بازار موکت ایران
خانه / موکت پالاز / قیمت موکت های طرح الماس پالاز موکت

قیمت موکت های طرح الماس پالاز موکت

پالاز موکت چه سالی تاسیس شده و چه محصولاتی را تولید می کند؟ موکت طرح الماس این شرکت چه مشخصاتی دارد؟ قیمت این موکت ها از کجا قابل دریافت است؟
موکت ها بیش از چند دهه است مهمان منازل ما شده است، در ابتدای ده هشتاد سنگ ها برای پوشش کف منازل جای موکت ها را گرفتند، اما نقاط ضعف اساسی سنگ ها باعث شد بسیار زود موکت ها به عرصه رقابت برگردند، سنگ ها عایق خوبی برای گرما، سرما و صدا نبودند، همچنین افتادن کودک خانواده روی آنها عاقبتی دردناکتر در مقایسه با موکت داشت. این عوامل باعث شد کارخانه های موکت با طرح های زیبا و جدید دوباره شروع به تولید موکت های اعلا کردند و آنها را مهمان منازل ایرانی ها کردند.

مشخصات موکت طرح الماس پالاز

موکت ضخیم طرح الماس گزینه خوبی برای همه خانواده است، خصوصا برا آنهایی که در مناطق سردسیر و خصوصا در خانه هایی که روی پارکینگ ها هستند توصیه می شود، موکت های طرح الماس دارای وزن ۲۸۴۰ گرم به ازای هر متر مربع هستند، این موکت ها از الیاف پلی آمید تولید می شوند و عرض آنها سه متر است، در نظر داشته باشید اگر مجبور به استفاده از موکت های چند تکه شدید به نحوی آنها را پهن کنید که جهت خاب آنها در یک جهت باشد، در این صورت جارو کردن آنها راحت تر خواهد بود.
قیمت انواع موکت های زیبا از طریق سایت های معتبر فروش موکت قابل تهیه است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی فرش ایرانا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: علی خوانساری
شماره موبایل: 09130889745

مطلب پیشنهادی

موکت ظریف مصور طرح سیدنی

فروش اینترنتی موکت ظریف مصور طرح سیدنی

موکت ظریف مصور طرح سیدنی توانسته با ارائه این طرح مراکز زیادی را مجاب به …