مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

متنوع ترین فرش ۷۰۰ شانه طرح خشتی در ایران

امروزه در بازار بسیاری از افراد طرفدار و علاقمند به خرید متنوع ترین فرش ۷۰۰ شانه طرح خشتی می باشند. این طرح از فرش ها از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و به همین دلیل علاقمندان بسیار زیادی دارند. از این رو، بازار این فرش ها در ایران پر رونق است و بسیاری از مراکز به خرید و فروش آن می پردازند. این فرش ها در کنار داشتن تنوع بالا از قیمت های مناسب هم برخوردار هستند.  

متنوع ترین فرش ۷۰۰ شانه طرح خشتی در ایران

انواع طرح های خشتی۷۰۰ شانه

انواع طرح های خشتی۷۰۰ شانه فرش های ماشینی در دوره کنونی با تنوع بسیار بالا و زیاد تولید و به بازار عرضه می شوند.
از جمله بهترین و متنوع ترین نوع این فرش ها، طرح های خشتی 700 شانه می باشد.
انواع طرح های خشتی فرش روز به روز با استقبال بیشتر مردم مواجه می شوند. چرا که فرش های طرح خشتی 700 شانه با نخ های صددرصد اکریلیک تولید می شود.
این فرش ها در ابعاد استاندارد شش متری یعنی 3*2 و یا در ابعاد دوازده متری، چهار متری، قالیچه ای، راهرویی و یا پادری تولید و به بازار عرضه می شوند.
علاوه بر این امکان بافت این نوع از فرش ها بر اساس سلیقه و انتخاب مشتری نیز وجود دارد.
از دیگر انواع طرح های این فرش ها، می توان به چند شانه بودن آنها اشاره کرد. فرش های 700 شانه، 1000 شانه هم از جمله طرح های فرش خشتی هستند.
از دیگر طرح های متنوع این فرش ها باید به انواع رنگی بندی آن اشاره کرد. تعداد رنگ های واقعی و استاندارد استفاده شده در این فرش ها بسیار زیاد است به همین دلیل سبب ایجاد هارمونی در رنگ فرش می شود.
این فرش ها امروزه در رنگ بندی های متنوع مانند فرش ماشینی هشت رنگ، ده رنگ، دوازده رنگ و یا شانزده رنگ تولید و به بازار عرضه می شوند. داشتن رنگ زمینه های متفاوت و خاص نیز از دیگر ویژگی انواع طرح های خشتی 700 شانه است. امروزه این فرش ها را می توان در بازار به طرح زمینه ای آبی فیروزه ای، گردویی، سرمه ای، روناسی، آبی، گلبهی، آبی کاربنی، بادامی و غیره خریداری کرد. 

مشخصات فرش طرح خشتی

مشخصات فرش طرح خشتی مشخصات فرش می تواند در خرید و انتخاب آن مهمترین معیار باشد. از این رو، بسیاری از مردم در زمانی که می خواهند به خرید فرش بپردازند، ابتدا مشخصات آن را به صورت دقیق بررسی می کنند و بر این اساس اقدام به خرید می کنند. از جمله مشخصاتی که این فرش ها دارند و می توان به آن اشاره کرد، عبارتند از:

  • اولین مشخصه این فرش ها شکل هندسی آن است که به صورت مستطیلی شکل تولید می شود.
  • جنس نخ تار و پودر فرش طرح خشتی از پنبه و پلی استر می باشد.
  • جنس نخ هم در زمان خرید بسیار مهم است. جنس نخ خاب این فرش ها اکریلیک هیت ست می باشد.
  • از دیگر ویژگی و مشخصات این فرش ها باید به قابلیت شستشوی آن اشاره کرد که این فرش ها دارای قابلیت شستشویی بالایی می باشند. شستشوی این فرش ها سبب تغییر رنگ آن نمی شود.
  • در نهایت باید گفت این فرش ها به علت داشتن الیاف باکیفیت و استفاده از دستگاه ها و ماشین های مجهز و به روز، دارای پاخوری مناسبی می باشند و دوام بالایی دارند.

عرضه فرش ۷۰۰ شانه طرح خشتی با قیمت مناسب

عرضه فرش ۷۰۰ شانه طرح خشتی با قیمت مناسب قیمت یکی از مهمترین و اصلی ترین فاکتورهایی است که در زمان خرید فرش طرح خشتی مورد توجه و دقت بسیاری از مشتریان می باشد.
قیمت این فرش ها تحت تاثیر فاکتورها و عوامل مختلفی قرار دارد.
از جمله این فاکتورها می توان به نوع بافت، اندازه و تراکم و همچنین هزینه های جا به جایی و غیره اشاره کرد.
برای خرید این فرش ها با مناسب ترین و بهترین قیمت می توانید به این مرکز که عرضه کننده فرش ۷۰۰ شانه طرح خشتی است، مراجعه کنید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0