مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده موکت تایل ایرانی

از انواع موکت می توان به موکت تایل ایرانی اشاره کرد که این موکت ها از نخ های مرغوب و با کیفیت پلی آمید در شرکت های معتبر توسط بهترین دستگاه ها تولید می شود که دارای عمر مفید بسیار بالایی بوده و از تنوع رنگ آمیزی بسیار بالایی برخوردار بوده که همین امر باعث شده فضاهای گوناگونی را ایجاد نماید 

قیمت عمده موکت تایل ایرانی

موکت تایل چیست و چه مزایایی دارد؟

موکت تایل چیست و چه مزایایی دارد؟ موکت تایل از انواع موکت های ایرانی بوده که به شکل های مستطیل و مربع در سایزهای متفاوتی  در رنگ ها و طرح های متنوع تولید می شود ، موکت تایل به صورت ترکیبی در رنگ های متنوع به با ترکیب بندی روشن و تیره ،شطرنجی ، یا به حالت آجرچینی ، طرح پازل و غیره طراحی می شوند.

موکت تایل برای امکان شلوغ و پر رفت و آمد مثل مکان های اداری، شرکت ها، هتل ها، سالن های همایش، سالن های کنفرانس، سالن سینما و غیره مناسب بوده که به مرور زمان شکل و فرم این نوع موکت ها بر اثر تردد بالا تغییر نمی کند که به خاطر این مزیت مقرون به صرفه می باشد.

یکی از مزایای خوب موکت تایل نصب راحت این موکت بوده که نیاز به صرف زمان زیادی نداشته و به راحتی قابل نصب بر هر سطحی می باشد که به راحتی می توان با دکوراسیون منزل یا مکان مورد نظر ست زیبایی را ایجاد کرد و همچنین می توان هر  قسمت از موکت را به راحتی عوض یا شستشو داد و اگر قطعه ای از موکت کثیف یا بنا به هر دلیلی نیاز به شستن و تمیز کردن داشت  همان قسمت را برداشته و تمیز کرد یا حتی اگر قسمتی از موکت بسوزد به راحتی بدون اینکه صدمه ای به بقیه قسمت ها بخورد آن را می توان تعویض کرد.

این موکت غیر قابل اشتعال بوده، همچنین صدا را از خود عبور نمی دهد، دارای تمامی استاندارهای روز کشور و زیست محیطی می باشد، ضد الکتریسیته می باشد و دارای سایت معتبر فروش می باشد که خریدار به راحتی می تواند یک خرید خوب و به صرفه ای داشته باشد .

بازار بهترین موکت تایلی در تهران

بازار بهترین موکت تایلی در تهران از بهترین بازار موکت تایل می توان به بازار موکت تایلی در تهران اشاره کرد در این بازار علاوه بر انواع موکت روز ایرانی و خارجی موکت تایل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و مشتریان بی شماری را به خود جلب می کند. 

قیمت موکت تایل بستگی به نوع درجه و کیفیت نخ به کار رفته در آن دارد و چون موکت تایل بسیار با دوام است و از نظر زیبایی و ظرافت و ترکیب رنگ بندی و با توجه به مناسب بودن قیمت آن پر فروش می باشد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0