مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

محل خرید موکت تایلی خارجی در مشهد

موکت تایلی خارجی یکی از انواع موکت موجود در بازار است که در اکثر نقاط کشور مورد خرید و فروش قرار می گیرد برای خرید موکت علاوه بر طرح و نقش باید به کاربرد آن نیز توجه کرد و از این موضوع آگاهی داشت که موکت در چه جا و مکانی قرار است استفاده شود.

محل خرید موکت تایلی خارجی در مشهد

طرح های متنوع موکت تایلی خارجی

طرح های متنوع موکت تایلی خارجیموکت تایلی یکی از موکت هایی است که به صورت تایلی در کنار هم قرار می گیرد. این مدل موکت در انواع سایز ها و برش ها و طرح ها و بافت های زیادی در بازار موجود است. موکت های تایلی را می توان هم بدون چسپ و هم با چسب در جای تعیین شده قرار داد.

موکت های تایلی در مدل های مختلفی در بازار موجود هستند از جمله این مدل ها: موکت تایل آرتا ، مدل میلینیوم ، مدل گرافیک، موکت تایل مدل آلفا، طرح موکت استاندارد کارپیت و … که این مدل ها هر کدام دارای طرح های مختلف و جالبی هستند که حق انتخاب زیادی به خریدار موکت می دهند. 

تفاوت عمده موکت تایلی با دیگر موکت ها

تفاوت عمده موکت تایلی با دیگر موکت هاموکت های قدیمی به صورت نمدی بودند و هرکس هر متراژی که لازم داشت با قیمت ارزان تهیه می کرد و با چسب های مخصوص موکت کف اتاق قرار می دادند البته هنوز هم بسیاری از موکت ها به همین صورت مورد استفاده قرار می گیرند.

امروزه جنس موکت ها از الیاف پلی آمید، پلی پروپیلن و نایلون بوده است و یکی از جدیدترین انواع موکت ها، تایلی ها هستند. موکت های تایلی به شکل قطعات مربعی شکل هستند که می توانند با طرح ها و رنگ های گوناگون ترکیب های زیبایی مانند پازل به اتاق شما بدهند.

موکت تایلی برخلاف موکت های معمولی که کاربرد و ویژگی های یکنواختی دارند ویژگی های خاص و جالبی دارند. یکی از ویژگی های این موکت ها این است که به خاطر طراحی که دارند اگر بخشی از آن آسیب ببیند یا بسوزد خیلی راحت می توان آن قسمت را عوض کرده و نو کنید و بدون آن که کسی متوجه این تغییر بشود البته شاید در روزهای اول کمی اختلاف رنگ بین قسمت های جدیدتر و قدیمی تر دیده شود ولی با گذشت زمان این اختلاف رنگ از بین می رود و کاملا مثل هم می شوند.

درحالی که اگر موکت های قدیمی آسیب ببینند و یا بسوزند باید کل آن را تعویض کرد و یک مدل جدید به جای آن خریداری شود برای همین خیلی مقرون به صرفه نیستند اما موکت های تایلی از این نظر مقرون به صرفه بوده و خیلی راحت آسیب دیدگی آن ها را می توان برطرف کرد.

از مزایای موکت های تایلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گسترده بودن کاربرد آن ، طرح و رنگ های متنوع ، گستردگی انتخاب ترکیب ، کارکرد مطلوب ، ماندگاری بالا، نظافت راحت و سریع و نصب ساده و سریع.

در مراکز اداری و جاهای پر رفت و آمد خیلی از موکت های قدیمی استفاده نمی شود و به خاطر مزایایی که موکت های تایلی دارند برای استفاده در این مکان ها بسیار مناسب هستند.

مراکز فروش موکت تایلی خارجی در تهران

مراکز فروش موکت تایلی خارجی در تهرانموکت به عنوان نسل فراموش شده کف پوش منازل دوباره به آپارتمان های مسکونی آمده اند. اما از اوایل دهه ۸۰ سنگ و سرامیک به عنوان کفپوش مدرن به جای موکت های سنتی مورد استفاده قرار گرفت.

چند سال بعد از ورود سرامیک، پارکت و جدیدا هم لمینت در رقابت با سرامیک وارد بازار شده اند اما اخیرا دوباره مراکز فروش موکت پر رونق شده و انواع موکت های ایرانی و خارجی البته با سبک ها، طرح ها و بافت های فوق العاده مختلف مورد توجه قرار گرفته و به منازل برگشته است.

افرادی موکت را سنتی و قدیمی می دانند اما باید بدانید که در ساختمان های دولتی و مجالس تشریفاتی کشورهای توسعه یافته از موکت های طرح دار تیره رنگ به عنوان کف پوش های رسمی استفاده می کنند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0