رول های متغیری را عرضه کرده اند. مهمترین موضوع عرض موکت است که در همه رول ها یکسان است. عرض موکت رول ایرانی بین 2، 3, 4 متر متغیر است. البته موکت خارجی با عرض 5یا 6 متر هم در بازار دیده می شود.

انواع موکت تایل به صورت قطعات جداگانه در کارخانه تولید می شود. این قطعات به هنگام نصب در کنار یکدیگر قرار گرفته و فضا را پوشش می دهند. به طور معمول شکل چهارگوش و مربعی موکت تایل بیشتر رایج است. اغلب کارخانه ها طول و عرض تایل را یک اندازه و به صورت مربعی شکل در نظر می گیرند.


فروشنده انواع موکت های تایل ظریف مصور در مراکز معتبر

فروشنده انواع موکت های تایل ظریف مصور در مراکز معتبربرای خرید فروش انواع موکت تایل می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید کنید. خرید از طریق وب سایت های آنلاین یا همان فروشگاه های اینترنتی به دلیل مستقیم بودن از تولید کننده به مصرف کننده بسیار ارزان قیمت و با صرفه می باشد و برای خریدار سود آور می باشد.  علاوه بر راحتی خرید و ارزان بودن انواع محصولات متنوع به شما عرضه می شود و شما می توانیم با کیفیت ترین محصول را با قیمت مناسب خریداری کنید

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0