مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی با کیفیت عالی

قیمت فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی بر چه اساسی تعیین می شود؟ آیا معیاری برای مشخص کردن فرش وجود دارد؟ مهمترین عامل تعیین کننده قیمت فرش کیفیت، جنس نخ، ضخامت، مقاومت فرش می باشد. هرچه فرش با کیفیت تر باشد قیمت آن بیشتر می باشد و بالعکس.

قیمت فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی با کیفیت عالی

ویژگی های بارز فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی

ویژگی های بارز فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهیبرای بیان ویژگی های فرش طرح ماهی 700 شانه باید بهترین نوع فرش می باشد که 700 شانه می باشد و دارای تراکم 2550 بافته شده با الیاف 100% آکریلیک هیت ست می باشد. در طراحی این محصول 8 رنگ به کار رفته است. کیفیت فرش ماهی 700 شانه درجه یک و در سطح ممتاز است.

جنس نخ خاب فرش 100% اکریلیک بایر آلمان می باشد. از خصوصیات بارز آن می توان به چند نکته اشاره کنیم.

 1. فرش اکریلیک دارای عمر طولانی تر  با دوام است.
 2. فرش اکریلیک لحاظ ثبات نوری، شستشو و سایش بسیار مقاوم است
 3. فرش اکریلیک از مقاومت بالایی در برابر حرارت برخوردار است
 4. فرش اکریلیک سالها ظاهر زیبا خود را حفظ می کند. و در برابر پا خور شدن از مقاومت بالایی برخوردار است
 5. جنس نخ تار پود این فرش پنبه می باشد که از لطافت و نرمی فوق العاده برخوردار است. دستگاه های تولید این محصول HCP ساخت شرکت وندیل بلژیک می باشد.
 6. از خصوصیات ظاهری این طرح ماهی می توان ظریف ریز بافت بودن آن اشاره کرد

فرش ماشینی طرح ماهی در بیشتر اوقات ریز بافت می باشد، به مدل ریز ماهی معروف می باشد از نظر نقش بسیار ظریف و ریز بافت زیبا می باشد.


فرش طرح ماهی در رنگ های مختلف

فرش طرح ماهی در رنگ های مختلفبرای رنگ های فرش در طرح ماهی باید به این نکته توجه کنیم. طرح ماهی از طرح های جدید و زیبای فرش ماشینی کاشان می باشد. که در رنگ بندی متنوع و مطابق با دکوراسیون سنتی فرش و همچنین دکوراسیون مدرن فرش ارائه شده است.

رنگ فرش های جدید طرح ماهی در بازار همچون سرمه ای، فرش کرم، فرش آبی، فرش گردویی است.که از میان تمام طرح فرش های ماهی فرش رنگ سرمه ای یا فرش تیره مورد استقبال زیادی از مردم قرار گرفته است.البته نا گفته نماند کسانی که دارای خونه کوچک هستن فرش های روشن رنگ را انتخاب می کنند.

در واقع فرش طرح ماهی طرحی ساده و مشخص است اما به دلیل علاقه ای که ایرانیان به این نقشه زیبا دارند، طراحان فرش هر ساله نقشه های متفاوتی را با الهام از طرح اصلی آن طراحی می کنند. و به مرحله تولید می رسد که این طرحها شامل نقشه های زیر می شود؛ 

 • فرش طرح ماهی سنتی
 • فرش طرح ماهی درباری
 • فرش طرح ریز ماهی یا فرش ریزه ماهی
 • فرش طرح ماهی بیجار
 • فرش طرح ماهی موج
 • فرش طرح تیغ ماهی
 • فرش ماشینی طرح های ماهی خوی
 • فرش طرح شاه ماهی
 • فرش طرح هریس ماهی

علاوه بر نقشهایی که ذکر کردیم نقش ها و طرح های دیگری هم وجود دارد. ولی به دلیل مورد استقبال نبودن مردم ذکر نکردیم  بیشترین و مدل های پر فروش را ذکر کردیم.

فروش فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی با نازلترین قیمت

فروش فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی با نازلترین قیمتدر ابتدا باید گفت با گسترش ارتباطات اینترنتی بیشتر خرید و فروش ها به صورت اینترنتی صورت می گیرد. و مورد استقبال مردم قرار گرفته است. برای خرید و فروش فرش 700 شانه طرح ماهی می توانیم، از طریق وب سایت های اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید کنید، با توجه به این که خرید از طریق فروشگاه های اینترنتی به دلیل مستقیم بودن از تولید کننده به مصرف کننده بسیار ارزان بوده برای مصرف کننده بسیار سود آور می باشد. اگر قصد خرید فرش با ارزانترین قیمت دارید می توانید از طریق اینترنت خریداری کنید. خرید اینترنتی به دلیل قیمت مناسب تمام اقشار جامعه توانایی خرید را دارند. خرید اینترنتی علاوه بر ارزانی قیمت مزایای دیگر از جمله راحتی خرید و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی، جلوگیری از آلودگی هوا و ترافیک و…. را دارا می باشد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0