مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت موکت های طرح الماس پالاز موکت

32

پالاز موکت چه سالی تاسیس شده و چه محصولاتی را تولید می کند؟ موکت طرح الماس این شرکت چه مشخصاتی دارد؟ قیمت این موکت ها از کجا قابل دریافت است؟
موکت ها بیش از چند دهه است مهمان منازل ما شده است، در ابتدای ده هشتاد سنگ ها برای پوشش کف منازل جای موکت ها را گرفتند، اما نقاط ضعف اساسی سنگ ها باعث شد بسیار زود موکت ها به عرصه رقابت برگردند، سنگ ها عایق خوبی برای گرما، سرما و صدا نبودند، همچنین افتادن کودک خانواده روی آنها عاقبتی دردناکتر در مقایسه با موکت داشت. این عوامل باعث شد کارخانه های موکت با طرح های زیبا و جدید دوباره شروع به تولید موکت های اعلا کردند و آنها را مهمان منازل ایرانی ها کردند.

مشخصات موکت طرح الماس پالاز

موکت ضخیم طرح الماس گزینه خوبی برای همه خانواده است، خصوصا برا آنهایی که در مناطق سردسیر و خصوصا در خانه هایی که روی پارکینگ ها هستند توصیه می شود، موکت های طرح الماس دارای وزن 2840 گرم به ازای هر متر مربع هستند، این موکت ها از الیاف پلی آمید تولید می شوند و عرض آنها سه متر است، در نظر داشته باشید اگر مجبور به استفاده از موکت های چند تکه شدید به نحوی آنها را پهن کنید که جهت خاب آنها در یک جهت باشد، در این صورت جارو کردن آنها راحت تر خواهد بود.
قیمت انواع موکت های زیبا از طریق سایت های معتبر فروش موکت قابل تهیه است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0